Kādas ir sekas oversleeping savai veselībai?

Hitting gultā pēc garas nogurdinošas dienas ir viens no visvairāk svētlaimīgs jūtas pasaulē. Jūs varat tērēt tik daudz laika gulēšanai, snuggled augšu savā siltā, mājīgā gultā tāpat nav rīt. Ja jūs nogulēt reizi brītiņa tas nevar būt, ka liels darījumu; Tomēr, ja tas kļūst par ieradumu, tad tas var ietekmēt jūsu veselību vairāk nekā vienā veidā. Ja tas izraisa bažas, iesakām izlasīt šo rakstu un saprast, kā oversleeping var ietekmēt jums.

Kas ir ideāls miega daudzums cilvēkam nepieciešama?

Mums visiem ir nepieciešams gulēt labi, lai būtu veselīgs un sirsnīgs. Miegs ir labākais veids, kā mūsu organisms balstās un recoups. Tomēr vairāk miega nevar būt, ka labs ideju. Tātad, kas ir ideāls daudzums miega, ka personai ir nepieciešams? Nu šādu tabulu var palīdzēt jums iegūt aptuvenu priekšstatu. minēts Vērtības Iepriekš valsts aprēķināto summu miega dažādas vecuma grupas nepieciešama. Tomēr miega prasības var atšķirties no vienas personas uz otru.

Kādi ir iespējamie cēloņi oversleeping?

Oversleeping ir tad, kad jūs gulēt vairāk nekā jūsu ķermeņa vajadzībām. Tāpēc cilvēks guļ ilgāk par 10 līdz 12 stundas dienā, var būt iekļautas kategorijā hipersomniju. Daudzi cēloņi var izraisīt oversleeping. Dažas no kopējās oversleeping iemesli ir šādi.

  • Ja jūs cieš no depresijas vai trauksme, jūs varat gulēt uz ilgu laiku.
  • Ja jums ir miega apnoja, izkāpšana no gultas var šķist grūts uzdevums.
  • Ja jums ir vairogdziedzera problēmas, tas var izraisīt pārmērīgu miega.
  • Ja jūs cieš no sirds slimībām, tas var izraisīt oversleeping.
  • Dažreiz izteikts nogurums var radīt jums nogulēt.
  • Ja Jūs lietojat noteiktus medikamentus, tas var padarīt jūs gulēt vairāk nekā parasti.

Kā ir diagnoze oversleeping Gatavs?

Ja jūsu oversleeping modelis sniedzas līdz pat sešām nedēļām, un tālāk, tas var būt norāde par pamata medicīnisko problēmu, kas var veikt šādas izmaiņas jūsu gulēšanas modeli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs saņemsiet sev rūpīgi jāpārbauda, ​​lai noteiktu faktisko cēloni oversleeping. Jūsu ārsts var ieteikt kādu pārbaudes, un var pat lūgt jums doties uz miega pētījumā. Ja nav acīmredzams, medicīnas jautājumiem, kas saistīti ar oversleeping, Jūsu ārsts var ieteikt šādas diagnostikas metodes:

1. Polysomnogram tests

Jums būs nepieciešams, lai palikt klīnikā vai miega centru, un dažādi instrumenti uzraudzīs Jūsu sirdsdarbību, smadzeņu darbību, kāju kustības, acu kustības utt

2. Epworth miegainības skala

Jūsu ārsts var novērtēt savu miegu, šajā mērogā, lai noteiktu, kā jūsu miega var ietekmēt jūsu ikdienas darbībai.

3. Vairāki iemigšanai Testi

Papildus vai pēc jūsu polysomnogram testu, Jūsu ārsts var ieteikt vairākas miega latentuma testus, lai būtu vairāk visaptverošu priekšstatu par jūsu miega modelis, un to, kā jūs nosnausties dienas laikā.

4. Uzturēt Dairy

Jūsu ārsts var arī lūgt jums, lai saglabātu dienasgrāmatu sava miega modelis, tas ir tad, kad jūs gulēt, kad jūs piecelties, cik snaudu dienā, jums ir veikt, uc

Kas ir Blakusparādības oversleeping?

