Kā veikt rokas sūknēšanu, lai palielinātu piena daudzumu

Hands-on pumpēšana ir krūšu masāžas tehnika, kas var palielināt mātes piena daudzumu, ko jūs izsūknējat katrā sūknēšanas sesijā. Tā kā praktiska sūknēšana katru reizi, kad sūknējat, palīdz pilnīgāk iztukšot krūts, tas palīdz palielināt piena daudzumu un nodrošināt vairāk taukainās piena, kas palīdzēs jūsu mazulim augt.

Praktiska sūknēšana palīdz mātēm, kuras, iespējams, cīnās ar daudzumu, katrā sūknēšanas sesijā saražot vairāk piena. Ja jums ir bērns jaundzimušo intensīvajā terapijā, jums ir bijis priekšlaicīgi dzimis bērns vai jums ir nepieciešams sūknēt, ir pierādīts, ka šī paņēmiena roku izteiksmes un krūšu masāžas apvienošanas tehnika palielina piena daudzumu par 48%.

Veicot praktisku sūknēšanu, zīdīšanas persona izmanto rokas, lai palīdzētu piena noņemšanā, vienlaikus sūknējot, nevis paļaujoties tikai uz krūts sūkni. Krūts masāža un roku izteiksme apvienojumā ar pumpēšanu palīdzēs ne tikai maksimāli palielināt piena daudzumu, ko izsūknēsiet katrā sesijā, bet arī palielinās piena daudzumu.

Hands-On sūknēšanas izmantošana

Lietojot praktisko sūknēšanu, lai palielinātu piena daudzumu, pirms sūknēšanas un sūknēšanas laikā jūs masāžas abas krūtis. Šeit ir sūknēšanas kārtība, kuru varat izmantot:

  • Sāciet ar pareizo aprīkojumu. Izmantojiet pilnībā elektrisku, slimnīcā izmantojamu sūkni ar dubultu sūknēšanas komplektu. Valkājiet krūšturi, kas tur atlokus uz vietas, kamēr jūs sūknējat, lai atbrīvotu rokas, lai masētu krūtis.
  • Pirms sūknēšanas iemasējiet krūtis. Masējiet abas krūtis, izmantojot mazus apļus spirālveidā (līdzīgi kā krūts pašpārbaude), īpašu uzmanību pievēršot krūts ārējām malām. Glāstiet krūtis no ārējām malām uz sprauslu pusi. Izmantojiet vieglu pieskārienu, lai palīdzētu jums atpūsties un stimulētu pievilt.
  • Sūknējiet abas krūtis, līdz piens sāk samazināties, parasti apmēram 5 līdz 7 minūtes. Noregulējiet sūkšanu augstākajā jums ērtākajā līmenī.
  • Atkārtojiet masāžas procesu. Sūknējiet katru krūts masāžu. Pievērsiet īpašu uzmanību vietām, kur jūtat gabaliņus (tie ir pilni piena kanāli). Izmantojot vidēju spiedienu, pagrieziet krūtis no ārējās malas virzienā uz sūkni, lai iztukšotu kanālus.
  • Turpiniet, līdz piena ražošana atkal samazinās (parasti apmēram 3 līdz 5 minūtes). Ar rokām izsūtiet sūkņa atlokos. Pēdējais piens (aizmugurējais piens) ir bagātākais piens, ko ražojat.

Piena ražošanas maksimizēšana

Šeit ir daži citi veidi, kā palielināt un maksimizēt piena ražošanu, kamēr mazulis atrodas NICU.

  • Turpiniet regulāri sūknēt. Astoņas reizes 24 stundu laikā ideāli, lai uzturētu pienu. Atcerieties, ka tas ir piedāvājums un pieprasījums.
  • Ja jūs sūknējat pilnvērtīgas barošanas vietā, sūknējiet 15 minūtes, pat ja piens pārstāj plūst. Sūknēšana stimulē krūtis, lai uzturētu pienu.
  • Ja esat nošķirts no bērna, ir svarīgi sākt izslaukt pienu pirmajās sešās stundās pēc dzemdībām.
  • Pavadiet tik daudz laika, cik varat tuvu savam mazulim. Turot mazuļa ādu pret ādu, tas ne tikai palīdzēs jums un jūsu mazulim saistīties, bet arī palīdzēs jūsu ķermenim ražot prolaktīnu un oksitocīnu, kas palīdz palielināt piena daudzumu.
  • Mēģiniet klausīties mūziku. Ir pierādīts, ka mūzika palielina piena daudzumu, kas izteikts NICU.