Ką reikia padaryti, jei norite pabusti anksti ryte

Waking anksti buvo įrodyta, kad ne tik produktyvus, bet gera emocinė ir fizinę gerovę. Theres kažką mistišką apie auga ne su aušra ir pradėti savo dieną teisingai. Gauni, kad tilptų daug daugiau laiko, padaryti daugiau, ir iki to laiko 8 val streikų, Jūs pašildytas ir pasirengę susidurti dieną. Ir mokslas nėra pasakyti, kad, kaip jūs pradėti dieną carves iš kelią jūsų dieną poilsio atrodo. Leidžia ištirti daugiau apie tai, kodėl jums turėtų pabusti anksti žemiau.

Kodėl tai gera pabusti anksti?

Ar radote sau stokojanti laiką arba visada veikia pagal laikrodžio? Gal turite visada norėjau dirbti ir gauti formos, bet nerado jokių laiko, nes jums pabusti vėlai ir galvą tiesiai į darbą. Su mūsų gyvenimai vis labiau užimti pagal dienas, tai yra gera idėja pabusti anksti, nes jis leidžia jums gauti šiek tiek asmeninio laiko.

Pagalvokite apie tai, kaip vien laiko su savimi apmąstymams, kūrybinio mąstymo ir tampa našesnė. Deja, sukurti naujus įpročius nėra lengva. Tai užtrunka darbą ir įsipareigojimą. Tačiau mes galime padėti jums su patarimų ir metodų, kurie leis jūsų perėjimą į ankstyvą paukštis lengviau.

Geriausi būdai, kaip pabusti anksti ryte

Štai keletas iš geriausių būdų, kaip pabusti anksti morning-

1. atsikratyti Užuolaidos ir raiščiai

Jei miegoti su langu netoliese jumis jūsų miegamajame, ar ji yra arti jūsų galvos, geriausias būdas pabusti anksti yra pradėti atsikratyti užuolaidos. Tai gali skambėti klišė, bet ji veikia kiekvieną kartą. Kaip tik vasaros hitai jūsų kūno rytais, tai signalizuoja jums pabusti. Keltis ir išeiti kuo greičiau atidaryti savo akis, jokių pasiteisinimų.

2. Praktikos Qigong

Qi gongas yra auginti ir cirkuliuojančių Chi savo kūno menas. Jei pažvelgti Rytas Qi Gong pratimai išvaizdą, jūs pastebėsite, kad jie atjauninti ir atgaivinti jums. tai yra daug geriau nei kofeinas ir atsikrato ryte crankiness. nespauskite salėje kitą kartą jums pabusti. Ar kai Qi Gong, ir jums bus rasti sau baiminasi mažiau ir pabusti anksti kiekvieną dieną.

3. Pradėti su kažkuo Pramogos

Jei norite pabusti anksti, o ne jaustis pavargę, jūs turite pradėti savo dieną su kažkuo įdomus. Tai gali būti žurnalinė nešiojamojo kompiuterio, todėl menas, klausytis šiek tiek muzikos, ar cuddling su savo draugei lovoje. Nauja įpročiai yra pastatytas ant laimės ir malonumo pamatų. Galų gale, kodėl gi jūs klijuoti su kažkuo, jei jis wasnt malonus ilgainiui? Tas pats pasakytina ir keltis anksti.

4. nustatyti du Signalizacijos

Nustatykite savo Fitbit arba šalia savo lovos per ginklų pasiekti signalą ir dar šiek tiek toli. Įsitikinkite, kad Theres 15 minučių atotrūkis tarp jų dviejų. Kas tai yra jis padeda jums pabusti švelniai ir ne veidą, kad ryte grogginess. Kai jums pabusti pirmą signalą, pradėti daryti kažką malonaus, kaip skaityti ar tempimo į lovą. Kai antra signalizacija išsijungia, pabusti, nuplaukite veidą ir pasiruoškite pradėti savo dieną. Jūs neturite jaustis kalti arba, ir tai lengva klijuoti. Su praktika, Jūs pabusti anksti be signalizacijos.

5. turėti Kodėl

Jūsų, kodėl jūsų svarbiausias priežastis keltis anksti be signalizacijos. Turi priežastį už, kodėl jūs tai darote. Ar todėl, kad norite praleisti daugiau laiko su savo šeima arba išmokti naujų įgūdžių? Arba todėl, kad jūs norite sukurti sau ir augti savo karjerą sužinoti daugiau? Laivas be paskirties eina niekur. Tas pats pasakytina ir įvaldyti, kaip pabusti anksti ir jausmas pailsėję.

6. Suplanuokite Laisvalaikis

Kai kurie iš jūsų jau gali būti produktyvus darbo dienomis ir gali paprašyti: what pabudimas anksti savaitgaliais taško? Na, tai kur laisvalaikis ateina. Pagalvokite apie savo mėgstamus pomėgius ar tai, ką norite gauti geriau. Tai yra tai, ką savaitgaliais yra skirtos. Pagalvokite apie tai už minutę ir planuoti savo savaitgalius iki taško, jūs esate užsiėmęs, o ne paliko įdomu.

7. Darbas žemyn detales

Kai Jūs pabudimas anksti, ir jums belieka su tiek daug laisvo laiko, jis gali gauti nelengvas. Jūs netgi galite gauti pagunda paspausti snaudimo mygtuką. Tai kodėl mes kalbėjome apie jūsų didelis, kodėl. Tačiau šiame kontekste kalbame apie jūsų mažai whys. Pradėkite galvoti, ką norite daryti, kai jums pabusti.

