Kā Optimizējiet Jūsu Holesterīns bez Statīni

Lai gan arvien vairāk pierādījumu, kas savieno statīnu narkotikas uz virkni veselības problēmu, tostarp muskuļu sāpes, diabēts un pat vēzi, viens no četriem amerikāņiem, kas vecāki par 45 joprojām izmanto tos kā parasto terapiju pret augstu holesterīna līmeni.

Kāpēc statīnu narkotikas var būt Bad For You

Lai sāktu ar, statīni noārda savu ķermeni ar CoQ10, kā rezultātā postošas ​​rezultātus. Cilvēki, kuri veic statīnu narkotikas bez atbilstošas ​​CoQ10 piemaksu ir par nopietnu risku veselībai. Tas, diemžēl, ir tas, ko lielākā daļa cilvēku statīniem darīt. CoQ10 ir kofaktors (co-ferments), kas ir būtiski, lai izveidotu ATP molekulu, kas būtiski šūnu enerģijas ražošanai. Lieta ir orgāni, piemēram, savā sirdī ir augstākas enerģijas prasības, kas nozīmē, tas ir atkarīgs no vairāk CoQ10, lai darbotos pareizi. Tā kā šī sadarbība-enzīms izdalās aknās, tā arī piedalās tur asins glikozes līmeņa kontrolei.

Teorētiski runājot, statīni, nav nepieciešams, lai samazinātu holesterīna līmeni asinīs un pakļaujot savu veselību nopietniem riskiem. 75% no jūsu holesterīna faktiski ražo aknas, ietekmē jūsu insulīna līmeni. Tas nozīmē, ka, optimizējot savu insulīna līmeni, jums automātiski optimizēt savu holesterīna līmeni. Citiem vārdiem sakot, vienkārši uztura un dzīvesveida izmaiņas var padarīt pasauli atšķirību drošai regulē holesterīna līmeni.

9 veidi, kā samazināt holesterīna līmeni Naturally

  1. Iegūt pietiekami daudz vitamīnu D. Šis vitamīns ir konstatēts, ka ļoti izdevīga normalizēt holesterīna līmeni un novērstu sirds slimību.
  2. Samazināt vai, ideālā gadījumā, izgriezt, graudus un cukuru, no jūsu uzturu. Tā vietā, iekļaut vairāk svaigu zaļajiem lapu un dārzeņus.
  3. Iegūt pietiekami daudz augstas kvalitātes zivju eļļu.
  4. Spēcināt savu diētu ar vairāk sirds veselīgu pārtiku , piemēram, olīveļļa, kokosriekstu un kokosriekstu eļļas, organiskās olas, avokado, neapstrādātu rieksti un sēklas, un organisko zāles baro gaļas.
  5. Vai regulāru ikdienas uzdevums. Pat 20 minūšu jaudas gājienā būs atšķirība.
  6. Samazināt savu iedarbību uz stresu. Vai izmantojiet stresa mazināšanas paņēmienus, piemēram, meditāciju vai jogu.
  7. Samazināt pārmērīgu smēķēšanu vai alkohola lietošana.
  8. Get pietiekami kvalitatīvu miegu.
  9. Take sarkanā rauga rīsus kā norādīts (Thorne Choleast 2-4 vāciņi dienā).

Šīs metodes paredz holistisku pieeju, lai samazinātu augstu holesterīna līmeni asinīs ar ilgtermiņa efektu, atšķirībā no statīnu narkotiku, kas pazemina holesterīna līmeni rēķina savu veselību.