Kai kurios galimybės padidinti krūtinę

Jei norite natūraliai padidinti krūtis, nežiūrėkite į savo šaldytuvą. Kliniškai neįrodyta, kad joks maistas ar valgymo planai padidintų krūtis. Tačiau priaugus svorio gali padidėti jūsų krūtys ir likusi kūno dalis. Jei tai ne toks rezultatas, kurio ieškote, yra kitų variantų, išskyrus dietą, kurios gali padėti jūsų krūtims atrodyti didesnės. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką turėtumėte žinoti apie krūtis ir krūtų auginimo galimybes. Taip pat apžvelgsime keletą variantų, kurie netinka krūtų didinimui.

Ką reikia žinoti apie krūtis

Yra keletas svarbios informacijos, kurią turėtumėte žinoti apie krūtis.

Krūties dydis priklauso nuo genetikos

Jūsų krūtų dydį daugiausia lemia genetika. Kai moterys galvoja apie krūtų dydį, jos dažnai sutelkia dėmesį į krūtų apimtį ar pilnumą. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, krūtinės apimtis, taip pat turi įtakos jūsų krūtų dydžiui. Tiek krūtų tūris, tiek kaulų struktūra yra fizinės savybės, kurios gali pasireikšti šeimose.

Krūties dydis keičiasi priklausomai nuo svorio ir amžiaus

Be paveldimumo, krūtų dydį lemia ir kiti veiksniai. Tai apima svorį ir amžių:

 • Tai, kaip jūsų krūtys atrodo paauglystėje, turi skirtis nuo to, kaip jos atrodys vėliau. Jų dydis gali padidėti arba sumažėti, taip pat gali atsirasti šiek tiek suglebimo.
 • Taurės dydis ir liemens apimtis gali labai pasikeisti augant ar numetus svorį. Jei numesite ar priaugsite 20 svarų ar daugiau, jūsų liemenėlės dydis greičiausiai padidės arba sumažės.

Hormonai ir reprodukciniai ciklai turi įtakos krūtų dydžiui

Hormonai ir reprodukcinis ciklas taip pat turi įtakos krūtų dydžiui:

 • Krūties audinys pradeda kauptis riebalais brendimo metu, kai kiaušidės pradeda gaminti estrogeną
 • Jūsų krūtys gali laikinai padidėti prieš pat mėnesines, kai estrogenai ir progesteronas padidina krūties latakus ir pieno liaukas.
 • Padidėjusios krūtys yra vienas iš pirmųjų nėštumo požymių. Estrogenas, progesteronas ir prolaktinas veikia kartu, kad paskatintų krūtų padidėjimą ir pieno gamybą. Jūsų krūtys ir toliau didės viso nėštumo metu, kai jos ruošiasi laktacijai.
 • Menopauzės metu sumažėjus estrogenų kiekiui, jūsų krūtys gali prarasti elastingumą ir susitraukti.

Parinktys, kurias galite padaryti norėdami padidinti krūtinę

Krūtinės lavinimo pratimai

Pratimai nepadarys pilnesnių krūtų. Tačiau tinkami pratimai gali būti labai veiksmingi ugdant krūtinės raumenis po krūtimis, taip pat nugaros ir pečių raumenis. Tai gali padėti jūsų krūtims atrodyti didesnėms, aukštesnėms ir stangresnėms.

Kai kurie pratimai, kuriuos reikia išbandyti, yra šie:

 • Sieniniai presai
 • Atsispaudimai
 • Krūtinės preso prailginimas
 • Kobros poza

Dirbkite su savo laikysena

Puikios laikysenos trūkumas nėra. Nors dėl geros laikysenos jūsų krūtys fiziškai nepadidins, ji gali pagerinti jų išvaizdą, nes atrodys žvalesnė. Gera laikysena taip pat palaiko pusiausvyrą, jėgą ir lankstumą. Tai taip pat padeda sustiprinti skrandžio ir nugaros raumenis.

