Kā nomierināt savu prātu no stresa un nemiera

Tā kā mūsu dzīvi saņemt busier un produktīvāk, mūsu ķermenis un prāts sāk izjust stresu. Stress virsmas formā slimības, slimības, neveselīgas pārtikas, un daudz ko citu. Patiesībā, mēs visi zinām, ka stress ir slikti mums, bet lielākā daļa no mums nav darīt kaut ko par to. Bet šodien, arī staigāt jūs cauri vairākiem padomiem un triku, lai nomierinātu savu prātu no nemiera.

10 veidi, kā padarīt Jūsu Mind mierīgi un

Šeit ir 10 veidi, kā jūs varat apmācīt sevi, lai nomierinātu savu prātu no stresa un nemiera. Vai Jums ir panikas lēkme vai nepieciešams vienkāršs pick-me-up rutīnas aizņemts stundas dienā, tie palīdzēs.

1. Do Nothing

Nedarīt neko būtībā meditējot. Sāciet ar nelielu bloķējot pat tikai 5 minūtes dienā, lai meditējot vai vienkārši darīt neko. tas ir to vērts. Ja jūs nezināt, kā to izdarīt neko, heres uzdevums – iziet uz noslēgtā vietā un vērot, kā cilvēki pārvietoties bez runājot ar tiem. Ir arī mindfulness progr, kas tur Google Play veikalā, kas nodrošina gida meditācijas sesijas. Pārbaudiet tos, ja vēlaties papildu palīdzību.

2. Prakses pateicība

Novirzot savu enerģiju pozitīvā virzienā sākas ar pateicību. Izveidojiet sarakstu ar piecām labām lietām, kas notika ar jums beigās katru dienu vai pirms gulētiešanas. Pārdomāt to un baudīt sajūtu Jums rodas. Smile priekšā spoguli pēc pamošanās un gulētiešanas too. No smaida akts pastiprina to, kā jūs jūtaties par sevi un dienas.

3. Veikt pozitīvisma ieradums

Tāpat kā negatīvas uzvedības noteikta ar negatīvu rutīnas, jūs varat nodarboties ar nomierinošu savu prātu, izveidojot pozitīvus kārtība. Bloķēt laiku jautri un relaksācijas jūsu ikdienas, lai lielākā daļa no tā. Jūs nevēlaties, lai tikai darbs, darbs un darbs. Veikt laiks, lai dotos iepirkties, izklaidēties ar draugiem, zīmēt, meditēt, un darīt lietas, kas jums patīk. Un dara to regulāri rutīnas, jo Tas ir tas, kas atjauno jums.

4. Izmantot Ikdienas

Izmantojot katru dienu jums palīdzēs atbrīvot šos endorphins vai sajust, labi hormoniem. Tie, kas liek jums justies dzīvs un dos jums enerģiju. Plus, Būdami priekšrocības prātā, izmantot tur jums lieliska forma too. Tikai 10 minūtes augstas intensitātes intervāls apmācību (HIIT) vai kardio diena ir labs sākums, lai gūtu šos pabalstus. Ja jums nav justies kā darot intensīvu vingrinājumus, jūs varat mēģināt piereģistrēties Qi Gong un jogas nodarbībām. Tie ir aprīkoti kustīgu meditāciju un ir ļoti terapeitisko savā veidos too.

5. Nelietojiet jūsu domas Personīgi

Domas ir kā mākoņi, kas lidināties pār savu prātu. Jūs varat lietot tos personīgi vai arī nevēlas. Ja jūtaties pārāk apjucis jūs varat atzīmēt domas jums ir sajūta ar emocijām. Piemēram, daži etiķetes būtu spriežot, neuztraucoties, vai kritizēts. Label un atstāt tos tajā. Tas palīdz jums, lai nav get sūkātas satura domas un ļaut viņiem vienkārši iet.

6. ēst veselīgi

Ko jūs ēst ietekmēs, kā jūs jūtaties. Ja Jums ir ēšanas junk un pārstrādātu pārtiku, jūs gatavojas justies slimi agrāk vai vēlāk. Labākais veids, kā sākt labot, kas ir, ēdot svaigus augļus un dārzeņus. Iet uz bioloģisko zāles baro gaļas un liesa gaļa un neaizmirstiet lietot zivis par omega-3s.

7. Draw un Doodle

Ir dažādi mindfulness vai mākslas terapijas nodarbības, kas tur nomierinoša prātu. Viens šāds mēģinājums ir zīmēšanas zectangles. Pat modeļi, piemēram, Mandala jums palīdzēs. Neatkarīgi no tā, mēģiniet zīmēšanas un kricelējumus. Un jums nav jābūt labākais mākslinieks, vai nu. Vienkārši izdarīt izkausēt stresu prom uz papīra. Kas zina? Kā jums uzlabot savas prasmes, iespējams, ir kaut kas vairāk gaidām – tāpat parādot off savu mākslu ar draugiem un ģimeni.

8. Sākt journaling

Journal savas domas un emocijas uz papīra. Pat ja jums ir bijis garlaicīgi diena un nekas interesants, uzrakstiet to uz leju. Vienkāršais pierakstīt būs terapeitisko efektu jūsu prātā, izraisot relaksācijas atbildi jūsu ķermeni un nomierinās.

9. pastaigāties

Nekas Beats dabu, kad runa ir nodrošināt jūs ar jūsu ikdienas devu atpūtai. Iet pastaigāties, baudīt svaigu gaisu un sauli, un vienkārši ļaut aiziet. Pievērsiet uzmanību apkārtnei un veikt garīgās piezīmi par apskates objektiem konstatētajām. Youd būt pārsteigts, cik tas aizņem lietas pie sava prāta, un tas neko nemaksā vispār.

10. iegūt jaunus draugus

Ņemot negatīvas cilvēki ap jums nozīmē, ka Jums ir lielāka iespēja uzņemt uz savas emocijas un jūtas blūzu. Attālums sevi no toksiskām cilvēkiem un mēģina iegūt jaunus draugus. Tikties ar cilvēkiem, kuri ir pozitīvi un gatavi stāties pretī pasaulei katru dienu ar smaidu. Tie ir veidi, ka augšupeja jums, nomierināt savu prātu, un ir patīkami, lai pakārt apkārt ar. Mēs varam teikt tikai vienu lietu še tā darbojas, jūs iegūt jaunus draugus, kuri ilgs kalpošanas laiku un jūsu rūpes izkausēt prom.

Tas nav izmaksas naudu vai kaut devīgs, lai nomierinātu savu prātu vienā mirklī. Viss, kas nepieciešams, ir tikai 5 līdz 10 minūtes sava laika dienā, un, ja jūs paturiet pie tā, jūs ievērosiet, ka pozitīvā ietekme sniega pikas un kļūt kaut kas liels. Patiesībā, jūsu prāts un dvēsele būs paldies par to. Par starteri, izmēģiniet mūsu padomus un trikus iepriekš, to nedēļu vai divas, un skatīties, kā jūsu prāts rewires vai mainās uz labo pusi. Nemiers kušanas prom būs milzīgs bonuss sānos.