Kai kūdikiai gali pradėti gerti vandenį ir kiek mums reikia duoti?

Dėl dažnai geriamojo vandens ir patenkinti tam tikrą kiekį bendrą sveikatą ir hidratacijos, kad mes laikytis taisyklių, netaikomos kūdikiams. Tai veda mus į keletą klausimų, kaip, iš kurio mėnesį gali naujagimiai gerti vandenį? ir kas yra dehidratacijos požymiai kūdikiams? Jūs netgi gali būti įdomu, jei 1 mėnesio amžiaus gali net gerti vandenį? .Taigi, leiskite mums pažvelgti į visų svarbiais ir tiksliais informacijos apie tai, kaip suteikti vandenį kūdikiams išvaizdą.

Kada galima kūdikiai pradėti gerti vandenį?

Daug naujų tėvai nėra tikri dėl kai jie turėtų pristatyti vandenį savo Babys dietos. Skirtingai nuo suaugusiųjų, kurie turi suvartoti didelį kiekį vandens kasdien, byla yra kitokia kūdikiams. Jų vandens reikalavimas skiriasi atsižvelgiant į amžių ir suteikiant per daug vandens, kol jų sistemos yra pasirengę tai gali turėti neigiamą poveikį.

Nuo gimimo iki 4 mėnesius

Žindomam kūdikiui nereikia jokio papildomo vandens, nes motinos pienas yra laikomas super maisto produktų, kurie atitinka visus mitybos ir skysčių reikalavimus kūdikiui. Tai yra todėl, kad mamos pieną suteikia reikiamą kiekį skysčių, kad jūsų kūdikis turi likti hidratuotas. Trumpai tariant, jūs should net būti susirūpinęs teikti papildomą vandens naujagimiui tol, kol jums slaugytoja pagal pareikalavimą.

Formulė-šeriami kūdikis taip pat nereikalauja daug papildomų vandenį. Dauguma formulės kūdikiams būti konkrečius nurodymus dėl vandens kiekio, kad būti dedamos į mišinio maišymą reikiamai praskiestame. Kai jums sekti šias instrukcijas ir reguliuoti formulę kūdikio amžiaus nuoseklumą, jis yra pakankamai saugo jį hidratuotas, kai jis minta laiku.

5 – 8 mėnesių

Turėtų kūdikiai gerti vandenį per šiuos mėnesius? Atsakymas yra, kad nėra sunku ir greitai taisyklės šiuo klausimu. Kol jie yra 6 mėnesių amžiaus, nėra reikalo už jūsų kūdikis gerti nieko išskyrus motinos pieną ar formulę. Vandens paprastai pristatė kūdikiams, kai jie yra pro naujagimio stadijoje ir lėtai pereiti prie maisto šalia motinos pieną.

Kūdikiai paprastai prasideda su kieto maisto nuo 5 iki 8 mėnesių amžiaus. Šiuo metu, galite pateikti vandenį sippy puodelio jūsų kūdikiui gurkšnoti kelis kartus per dieną. Tai neednt pernelyg dažnai, darant prielaidą, kad jūs vis dar maitinate krūtimi arba formulė kūdikį, be suteikiant medžiagų.

9 – 12 mėnesių

Kai jie paversti metų arba tiek, galite ir toliau maitinti krūtimi, tačiau siūlome vandens arba skiesta sultis į valgio metu puodelio. Tačiau išvengti suteikiant gazuotais gėrimais ar gėrimais su dirbtiniais saldikliais. Kaip naujas motina, jums gali būti supainioti apie savo Babys vandens poreikius. Kadangi jie yra per mažai išreikšti troškulį, jums gali būti neramu, kad jūsų kūdikis yra ne hidratuotas tinkamai, ir, jei reikia papildyti išsikyrimas vandeniu. Tačiau, kaip jis išreiškia troškulys, jūsų mažylis galės išreikšti troškulį per tam tikrus signalus, kaip grizzling.

Kaip aš galiu Įvesti vanduo kūdikiams?

Vanduo turi būti skiriamas kūdikiams tik po to pradėti kietą maistą. Kol jie yra metų, jų inkstai havent subrendo pakankamai metabolizuoti per daug vandens. Kaip rezultatas, jų vandens poreikius, yra labai nedidelė. Tačiau, tai yra įmanoma, pristatyti savo vaiką į vandens skonį, suteikiant jūsų kūdikis mažais gurkšneliais metu. Jūs galite užpildyti Babys butelį ar sippy puodelį su vandeniu ir duoti jam keletą gurkšneliais iš jo, kai jis išreiškia troškulį. Be to, nereikia duoti savo kūdikio vandenį iš atviro puodelio, kol jis yra daug vyresni.

Kiek vandens Give Kūdikiai?

Jei įdomu, kiek vanduo 6 mėnesių senas kūdikis yra labai svarbus, jūs turite žinoti, kad tai priklauso nuo vaiko ir jo mitybos įpročius. Jei jis vis dar maitinami krūtimi, keli SIPS yra daugiau nei pakankamai, kad pasotinti jį. Kūdikių dehidratacija yra reta, kai kūdikiai gauti savo reikalingus skysčius iš motinos pieno ar formule pašarų. Taigi, tai should būti rūpestis. Kūdikiai, kurie yra jaunesni nei 4 mėnesių amžiaus nereikia vandens turi būti teikiama atskirai į juos. Jų kūnai yra hidratuotas iš jų santraukų skysčių.

