Kad bērni var sākt dzeramā ūdens un cik daudz mums ir nepieciešams, lai dotu?

Par bieži dzeramā ūdens un tikšanās zināmu daudzumu vispārējo veselību un dzēšanā, ko mēs ievērot noteikumus, neattiecas uz bērniem. Tas noved mūs uz vairākiem jautājumiem, piemēram, no kuriem mēnesī var jaundzimušie dzert ūdeni? un kādas ir pazīmes dehidratācija zīdaiņiem? Iespējams, pat brīnīties, ja 1 mēnesi vecs var pat dzert ūdeni? Tātad, ļaujiet mums to apskatīt visus attiecīgos un precīzu informāciju par to, kā dot ūdeni zīdaiņiem.

Kad var Zīdaiņi Sākums Dzeramā ūdens?

Daudzi jaunie vecāki nav pārliecināti par to, kad tām būtu jāievieš ūdeni savā babys uzturā. Atšķirībā no pieaugušajiem, kas ir patērē ievērojamu daudzumu ūdens ikdienā, gadījums ir atšķirīgs zīdaiņiem. To ūdens patēriņš mainās atkarībā no vecuma, un dod pārāk daudz ūdens, pirms to sistēmas ir gatavas tas var būt negatīvas sekas.

Dzimšanas 4 mēnešiem

Krūti baroti bērni nav nepieciešama papildus ūdens, jo krūts piens tiek uzskatīts par super pārtiku, kas atbilst visām zīdaiņa uztura un šķidruma prasībām. Tas ir tāpēc, ka mātes piens nodrošina nepieciešamo daudzumu šķidruma, kas jūsu bērnam nepieciešams uzņemt pietiekami daudz šķidruma. Īsāk sakot, jums nevajadzētu būt pat uztrauc sniedzot papildus ūdeni jaundzimušā tik ilgi, cik jūs medmāsa pēc pieprasījuma.

Formula baro bērnu arī neprasa pārāk daudz papildu ūdens. Lielākā daļa zīdaiņu formulas ietver īpašus norādījumus par ūdens daudzumu, kas pievienots pietiekamu atšķaidīšanu. Kad jūs izpildiet šos norādījumus un pielāgot konsekvenci formulu uz vecuma bērnu, tas ir pietiekami tur viņam mitrināta, kad viņš plūsmas laikā.

5 – 8 mēneši

Ja bērnu dzert ūdeni šajos mēnešos? Atbilde ir tāda, ka nav grūti un ātri noteikums šajā sakarā. Līdz brīdim, kad tie ir 6 mēnešus vecs, nav nepieciešams, lai jūsu mazulim dzert kaut ko, izņemot mātes pienu vai formula. Ūdens parasti ieviests, lai bērniem, kad viņi ir garām jaundzimušo skatuves un lēnām pārejot uz pārtikas produktiem blakus mātes pienā.

Mazuļi parasti sākas ar cieto pārtiku no 5 līdz 8 mēnešu vecumam. Šajā laikā, jūs varat nodrošināt ūdeni sippy kausa jūsu mazulim malkot uz pāris reizes dienā. Tas neednt būt pārāk bieži, pieņemot, ka jūs joprojām krūti vai formula barot savu bērnu, turklāt nodrošinot cietvielas.

9 – 12 mēneši

Pēc tam, kad tie savukārt gadu vecs vai tā, jūs varat turpināt barot ar krūti, bet piedāvā ūdeni vai atšķaidītu sulu tasi ēdienreizēs. Tomēr, lai izvairītos sniedzot gāzētiem dzērieniem vai dzērienus ar mākslīgajiem saldinātājiem. Kā jauna māte, jums var būt sajaukt par jūsu babys ūdens vajadzībām. Tā kā tie ir pārāk maz, lai izteiktu slāpes, jums var būt bažas, ka jūsu bērns nav hidratāciju pareizi, un, ja jums vajadzētu papildināt krūtīs ar ūdeni. Bet, tāpat kā viņš pauž slāpst, jūsu mazulis būs arī iespēja izteikt slāpes caur konkrētas pazīmes, piemēram, grizzling.

Kā es varu ieviest Ūdens zīdaiņiem?

Ūdens jāpievērš zīdaiņiem tikai pēc tam, kad viņi sāk cietu barību. Līdz tie ir gadu vecs, viņu nieres havent nogatavināts pietiekami vielmaiņu, pārāk daudz ūdens. Tā rezultātā, to ūdens vajadzības ir minimāla. Tomēr ir iespējams ieviest savu bērnu uz ūdens garša, sniedzot savu bērnu nelielu malku laikā. Jūs varat aizpildīt babys pudeli vai sippy krūzīti ar ūdeni un dot viņam dažus malku no tā, kad viņš izsaka slāpes. Tāpat nedod jūsu bērnam ūdeni no atklātā kausa, kamēr viņš ir daudz vecāks.

Cik daudz ūdens, lai Dodiet Babies?

Ja Jums ir jautājums, cik daudz ūdens 6 mēnešu vecu bērnu, ir svarīgi, jums ir jāzina, ka tas ir atkarīgs no bērna un viņa ēšanas paradumiem. Ja viņš joprojām krūti, dažas SIPS ir vairāk nekā pietiekami, lai pārsātināts viņu. Baby dehidratācija ir reti, kad mazuļi saņemt savu nepieciešamo šķidruma no mātes piena vai formulu barību. Tātad, tas should būt bažas. Mazuļi, kuri ir jaunāki par 4 mēnešu vecumā, nav nepieciešams ūdens, lai atsevišķi sniegta uz tiem. Viņu ķermeņi ir hidratēts no šķidrumiem viņu plūsmas.