Pratimai, padedantys pagerinti laikyseną, yra šie:

 • Vaiko poza
 • Planko mankšta
 • Katės-Karvės poza

Apsvarstykite naują liemenėlę

Daugelis moterų dėvi netinkamo dydžio liemenėlę. Tiesą sakant, yra tyrimų, rodančių, kad 70 procentų moterų dėvi per mažas liemenėles, o 10 procentų – per dideles. Per aptempta liemenėlė gali išlyginti krūtis, todėl jos atrodo mažesnės. Tai taip pat gali sukelti nemalonų išsiliejimą per šonus ir nugarą. Per didelė liemenėlė neatlaikys krūtų, todėl jos atrodo suglebusios.

Taip pat kenkia nešioti per seną liemenėlę. Liemenėlės skalbimo metu tempiasi, o po daugelio skalbimų gali nebetilpti pagal etiketėje nurodytą dydį. Jūsų įprastą liemenėlę gali tekti pakeisti tokia, kuri tinkamai priglunda. Gerai priglundanti liemenėlė gali paryškinti ir paryškinti jūsų krūtis, kad jos atrodytų geriausiai, nepaisant jų dydžio. Apsvarstykite galimybę profesionaliai apsirengti, kai kitą kartą eisite apsipirkti liemenėlės.

Kas yra natūralūs krūtų didinimo produktai

Daugelis produktų internete žada padidinti krūtų dydį. Tai apima losjonus, kremus, masažus ir papildus. Jie taip pat apima prietaisus, tokius kaip didinimo siurbliai. Nėra jokių klinikinių įrodymų, rodančių, kad kuris nors iš šių gaminių ar prietaisų būtų naudingas krūtų dydžiui. Kitoje pastraipoje aptarsime kiekvieną iš jų

Papildai krūtų didinimui

Be to, kad papildai yra nenaudingi krūtims didinti, jie taip pat gali būti nesaugūs. Būkite atsargūs dėl krūtis didinančių papildų, nes juose yra žolelių ir ingredientų, kurie gali sukelti rimtą sąveiką su šiuo metu vartojamais vaistais. Jie taip pat neturi jokios įrodytos naudos sveikatai.

Krūtų didinimo kremai

Kai kurie krūtų didinimo kremai gali būti naudingi odai, tačiau jie nepadidins krūtų dydžio. Nėra tyrimų, rodančių, kad bet koks kremas, losjonas ar vietinis gydymas gali padidinti krūtis. Kai kurių kremų etiketėje nurodoma, kad jie turi sveikatos departamento patvirtinimą. Tai gali būti klaidinga reklama, todėl prieš pirkdami būtinai ištirkite kremą.

Krūtų didinimo masažai

Krūtų masažas puikiai tinka kraujotakai stimuliuoti, žindymo komfortui palaikyti ir galimai piktybiniams gabalėliams aptikti. Tačiau tai visiškai nenaudinga norint gauti didesnes krūtis. Nėra jokių mokslinių duomenų, kad krūtų padidėjimas įmanomas atliekant savarankišką ar profesionalų masažą.

Krūtų didinimo pompos

Prietaisai, tokie kaip krūtų didinimo siurbliai, naudoja spaudimą ir siurbimą, kad patrauktų krūtis. Dėl to jie ištempia ir išsipučia, todėl laikinai gali atrodyti didesni. Krūtų didinimo pompos svyruoja nuo vos kelių dolerių iki kelių tūkstančių. Kai kurie netgi priskiriami medicinos prietaisams. Nepaisant to, nėra klinikinių tyrimų, rodančių, kad bet koks prietaisas, nesvarbu, nebrangus ar labai brangus, padidins krūtis.

Išvada

Kliniškai neįrodyta, kad joks maistas ar dietos planas padidintų krūtų dydį. Taip pat nėra papildų, pompų ar kremų, kurie padidintų krūtis. Geriausias natūralus būdas pagerinti savo krūtų išvaizdą – atlikti pratimus, kurie stiprina krūtinę, nugarą ir pečių sritį. Taip pat padeda gera laikysena.