Ar valyti dantis, dirbti keletą minučių ir per galvą į biurą? Ar praleisti laiką skaityti ir keletą akimirkų su savo šeima ir tada dirbti. Planuokite laiką lizdą arba kiek laiko Youd patinka išleisti šių mikroorganizmų užduotis ir gauti į jį, kol jis jaučiasi lengviau kiekvieną dieną.

8. Laikyti atokiai elektronika

Nenaudokite savo išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų kompiuterių, arba tabletės valandą prieš miegą. Atiduoti kam nors kitam ir nesivargina jų ieško. nereikia juos įjungti ir laikyti juos toli, anapus savo miegamajame nepasiekiamoje vietoje.

9. Taip pat psichikos

Waking anksti yra mūsų natūralus dizainas kaip žmonėmis, bet su visais pasaulio gandai, kažkas taip intuityvi gali jaustis nenatūralus. Priminkite sau, iš atsibunda anksti ir kaip ji yra jūsų natūrali būsena naudą. ReWire savo mintis su teigiamomis mintimis, veikti jų ir nuolat kartoti šį veiksmą, keisti savo gyvenimą.

10. Pasitikėkite savo augintiniu

Jei jums patinka vartoti augintinio pasivaikščiojimo, tai laikas imtis jų pagalbos su pabudimas anksti. Pašarų jūsų augintinio anksti ryte ir priminti jiems, kad kiekvieną dieną. Jeigu praleidote vieną dieną ar ne pabusti anksti, galite būti tikri, jie bus jums kaip tie saugumo pažeidimas sukelia.

11. Gauti atsakingumo Partner

Rasti naujų draugų, kurie pabusti anksti arba artima jūsų namuose yra puikus būdas gauti kamuolį sukti. Išeiti anksti treniruotes ar vaikšto su tuo draugu ir paprašyti jam / jai trankyti jūsų slenksčio jei ji kada nors atrodo, kad jūs ketinate praleisti dieną. Tai veikia kaip žavesio.

12. Pabandykite daugiafazis miega

Tai yra tiems, kurie nori pabusti anksti plius miegoti mažiau, neprarandant žinoma kokybę. Paprastai pasaulis miega 8 valandas per dieną. Jūs turite keturis etapus miego ir dvi kadencijas žinomas kaip lėtai bangų miego (SWS) ir greitas akių judėjimas (REM). Jūsų kokybės miego slypi REM fazės. Galite pabandyti atplaiša savo miego arba dalijant savo 8 valandų ciklą į tris dalis. Šešias valandas naktį, ir keturi 30 minučių Baterijos miega visą dieną. Tiesiog ieškoti terminus kaip bifazinius arba Everyman miego ciklų ir Jūs gaunate idėja.

13. Neik šaltojo Turkiją

Turi realius lūkesčius, kur pakeisti savo miego tvarkaraštį atžvilgiu. neina šalto Turkija nuo 1 diena paprastai trunka visą nuo 4 iki 5 dienų priprasti prie savo naujos rutinos, bet išgyvena tą kaita yra visiškai kita istorija. Duok sau laiko, būkite kantrūs ir pakeisti savo tvarkaraštį, nustumiant savo pabusti laiko intervalais po 10 min kas kelias dienas (kol pasieksite savo tikslą pabusti laiku).

14. Optimizuoti ką valgyti

Jūsų mityba turi įtakos, kaip jaučiatės prieš miegą ir po pabudimas. Pereiti prie kofeino ir eiti vaistažolių arbatų. Valgykite daugiau vaisių, daržovių, riešutų ir sėklų, ir gauti savo baltymų iš liesos mėsos. Ekologiški maisto produktai yra gera taip pat. Valiklis valgote, tuo daugiau drausmingas jums bus. Ir kuo daugiau drausmės ir valios jums auginti, tuo lengviau bus sukurti naujus įpročius – kaip pabudimas anksti. tai yra teigiamas grandinės reakcija rūšių.

15. Būkite nuoseklūs

Kai pradėsite keltis anksti, būti nuosekli ir lazdas į jį. Nėra pasiteisinimų. Tai neturi reikšmės, jei tai yra šventė, atostogos, ar ypatingas įvykis. Dirbote už jį, ir dabar jūs nenorite nuleisti, kad į tualetą. Įsiminti kodėl pradėjote pabudimas anksti į pirmąją vietą ir likti įsipareigojusi savo priežasčių. Jūsų protas ir kūnas bus ačiū ilgalaikėje perspektyvoje. Jūs galite statyti, kad.

Waking anksti yra kaip statyti naują įprotį. tai apie likti ištikimi sau ir būti sąžiningas ir padarytas. Nors minėti patarimai ir metodai padės, turite turėti troškimą keisti. Arba noras judėti į priekį. Kai jūs turite noro deginimas jūsų viduje, šie įrankiai ir metodai yra tada kuo geriau panaudoti. Ir atminkite – tai užima daug laiko. Jis įpratęs per vieną naktį taip suteikti sau šiek tiek laisvės ir būti švelnus, kai jūs pirmą kartą pradėti. Ir nepamirškite, kad mums, kaip jis eina.