Kā Novērst no aukstā un gripai Naturally

Gripas sezona ir sākusies, un ir daudz jautājumu par to, kā izvairīties no gripas un palikt labi šoziem. Tas ir svarīgs jautājums, jo kļūst slims, var uzsvērt jūsu imūnsistēmu, palielinot risku uzliesmojums kādā autoimūno saslimšanu, vairogdziedzera disfunkciju, vai citas hroniskas slimības. Getting saaukstēšanās vai gripa, var arī bieži noved pie antibiotiku, kas parasti ir lieks (jo aukstā un gripas abi izraisa vīrusi), un var kaitēt jūsu zarnas. Nodrošināt stingru pamatu veselības un pēc vienkāršas paraugpraksi iet garu ceļu, samazinot risku iegūt gripu. Šeit ir desmit padomi uzturas veselīgu šajā gripas sezonā.

Mazgājiet rokas bieži un rūpīgi

Tas ir numur viens veids, lai novērstu gripu un citām elpceļu infekcijām. Jums ir skrubis rokas ar ziepēm un ūdeni vismaz 20 sekundes, lai nogalinātu vīrusu. Divdesmit sekundes ir par to, cik ilgs laiks nepieciešams, lai dziedāt ABC vienu reizi cauri. Nepieskarieties jūsu acis, degunu vai muti, ja vispirms mazgājot rokas.

Heal Your Gut

Jūsu gut ir jūsu ceļš uz veselību, 80% no jūsu imūnsistēmu atrodas jūsu zarnās. Pārliecinieties, ka jūsu zarnu ir tip-top formu, un veikt augstas kvalitātes, DAUDZCELMU probiotiķis ar vismaz 25 miljardus vienībām. Tas saglabās savu līmeni labas zarnu baktērijas, lai palīdzētu cīnīties ar infekcijām.

Samaziniet alkohola un cukura patēriņa

Pat mērena alkohola lietošana nomāc centrālo nervu sistēmu, un tāpēc jūsu imūnsistēmu. Patērē pārāk daudz cukura, var nomākt imūnsistēmu un padara grūtāku jūsu organismam cīnīties ar infekcijām, piemēram, gripu. Tas arī atstāj jūs atvērta zarnu infekcijas, piemēram, Candida un SIBO, kas nomāc imūnsistēmu un izraisīt caurs gut.

Ar pārpilnība brīvdienu ārstē no šī gada laikā, cukura alkas var būt īsts lācis. Tas ir iemesls, kāpēc es mīlu savu cukura līmeni asinīs atbalsta piemaksu. Tas ir maisījums garšaugu un vitamīnu, kas palīdz atbalstīt veselīgu glikozes vielmaiņu, lai padarītu līdzsvarot cukura alkas vieglāk.

Samazināt stresu

Stress ir zināms apspiest mūsu imūno sistēmu. Apsveriet meditācijas, joga, vai akupunktūru.

Saņemt 7-9 stundas miega katru nakti

Jūsu ķermenis balstās uz miegu, lai atgūtu no ikdienas iedarbības toksīniem. Hronisks miega atņemšana var ievērojami samazināt imūnsistēmas funkciju.

Veikt imūnās pastiprinātājs

Dodiet Jūsu imūnsistēma pievienoto palielināt ar piemaksu, kas satur imūnglobulīnu un olbaltumvielu, piemēram, imūnsistēmas palielināt pulveri. Šis papildinājums ir attīrīta forma jaunpiens, kas ir pirmais piens pēc piedzimšanas paredzēts, lai stiprinātu imūnsistēmu. Ar jaunpiens imūnglobulīni uzlabos jūsu IgA antivielas, kas ir jūsu ķermenis pirmā aizsardzības līnija. Šīs IgA antivielas ražo imūnsistēmas šūnas jūsu zarnu un var deaktivizēt, un pat novērst kaitīgu patogēniem un toksīniem, piemēram, tie, kas nāk ar sezonas slimības un baktēriju nelīdzsvarotību. Tas nozīmē, ka imūnā palielināt stiprinās, nevis palielinātu jūsu imūnsistēmu, kas ir būtisks, lai ikviens ar autoimunitāti.

Es ieteiktu šo papildinājumu ikvienam, kas vēlas veikt preventīvus pasākumus, ar savu veselību un izvairīties no sezonas slimības. Tas tiek iegūts no piena, taču, tas ir bez kazeīna (olbaltumvielai piena, ka lielākā daļa cilvēku ir jutīgi pret), un ietver šādu minimālu piena, ka tas nebūs izraisīt reakciju uz vidusmēra cilvēks.

Papildināt ar Glutations, kurkuma, un C vitamīnu

Antioksidanti ir ļoti svarīgi, lai jūsu imūnsistēmas funkciju. Glutations ir galvenais antioksidants jūsu ķermeņa, kas atbild par uzlabotu jūsu imūnsistēmu un palīdz jūsu aknas ar detoksikāciju. Kurkumīna ir oranžā pigmenta kurkuma un spēcīgs antioksidants, kas uzlabo locītavu veselību un sirds funkciju. C vitamīns nodrošina spēcīgu antioksidantu aizsardzību un atbalsta optimālu imūnsistēmas funkciju

Optimizēt D vitamīns

D vitamīns ir spēcīgs imūnsistēma modulators, kas nozīmē, tas ir galvenais cīnīties pret infekcijām un regulēšanas autoimunitāte. Optimāls līmenis svārstās no 50 līdz 70 ng / ml, tāpēc es ieteiktu veikt 5000 SV no augstas kvalitātes D vitamīna papildinājumu dienā, un strādājot ar ārstu regulāri kontrolēt savu līmeni. Jūs arī vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūsu D vitamīna papildus ir pārī ar K vitamīnu, lai nodrošinātu to, ka tas ir droši uzsūcas un nenoved pie artēriju calcifications.

Apsveriet Cinka pielikumu

Cinks ir vēl viens spēcīgs antioksidants, kas spēlē nozīmīgu lomu imūnsistēmas veselību. Ietvaros imūnsistēmu, cinka ir nepieciešams gēnu regulējumu un darbību neitrofilu dabas killer šūnas, un limfocītu, kas ir visu veidu balto asins šūnu.

Iegūt daudz Vingrinājumi

Uzdevums var palielināt jūsu imūnsistēmu, palielinot savu asinsriti un atbrīvojot stresu. Lielāka cirkulācija ļauj antivielu ceļot visā jūsu asinsritē ātrāk, padarot to vieglāk, lai jūsu imūnsistēmu, lai cīnītos off slimību. Izmantot var arī uzlabot savu imūnsistēmu, atbrīvojot stresu un palēninot atbrīvošanu stresa hormonu organismā.