Kādas ir jūsu fitnesa instruktors vēlas, lai jūs zināt, bet, iespējams, ne pateikt,

Katru personīgais treneris vai fitnesa instruktors ir stāsts par kaut ko viņi vēlas klients vai klases dalībnieks varētu darīt savādāk, piemēram, izmantošanas dezodorants, tīrīt zobus, vai valkā vairāk atbalstošs krūšturis.

Personiskā higiēna un garderobes nedarbojas malā, veselības un fitnesa profesionālo iekšējās perspektīva varētu palīdzēt jums veikt labāk un iegūt vairāk rezultātu un baudījumu no jūsu treniņiem. Šeit ir četri informācija, ka jūsu personīgais treneris vai fitnesa instruktors vēlas, lai jūs zināt, bet, iespējams, ne nākt labi, un saka.

Vai nav par vēlu, ja jūs varat palīdzēt to

Jūs varētu domāt, ka popping fitnesa klasē 10 vai 15 minūtes pēc tam, kad tā ir sākusies, vai ierodas uz mācību sesiju krietni atpaliek no grafika, kas nav liels galā, jo tikai jūs garām, vai ne? Tas nav tikai par jums, lai gan.

Jūsu tardiness grupu mēģinājums ir traucēs citiem cilvēkiem klasē, un novērš uzmanību ar instruktoru. Plus jūs nesaņemat pareizi iesildīties, kas var traucēt jūsu sniegumu un palielināt savu risku traumas. Tas ir tas, kas notiek ar jūsu instruktors prātā, kā jūs paslīdēt vēlu.

Pat ja jūs joprojām nokļūt iesildīties, ja esat vēlu personīgo-apmācību sesijas, tas nav ideāls. Jūsu treneris visticamāk bija programma tika paredzēts, kāds atvēlēts laiks jums bija vajadzēja būt kopā. Kad jūs negaidīti parādās vēlu, jūsu treneris ir vai nu izdomāt lidot kā segt programmu īsākā laikā vai garīgi motokross nākt klajā ar modificētu plānu.

Jūsu sejas izteiksme izsaka visu

Prasa vairāk no sava ķermeņa, nekā tas tiek izmantots, lai dara, var justies neērti, bet tas ir, kā jūs progress ar fitness. Tomēr dažreiz klienti un fitnesa dalībnieki cenšas izvairīties no diskomforta enerģisku īstenošanu, ejot cauri kustības kādas kustības bez patiešām stumšanas sevi. Uzmini kas? Pasniedzēji un instruktori ir labi zināms.

Par laimi, daudzi klienti / dalībniekiem parādīt skaidru un tūlītēju pastāstīt par savu patieso pūlēm: sejas izteiksmes. Kad cilvēki smagi strādā un ir vērsta uz īstenošanu, to var redzēt viņu sejās: viņi izskatās tie koncentrējas, un tie, iespējams, grimase vai smiltis zobus. Trenažieri / instruktori meklēt palīglīdzekļiem, piemēram, tie, kas palīdzēs noteikt, ja jūs iet par to, faking vai vienkārši nepieciešams vairāk izaicinājumu.

Ja tas nav justies labi, runā uz augšu

Ar iepriekš minēto, neviens treneris vai instruktors vēlas, lai jūs ņirgt un paciest to, kad kaut kas nejūtas labi vai ir tikai plain sāpīga. Ir atšķirība starp izaicinājumu sevi un hurting sevi. Ja treneris lūdz jūs veikt vingrinājumu, kas jūtas nepareizi savu ķermeni vai kā tad, ja jūs gatavojas darīt bojājumus, teikt kaut ko. In fitnesa klasē, mainīt, cik nepieciešams, un tad ļaujiet instruktors zināt pēc klases, lai jūs varētu apspriest alternatīvas nākamajai reizei.

Enerģijas plūsmu abos virzienos

Kā klients vai klases dalībnieks, jūs, iespējams novērtēt personīgo treneri vai fitnesa instruktors ar labu enerģiju – tas palīdz jums motivēts uz treniņu! Bet enerģijas plūsma iet abos virzienos, un tas ir tas, ko veselības un fitnesa profesionāļi vēlamies, lai jūs zināt.

Klients, kurš sūdzas nepārtraukti vai vienmēr mopes ap sporta galu galā sakaut trenera enerģiju. Fitness klases dalībnieki, kuri parādās pilnīgi unenthused darīt to pašu ar instruktoru. Lai gan tas ir veselības un fitnesa profesionālo darbu, lai uzstādītu optimistisks toni par treniņu, klients attieksme var gan paaugstināt, vai kavēt vispārējo pieredzi.