Kā novērst zobu pagrimums viegli

Lielākā daļa cilvēku ir tendence veikt mutes dobuma veselību par pašsaprotamu, kas ir iemesls, kāpēc zobu problēmas ir diezgan izplatīta starp visām vecuma grupām. Bet vai jūs zināt, gumija slimību un zobu pagrimums ir arī viens no visvairāk viegli novēršamas slimības? Zobu samazinājuma rodas, kad zobu emalju tiek izskaloti, kā rezultātā caurumiem vai dobumos zobiem. Ja to neārstē savlaicīgi, šie dobumi var vēl vairāk pasliktināties apdraudēt visu zobu, gumiju vai pat saknes kanālu. Tomēr laba ziņa ir tā, ka tas ir iespējams, lai kavētu zobu samazinājuma ar saprātīgiem un vienkāršiem līdzekļiem.

Kā izvairīties no zobu dobumā?

Daži veidi, lai novērstu zobu dobums ietver sekojošo:

1. Pareiza Mutes kopšanas režīmu

Pieņemot pareizo mutvārdu aprūpes rutīnas var iet tālu, lai aizsargātu zobus pret baktērijām un pangas palielinās, kas ir kaitīgi veselībai zobiem. Tīrot zobus divreiz dienā, gan no rīta, gan vakarā, ir svarīgs solis mutes aprūpē. Pārliecinieties, ka jūsu suka sasniedz visus plaisām, to virsmas, kabatas un stūriem jūsu zobiem. Tāpat atcerieties, lai attīrītu savu mēli maigi ar mēles skrāpi vai zobu suka, jo tas var ostu baktērijas, kā arī.

2. Flossing

Flossing katru dienu vismaz vienu reizi var novērst rašanos zobu dobuma un citu periodonta slimībām, kā tas palīdz novērst pārpalikušās pārtikas daļiņas no zem smaganām, tādējādi apturot baktērijas no izveido sevi zobiem. Tāpat diegs var nokļūt sīkās plaisās, ka suku sari var nebūt spējīgs sasniegt.

3. Mutes skalošanas

Izmantojot mouthwash, lai uzturētu tīru muti, var būt pievienotas palielināt par mutes dobuma higiēnu. Plāksne un baktērijas parasti attīsta nelielās telpās starp zobiem un gar smaganu līniju, dodot ceļu uz zobu dobumā. Antibakteriālās spējas mouthwash var palīdzēt novērst jebkādas atlikušās baktērijas, tādējādi aizsargājot zobus no priekšlaicīgas sabrukšanas. Tāpēc, izskalot muti ar mutes skalojamo pēc suku zobus.

4. Ierobežot Ieplūdes Cukurs

Izvairīšanās no cukurotiem produktiem, piemēram, sulas un gāzēto dzērienu, kas veicina zobakmens attīstību, var būt nozīmīga loma, veicinot veselīgu zobus. Cukurs var reaģēt ar esošo mutē, lai ģenerētu skābes, kas var graut zobu emalju un rasties kariesu un dobumos baktērijām.

5. izmantošana fluora zobu pastu

Daudzi cilvēki var gribētu zināt, kā zobu pasta novērš zobu bojāšanos. Jūs varat gūt labumu, izmantojot zobu pastu, kas satur fluorīdu, jo tas var palīdzēt atbalstīt zobu emalju, lai cīnītos pret pārmērīgu plāksne uzkrāšanos, kas visbiežāk izraisa dobumos.

6. Iekļaut veselīgas ēšanas paradumus

Apt izmaiņas ēšanas paradumos, var ne tikai arestēt kariesu, bet var arī mainīt to. Tā noteikti ir laba ideja, lai samazinātu bieži snacking. Ēšanas vai dzeršanas dienas garumā var pakļaut zobus pastāvīgi uzbrukums, it īpaši no cieti un cukurotiem produktiem. Tā vietā, dzeramā ūdens regulāri, jo, kam ir SIPS starp kodumiem var izrādīties noderīga.

7. Opt zobu veselīgu Foods

Diēta var ietekmēt labklājības ķermeņa kopumā, ieskaitot mutes dobuma veselību. Ēšana pārtikas produktus, kas bagāts ar kalciju, piemēram, collards, kāposti, brokoļi, piena utt var audzina spēcīgus kaulus un zobus. Izvairieties pārākumā apstrādāti vai neveselīgas pārtikas, piemēram, čipsi, cepumi, uc integrēt svaigus dārzeņus un augļus, piemēram, Briseles kāposti, zirņi, banāniem, kas veicina siekalošanās diētu, lai baktērijas nespēj palikt uz zobiem. Pārtikas produktus ar augstu probiotikas, piemēram, kefīru, kambučas un fermentētas pārtikas produktiem, piemēram, kāpostiem, kimchi, uc, var stimulēt labas baktērijas, kas var sagrābj aplikuma paplašināšanu un zobu kariesu.