Ūdens intoksikācijas Babies

Kaut arī pārāk daudz ūdens neizraisa neatgriezenisku kaitējumu veseliem pieaugušajiem, tas var būt diezgan bīstami maziem bērniem. Piešķirt bērni, kuri ir jaunāki par 6 mēnešiem, ir pārāk daudz ūdens var traucēt bodys dabisko spēju uzsūkt barības vielas no mātes piena vai formulu barību. Dzeramais galējās summas ļoti īsos laidumiem laiku var izraisīt nātrija līmenis savā ķermenī samazināties. Viņu nieres arent pietiekami nobriedusi, lai apstrādātu lielu daudzumu ūdens laikā, un tas var radīt bīstamu stāvokli, ko sauc par ūdens intoksikāciju. Ja ir simptomi ūdens intoksikāciju jūsu bērnam, piemēram, neskaidra redze, aizkaitināmība vai pārguruma šādu ūdens patēriņu, ir vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība. Pārāk daudz ūdens var izraisīt krampjus zīdaiņiem. Tas ir arī tas pats iemesls, kāpēc tas nav saprātīgi pārvaldīt peldēšanas nodarbības uz jauniem zīdaiņiem. Jo iespēja, ka tām izdzert nosaka lielu daudzumu ūdens, atrodoties baseinā, tas var izraisīt ūdens intoksikāciju un novest pie neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Vai Zīdaiņi Nepieciešams dzert ūdeni Anytime?

Lai gan jaundzimušajam mazulim nav nepieciešams dzert ūdeni, viņu ķermeņi būs nepieciešams, jo tie aug vecāki. Tātad, kā jūsu bērns aug, jūs varat droši ieviest ūdens savā uzturā. Mazuļi var dzert apmēram 30 ml ūdens, līdz brīdim, kad tie ir 4-6 mēnešus vecs, bet ierobežo jebkādu lielāku daudzumu ūdens. Jūs varat lēnām palielināt savu ūdens uzņemšanu, ja Jūsu bērns ir 9 mēneši līdz 1 gada vecumam. Kad jūsu bērns ir gadu vecs, viņa ķermenis sistēma ir pietiekami nobriedusi, lai paciest lielāku daudzumu ūdens. Tomēr pat pēc tam, kad viņš sasniedz savu pirmo dzimšanas dienu, lai ūdens uzņemšanu ar regulu.

Biežāk uzdotie jautājumi par Piešķirt Ūdens savam bērnam

Ļaujiet mums risināt dažas no visbiežāk šaubas par dodot ūdeni zīdaiņiem un notīrītu jebkādas turpmākas neskaidrības.

Vai tas ir droši ūdeni dod 6 mēneši veci vai jaunāki Baby?

Atbilde ir tāda, ka jūs vienmēr varat sniegt dažus malku ūdens bērniem vecumā no 4 līdz 6 mēnešiem. Tomēr daudzumus, kas ir lielāks par 30-60 ml ir nedroši vienā dienā.

Vai mēs Atšķaidīt Formula ar ūdeni?

Ja jūs izmantojat gatavs-to-izmantot formulu, iespējams, nav nepieciešams pievienot ūdeni, lai to. Tomēr, ja jūs izmantojat pulverveida formula, jums būs nepieciešams pievienot ūdeni, lai sajaukt to uz augšu. Esiet uzmanīgi, lai nesajauktos vairāk ūdens, nekā ir ieteicams, jo tas var izraisīt komplikācijas, piemēram, konfiskāciju.

Kad var Zīdaiņi Sākums Dzeramā ūdens?

Daudzi vecāki brīnīties par vecumu, kurā var sniegt bērnu ūdens. Kā tika minēts iepriekš, zīdaiņiem, kuri ar krūti, un formula pabaroti nav nepieciešams papildus ūdens. Faktiski tā ir ieteicams, ka ūdens jāieved babys uzturā tikai pēc tam viņš ir 4-6 mēnešus vecs.

Ko darīt, ja Zīdaiņu iestājas dehidratācija?

Bērns, kurš ir jāzīda pēc pieprasījuma, ir ļoti mazas izredzes dehidratāciju. Pat formula baro bērnu saņem nepieciešamo ūdens daudzumu ar savu pārtiku

Vai mēs Dodiet Ūdens uz Zīdīšanas Baby?

Tas nav ieteicams dot ūdeni zīdīšanas bērnam. Par babys šķidrumu prasības ir izpildītas ar mātes pienu pati.

Vai pārāk daudz ūdens Mazuļiem Novest pie Pazīmes krampji?

Jā, pārāk daudz ūdens patēriņš radīs stāvokli sauc par ūdens intoksikāciju in zīdaiņiem. Tas ir ļoti bīstams stāvoklis, kas var izraisīt dramatiskas krampjiem. Tas arī ir būtiska ietekme uz babys ķermeni, jo nātrija līmenis būs tendence samazināties ar pārāk daudz ūdens ievadi.

Secinājums: Ūdens ir neizbēgama nepieciešamība izdzīvošanai dzīviem organismiem. Kā pieaugušajiem, mums ir ieteicams dzert daudz ūdens katru dienu, un atbilst ikdienas ieteicamo prasību optimālu veselību, bet tas nav tas pats ar mazuļiem. Vai pārliecinieties, ka jums sekot jūsu ārstu ieteikumus dod ūdeni jūsu mazulim, lai nodrošinātu, viņš paliek veseli.