Tāpat kā mūsu ķermenis ņemti uzturs no pārtikas, miega baro sajūtas mūsu organismā. Mēs uzskatām, atviegloti un atdzimšanu pēc pievēršanos dažiem mierīgu miegu. Tomēr miega vairāk nekā to, kas ir vajadzīgs mūsu organismā var nebūt labs mums, un tas var novest pie dažādiem fiziskās un garīgās komplikācijas. Pēc ir daži fiziskās un garīgās oversleeping riskiem, kas var rasties.

Fizikālās efekti

Ja Jums ir jautājums, kā jūsu organisms var negatīvi reaģēt pārāk daudz shut-acs, labi, šeit ir daži iemesli, kas var padarīt jūs pārdomāt, vai jums vajadzētu atliekat prom, lai krāšņumā vai ne.

1. Tas var palielināt jūsu izredzes saslimt ar diabētu

Snauda pie vairāk nekā 9 stundas dienā varētu likt jums ir paaugstināts risks saslimt ar diabētu. Tātad, ja jūs domāja, ka miega dažas papildu stundas, nedrīkst tik liels vienkāršiem; labi, tas var būt, un tas var izraisīt diabētu. Tas ir tāpēc, ka tas ir pierādīts, vienā no pētījumiem, ka cilvēki, kas gulēja 9 vai vairāk stundas dienā, bija 50 procentiem lielāka iespēja iegūt diabētu, nekā tie, kas gulēja mazāk stundas katru dienu.

2. Tas var Make You dūšīgs

Tu patērē pārtiku, lai nodrošinātu enerģiju jūsu ķermeņa, un jūsu ķermeņa apdegumus kalorijas, kad jūs darīt savu pamata darbus dienas laikā. Tomēr, ja jūs pavada lielāko daļu laika gulēšanai, jūsu ķermenis var glabāt saliekot uz papildu kalorijas, kas galu galā noved pie svara pieauguma. Saskaņā ar pētījumu, cilvēki, kas gulēja 9 vai vairāk stundas dienā, regulāri biežāk kļūst aptaukošanās, kas ilgst sešus gadus, nekā cilvēki, kuri to nedarīju tā.

3. Tā var izraisīt galvassāpes

Ja Jums rodas pastāvīgas bouts galvassāpes, ir laba summa, iespēja, ka jums var indulging pārāk daudz gulēt. Tas notiek tāpēc, ka pārmērīga miega negatīvi ietekmē neirotransmiteru smadzeņu, kas savukārt var novest pie tādiem jautājumiem kā galvassāpes un sāpes.

4. Tas var izraisīt mugurā

Tas var izklausīties mazliet nevietā, bet guļ uz ilgāku laiku var izraisīt muguras sāpes un sāpes. Tas ir tāpēc, ka jūsu organisms nav veiktas būt ko nosaka pozīciju uz ilgu laiku, bet tas ir vajadzēja būt kustībā. Guļ gultā ilgi var izraisīt stāju jautājumiem un muguras sāpēm.

5. Tas var jaukties ar savu auglību

Atlikts un auglību, viņi nav nekāda sakara? Nu, ja jūs plānojat par iegūt grūtniecība, tas var būt gudrs lieta apsvērt, cik daudz laika jūs pavada miega, jo miega uz ilgāku laiku var traucēt jūsu auglību pēc traucējot hormonālo līdzsvaru un ietekmē diennakts ciklu. Vienā no pētījumiem, tika novērots, ka sievietes, kas gulēja uz 9 līdz 11 stundām dienā bija tik auglīga, salīdzinot ar sievietēm, kas dozed astoņas vai mazāk stundas dienā.