8. Schedule Fixed apmeklējumi Dentist

Veikt regulāras tikšanās ar savu zobārstu par pārbaudēm un zobu tīrīšanu, pat tad, ja jūs domājat, ka jūsu zobi parādās veselīgi. Ņem vērā jebkuru iekaisumu smaganu asiņošana, kamēr suku vai sāpes un konsultējieties ar savu zobārstu uzreiz, lai izvairītos no iespējamiem sarežģījumiem vēlāk.

bieži uzdotie jautājumi

Daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par zobu bojāšanos, ir:

1. Kāpēc Vai Zobu Decay?

Zobu samazinājuma var būt vairāki iemesli –

  • Ņemot sausa mute (mazāk siekalu), kā siekalas palīdz nomazgāšanas kaitīgas baktērijas, kas var iznīcināt zobu emalju
  • Bieži snacking par salds sīkumi
  • Trūkums iekšķīgi tīrības
  • Trūkums regulāras zobu pārbaudes un pārbaudes

2. Kā Vai Dobumā Veidojas?

Dobumi parasti veido sakarā ar pārtikas un baktērijām. Baktērijas, kas atbildīgas par pangas veidošanos mēdz attīstīties par cukuru atrodams dzērienu un pārtikas produkti, kas rada skābi, kas noved pie izveidi baktēriju plāksne. Ar laiku šī plāksne sacietē un kļūst ērta vieta baktērijām vairoties.

In jo laika gaitā, plāksne sāk saēd zobu emalju (ārējā aizsargpārklājuma zobiem), lai padarītu mazus caurumus emalju. Kad emalja tiek iznīcināti, baktērijas sāk uzbrukt dentīnu, vēlāk slāni zobiem. Skābes un baktērijas var turpināt ēst uz zobu struktūrā, ruining mīkstums, asinsvadus, nervus un galu galā izraisot zobu abscess vai dobumā.

3. Kā Do You Know Ja jūsu zobi ir Pūstošās?

Biežāk nekā nav, jūs nedrīkstat rasties nekādas ievērojamas simptomi bojājas zobi. Tomēr, samazinājuma tevi pasliktināšanās var sākt just zobu sāpes, zobu jutīgumu dzerot vai ēdot kaut ko aukstu, karstu vai salda. Redzamas caurumi var parādīties zobiem. Jūs varat arī paziņojums melns, brūns vai balti traipi virsmas zobu.

4. Vai Jūs Reverse kariesu?

Atcelšana no zobu samazinājuma var būt atkarīga no tā, cik zaudējumu. Ja tas tiek konstatēts agri, korektīvi pasākumi var tikt veikti, lai labotu to. Tomēr, ja dobums ir izveidota, Jūsu ārsts var likt pildījumu noņemot bojāto materiālu.

5. Kā lai novērstu bērnu zobu bojāšanos?

Jūs varat novērst bērnu zobu bojāšanos pēc:

  • Ieviešot savu bērnu uz labu mutes higiēnas rutīnas
  • Nodrošinot, ka viņš birstes un izmanto diegs katru dienu
  • Nodrošinot viņam veselīgu pārtiku
  • Turot pārbaudi par viņa uzņemšanu cukuru saldinātus produktus

6. Kuras cilvēki ir vairāk tendētas uz riska zobu samazinājuma?

Cilvēki, kas smēķē, seko slikta mutes dobuma higiēnas rutīnas naudassodu bez suku un flossing zobus katru dienu, vai patērēt cukurotiem produktiem vai ogļhidrātu lielos daudzumos var būt nosliece uz risku zobu samazinājuma. Mutes veselība ir būtiska daļa no mūsu kopējās labklājības. Lielākā daļa cilvēku, vecuma neatkarīgi, ir jutīgi pret attīstās dobumos. Tas nekad nav pārāk vēlu, lai uzņemtos atbildību par situāciju un veikt konkrētus pasākumus, lai aizsargātu un atjaunotu savu mutes dobuma veselību un apturētu zobu problēmas.