Kā to izdarīt Sit up mājās pareizi

Sit up ir neatņemama daļa no darba, un jūsu labākais draugs, ja vēlaties dzīvoklis abs. Ja jums ir strādājuši par tiem, bet justies iet patiešām lēns, varbūt jūs varētu izmantot rokasgrāmatu, kas padara tos efektīvākus. Pareizais veids, kā to izdarīt Sit up varētu būt jūsu trūkstošais posms fitnesa izaicinājumu.

Sit up ir lielisks laiks, lai vēdera muskuļiem. Theyre arī lielisks gurniem. Doing reliģiski, apvienojot tos ar crunches, kāju lifti un dēļus, kā arī ēšanas tiesības var iegūt jums glaimot kuņģī. Match savu procedūra tālāk norādītās darbības, lai nodrošinātu Jums ir labi pa ceļam.

Kā to izdarīt Sit up mājās Right Way?

Step 1

Apgulties. Bet nekad uz gultas. Grīda vai cieta virsma ir labākais, jo tas nodrošina labāku atbalstu. Izmanto yoga mat vai lielu dvieli, lai mazinātu to.

Step 2

Nākamajā solī jūsu sit-up treniņu rutīnas, pārliecinieties, ka jūsu kakla ir tik taisni, kā jūs varat saglabāt to. Jūsu galva būtu pilnīgi atviegloti. Novietojiet rokas zem galvas un kakla nostabilizēt tos, bet neatbalsta tos pilnībā. Ja jūs esat iesācējs, jūs varat atrast šķērsojot rokas pāri krūtīm vieglāk nekā ievietojot tos zem galvas. Kā jūsu kodols stiprina un jums labāk darīt vēdera Sit up Jūs varat pakāpeniski progresēt.

Step 3

Trešais sit-up izmantot solis ir saliekt jūsu ceļgaliem līdz 90 grādu leņķī, saglabājot bumbas un papēži jūsu kājām dzīvoklis uz grīdas. neļauj neko noenkuroties kājas, jo tas būs atņemt darbu, ka jūsu abs ir nepieciešams darīt. Jūsu muguras nekad nedrīkst būt izliekti, taču saglabāt dabisko līkni.

Step 4

Savelk jūsu vēdera muskuļus, dziļi izelpas. Tas būs vērst jūsu vēderu jūsu mugurkaulā, ļaujot jums veikt pareizu ceļu, lai to izdarītu Sit up . Ieelpo veicot īstenošanu celms tikai muguras muskuļus. Tālāk, viegli paceliet savu galvu, pēc tam savu lāpstiņām. Keep virzās līdz Jūs pie 90 grādu stāvoklī vai ja elkoņi šķērsot ceļus.

Step 5

Tagad, ka jums ir izvirzīti savu ķermeni, turēt pozīciju uz dažām sekundēm un saspringta jūsu abs. Lēnām dot muguru uz grīdas, bet mēģiniet nedrīkst ļaut sevi doties atpakaļ uz savu miera stāvoklī. Kad esat apguvis pareizo veidu, kā darīt Sit up , Jūs varat pāriet uz nākamo līmeni.

Step 6

Turpiniet ar nepieciešamajiem reps par dienu. Saglabājiet jūsu zemāks atpakaļ un apakšā jūsu kājām dzīvoklis pret grīdu visā. Esi informēts par to, kā jūsu vēdera muskuļi ir līgumslēdzējas lai pārliecinātos, ka viņi dara visu darbu. Tas ir pareizais veids, kā to vēderprese, un jūs varat nodarboties ar katru dienu, lai pilnveidotu to.

Ja jūs havent īstenota ilgu laiku, apsvērt darot pusi Sit up . Vēderprese vingrinājumi sievietēm darbojas vislabāk, ja jūs arī uzturēšanās hidratāciju, ēst sabalansētu diētu un palikt motivēti. Cheers vienotākai vēders.