Ką reikia žinoti apie nutukimo ir diabeto

Tyrimą rekomenduojama, kad jūs galite apsisukti diabetu klausimais amžinai, jei jums išlaikyti tinkamą svorį. Cukrinis diabetas remiasi savo cukraus suvartojimo, taip pat atsiranda riebalų išsaugotą kasos. Riebalų kasos skrenda jos gebėjimą sukurti pakankamai insulino, kuris sukelia diabeto profilį. Norėdami mesti sukauptus riebalus, jūs turite iš naujo mokyti savo kūną pasinaudoti riebalų, o ne angliavandeniai, kaip rekomenduojama kūno kuro. Mes jau parodyta, kaip turime medicinos specialistams, kad svorio padidėjimas rodo, cukriniu diabetu. Leiskite mums pažvelgti į faktinį tyrimų išvaizdą, bet pirma, leidžia mums patikrinti keletą pagrindinių realijas, susijusias su cukriniu diabetu, taip pat pernelyg svorio.

5 Svarbūs faktus, susijusius Diabetas

  1. Cukrinis diabetas yra ne liga, tai yra ženklai ir simptomas.
  2. Cukriniu diabetu problemos gali iš tikrųjų būti apsisuko. Tai ne visą, kalnų procesas.
  3. Vienas iš efektyviausių vaistų, su kiekvieno iš jų keliamą pavojų, yra pagrįsta atskirti medžiagas iš natūralių žolelių ir juos gaminti (farmacijos pramonė negali uždirbti pinigus tikrą punktą).
  4. Geras 2 cukrinis diabetas yra ne iki gyvos galvos bausmę. Naujas tyrimas parodė, kad tai yra simptomas, kuris gali būti pakeistas, ir taip pat galite būti neturi jai už visą likusį savo gyvenimą, jei norite išsaugoti savo svorį žemyn.
  5. Geras 2 diabetas tikrųjų turi priežasčių spektrą, kuris yra, kodėl dauguma antsvorį žmonių neturi diabeto klausimais.

Kokios priežastys diabetu?

Yra priežasčių, dėl diabetinės asmuo sąskaitos numerį. Ar jūs kada nors matė asmenų, kurie plonas sergantiems cukriniu diabetu skaičių! Diabetas gali būti užfiksuojamas pagal:

  • Įvairūs infekcijų ar antinksčių perkrovos.
  • Taip per daug cukraus dietos planą ar valgyti per kelis maisto produktus, kurie greitai tapo cukrus.
  • Didelis cukraus vartojimas (arba vartojimas metai), kuris sukuria AGEs organizme. AGEs yra glikozilinimo Endproducts užfiksuojamas, kai yra pernelyg cukraus, taip pat cukraus prasideda įtraukiant su riebalų arba sveikų baltymų be cheminiu būdu. Šie AGEs yra daug papildomų kenksmingas, palyginti su laisvaisiais radikalais, nes jie prisijungti prie ląstelių, po visą kūną, ir taip pat gali sukelti sutrikimą, vėžines ląsteles arba mirtį ląstelę.
  • Kepenų funkcijos sutrikimas arba virškinimo trakto problemos (ty neatitikimas arba pasišalinimo mikrofloros).
  • Įvairių rūšių hormonų skirtumų numeris.

Svoris ir cukrinis diabetas

Daugiau nei 70% antsvorį asmenys neturi diabetu. Tarp svorio ryšys, taip pat cukrinis diabetas veikia į laikosi mados:

Jei jūsų svoris yra daugiausia dėl cukraus suvartojimą, turite aukštą galimybę susirgti diabetu. Kai jūsų kūnas atrodo naudojant tiesiog cukraus dujomis, degikliai; sustos naudojant riebalai kuro. Kas su bazinį supratimą apie kuro priėmimo procesą ląstelėse pripažįsta, kad yra 5 įvairūs keliai, kad įvesti į gliukoneogenezę arba glikolizės kelius, Krebso ciklą ir ETC (elektronų transporto grandinės), kuris gamina ATP (adenozino trifosfatas).

Kai nustosite panaudojant riebalų dujų, jūs laikykite ant riebalų. Turite vėl treniruoti savo kūną, kad naudojimasis riebalų, o palyginti su cukraus ir voila, todėl jūs tikrai pradėti prarasti riebalų ląsteles. Mokytojas Roy Taylor profesorius medicinos ir medžiagų apykaitos norma Niukaslio universiteto nurodyta, kad “Tai patvirtina mūsų sampratą apie asmeninio riebalų ribos. Jei asmuo pelnas net daugiau svorio, nei jie gali tiesiogiai toleruoti, tada diabeto klausimais užskaitomos tarpusavyje, tačiau, jei jie po to mesti, kad svorio kiekį, tada jie grįžti į įprastas “.

Kodėl tai egzempliorius?

Atrodo, kad priklauso nuo, kiek riebalų yra išsaugomi kasos. Jei turite riebalų kasos, tai draudžia kasos nuo priėmimo insulino, kuris natūraliai yra tik vienas iš daugelio galutinių problemų kuriančių diabetinė asmuo profilį. Ilgas prieš kasos, mes turime kovoti su žarnyno, kepenų, taip pat antinksčių. Profesorius Tayloras pripažino, kad taip pat patvarus cukrinis diabetas gali būti pašalintas.

Apgailestauti komponentas klausimas yra tai, kad asmenys, kurie vartoja metforminu (anti-cukriniu diabetu narkotikų remiasi dirbtinio junginio, esančio daugelio žolių) sumažinti savo organus CoQ10 (panašus į statinu narkotikai daro ir dauguma antidepresantų padaryti), kuris sukelia chaosą visą kūną, nes ląstelės reikalauja CoQ10 uždirbti kurą. Tačiau geras komponentas problemos yra tai, kad bet žolininkas, medicinos specialisto visiškai natūralus vaistas, Naturopath tt, pripažįsta šį esminį stuff ir tai, ką žolės pasiduoti, ką dozės apsisukti cukriniu diabetu.

Kita vertus, jūsų dieta paprastai turi veikti kartu su tvarka, nors dieta gali būti labai skirtingi, priklausomai nuo ką kuria diabetikams klausimus. Pavyzdžiui, dietos režimas gali turėti įvairius komponentus, jei cukriniu diabetu problemos yra kepenų funkcijos sutrikimas, lyginant su antinksčių funkcijos sutrikimo pasekmė. Paprastas sprendimas tai atrasti didelį sveikatos specialistas, kad iš tiesų daro jų tyrimą ir gali atpažinti priežastį ir išspręsti pagrindinę problemą.