Vandens Apsvaigimas kūdikiams

Nors per daug vandens nesukelia nepataisomą žalą sveikiems suaugusiesiems, jis gali būti gana pavojinga mažiems kūdikiams. Suteikti vaikai, kurie yra jaunesni nei 6 mėnesių, per daug vandens gali sutrikdyti bodys natūralų gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas iš motinos pieno ar formule pašarų. Geriamojo ekstremalių sumas labai trumpiems tarpatramių laiko gali sukelti natrio lygis jų kūnus lašas. Jų inkstai ARENT pakankamai subrendęs elgtis didelius kiekius vandens vienu metu, o tai gali sukelti pavojingas būklė, vadinama vandens intoksikacija. Jei yra simptomai vandens intoksikacijos Jūsų kūdikiui, pavyzdžiui, neryškus matymas, dirglumas ar išsekimo po vandens suvartojimas, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Per daug vandens gali sukelti priepuolių kūdikiams. Tai taip pat dėl ​​tos pačios priežasties, kodėl tai nėra išmintinga administruoti plaukimo pamokas jauniems kūdikiams. Tikimybės, kad jie išmaukti milžiniškus kiekius vandens, o į baseiną, tai gali sukelti vandens intoksikaciją ir sukelti skubios medicininės pagalbos.

Ar kūdikiai Reikia gerti vandenį bet kuriuo metu?

Nors naujagimiui nereikia gerti vandens, jų kūnai reikės jį kaip jie auga vyresni. Taigi, kaip jūsų kūdikis auga, galite saugiai įdiegti vandenį į savo mitybą. Kūdikiai gali gerti maždaug 30 ml vandens iki to laiko jie yra 4-6 mėnesių amžiaus, bet apriboti bet daugiau vandens kiekį. Galite lėtai didinti savo vandens suvartojimą, kai jūsų vaikas yra 9 mėnesių iki 1 metų amžiaus. Kai jūsų vaikas yra metų, jo kūnas sistema yra pakankamai subrendęs, leisti didesnius kiekius vandens. Tačiau, net kai jis pasiekia savo pirmąjį gimtadienį, saugoti vandens suvartojimą pagal reglamentą.

Dažnai užduodami klausimai duoti vandens su savo vaiku

Leiskite mums spręsti kai kurie iš labiausiai paplitusių abejonių dėl suteikiant vandens kūdikiais ir išvalyti bet kokį tolesnį painiavos.

Ar saugu Duoti vandens, kad 6 mėnesių amžiaus arba jaunesni Baby?

Atsakymas yra, kad jūs visada galite duoti keletą gurkšneliais vandens vaikams nuo 4 iki 6 mėnesių amžiaus. Tačiau kiekiai, kurie yra didesni nei 30-60 ml, yra nesaugūs per vieną dieną.

Mes galime Praskiesti formulė su vandens?

Jei naudojate paruoštas naudoti formulę, jūs negalite reikia pridėti bet kokį vandenį į jį. Tačiau, jei jūs naudojate formulę miltelių, jums reikės pridėti vandens maišyti jį. Būkite atsargūs, ne maišyti daugiau vandens nei rekomenduojama, nes tai gali sukelti komplikacijų, pavyzdžiui, traukulių.

Kada galima kūdikiai pradėti gerti vandenį?

Daugelis tėvų įdomu apie amžių, kurį galite suteikti kūdikio vandenį. Kaip jau buvo minėta anksčiau, kūdikiai, kurie maitinami krūtimi ir formulė šeriami nereikia papildomos vandens. Tai iš tiesų rekomenduojama, kad vanduo būtų įvesti į Babys dietos tik kai jis yra 4-6 mėnesių amžiaus.

Ką daryti, jei kūdikis Tapk Džiovinta?

Kūdikis, kuris yra išimtinai krūtimi pagal poreikį turi labai mažai galimybių dehidrataciją. Net Formulė maitinami kūdikiai gauna reikiamą kiekį vandens su savo maistu

Ar mes suteikiame vandeniu iki žindymo kūdikis?

Tai nėra pasiūlė duoti vandens žindymo kūdikis. Į Babys skysčio reikalavimai yra įvykdyti pats motinos pieną.

Ar per daug vandens Vaikams veda į Ženklai priepuolių?

Taip, per daug vandens suvartojimas bus sukelti būklę, vadinamą vandens intoksikaciją jaunų kūdikiams. Tai yra labai pavojinga liga, kuri gali sukelti dramatiškų traukuliai. Ji taip pat turi didelę įtaką Babys kūno, nes natrio kiekis bus linkę kristi per daug vandens įėjimo.

Išvada: Vanduo yra neišvengiama būtinybė siekiant gyvųjų organizmų išlikimui. Kaip ir suaugusieji, mes patariama gerti daug vandens kiekvieną dieną, ir patenkinti kasdienį rekomenduojamą reikalavimą optimalią sveikatą, bet tai ne tas pats su kūdikiais. Ar įsitikinkite, kad jums sekti savo gydytojai rekomendacijas duoti vandenį jūsų kūdikiui užtikrinti jis lieka sveiki.