6. tas var izraisīt sirds Strokes

Saskaņā ar pētījumu, tas tika novērots, ka cilvēki, kas gulēt ilgāk par 8 stundām dienā, ir par aptuveni 50 procentiem lielāks risks ciest insults nekā cilvēki, kas dusēja, 8 vai mazāk stundas dienā. Tāpēc, garākas miega stundas var likt jums risks insulta. Atlikt mazāk, lai saglabātu sirds insultu pie līcī.

garīgās efekti

Papildus ietekmē jūsu fizisko labsajūtu, oversleeping var negatīvi ietekmēt jūsu garīgo labklājību too. Šeit ir daži veidi oversleeping var ietekmēt Jūsu garīgo veselību:

1. Tas var padarīt jūs satraukti vai izraisīt trauksmi

Trauksme ir tad, kad jūs jāuztraucas vairāk par lietām un situācijām, nekā ir nepieciešams. Dažreiz tas var padarīt jūs miega atņemta, taču dažreiz tas var darīt tieši pretējo. Tas var padarīt Jūs miegainu un nestabils, jo jūs varat kautrīgam prom no realitātes un pavadīt laiku guļ.

2. Tā var izraisīt depresiju

Oversleeping var ietekmēt jūsu serotonīna līmeni, kas savukārt var novest pie depresijas simptomiem vai citiem tādiem garīgās nosacījumus. Tāpēc, miega šos papildu stundas, var nebūt darīt kaut ko skaistu, lai saņemtu savu noskaņojumu planējošs, bet tas var likt jums justies visu drūms vai nolemts, lai saglabātu pārbaudīt sava atlikšanas laiku.

3. Tas var izraisīt atmiņas problēmas

Oversleeping var vijole ar savu atmiņu, vai to, kā jūs atceraties lietas. Tas ir tāpēc, ka garas stundas miega uz regulāri var ietekmēt jūsu bodys neirotransmiteru, padarot jūs aizmāršīgs.

4. Tas var izraisīt miega paģirām

Kad jūs gulēt vairāk, var rasties fogginess vai lēnumu. Šīs sajūtas sauc arī miega paģiras. Kad jūs novērojat sev šādus simptomus, tas var ietekmēt to, kā jūs domājat, vai akts. Tāpēc, lai būtu daudz brīdinājumu un aktīva, gulēt ar mēru, lai izvairītos no oversleeping nelabumu un citas šādas sajūtas.

5. Tas var izraisīt Bipolar Disorder

Vai jūs uzskatāt, ka oversleeping var izraisīt bipolāriem traucējumiem pārāk? Nu, saskaņā ar pētījumu, tas ir novērots, ka cilvēki, kuri bija bipolāriem traucējumiem gulēja ilgam laikam nekā, kas did not.

6. Tas var izraisīt uzbudināmība un citas emocionālas problēmas

Tātad, tu domā, ka papildus atlikšanas stunda dotu jums laimīgu prāta stāvoklis, bet jūs atradīsiet sev visu kašķīgs un viegli aizkaitināms. Nu, oversleeping var jaukties ar savu hormonālo līdzsvaru, padarot jūs neparastas un kaprīzs.

Kā Pietura sevi no oversleeping?

Ja jums ir miega prom krāšņumā vai oversleeping, ir pasākumi, kas jums var veikt, lai apturētu to. Šeit ir daži oversleeping aizsardzības līdzekļiem, kas var patiešām palīdzēt.

  • Izveidojiet grafiku sava miega un mēģināt ievērojot to.
  • Saņemiet modinātāju uz glābšanas un noteikt modināšanas signālu, lai pārvarētu savu oversleeping traucējumi.
  • Pakļaut sevi vairāk dabiskās gaismas, un pārliecinieties, ka jūsu istaba ir spilgta gaisma arī tāpēc, ka spilgtas gaismas, ir ļoti efektīvi nodarbojas ar oversleeping simptomiem.
  • Dažreiz atsevišķas medikamentu receptes var izraisīt šo problēmu too. Jūs varat lūgt ārstam, lai mainītu savu recepti.

Šie padomi var palīdzēt jums tikt galā ar oversleeping jautājumus, kā arī palīdz saglabāt tos līcī. Lai gan oversleeping nevar būt, ka bieži cilvēki, un šis nosacījums var notikt tikai tad, 2 procentiem cilvēku, ja jūs domājat, ka jums ir darīšana ar šo nosacījumu, ir jārīkojas nekavējoties un veikt koriģējošus pasākumus. Uzdot Jūsu ārsti palīdzēt pats.