Kā kontrolēt dusmas un padarīt sevi nomierinātu

Ir tik daudz lietas, kas var izraisīt dusmas, un mēs visi varam saņemt sajukums un dusmīgs pār dažādām lietām. Dusmas ir normāla emociju, un tas ir labi, lai izteiktu to vienu reizi brītiņa. Bet, ja jums ir novērots, ka jūs saņemat dusmīgs pār trivial jautājumiem, vai bez iemesla vispār, tad jums ir nepieciešama palīdzība. Ir svarīgi, lai kontrolētu šo emociju brīdī pirms tā izpaužas uz kādu medicīnisko stāvokli.

Kāpēc jums vajadzētu kontrolēt savas dusmas

Kur daži cilvēki nedrīkst izrādīt savas dusmas citi var kļūt ārkārtīgi vardarbīgas un parādīt intensīvas emocijas. Tomēr neatkarīgi no tā, kā tu reaģē, ir svarīgi, lai atbrīvotos no šīs emocijas, jo šādu iemeslu dēļ:

  • Getting dusmīgs regulāri var veikt nodevu par savu veselību, un tas pat var novest pie veselības problēmām. Jums var būt gremošanu problēmu, bezmiegu, galvassāpes, depresija, un citus šādus jautājumus.
  • Pārvarēt dusmas ir svarīga, jo tā var iznīcināt vai celms jūsu attiecības. Dusmas var padarīt jūs darīt iracionālas lietas, teiksim kaitīgs vārdus, vai arī citas tādas lietas, kas ietekmē jūsu attiecības ar citu personu. Kad cilvēki ir dusmīgi, viņi varētu teikt dažas lietas, lai kāds, kas varētu izjaukt tos un tas varētu ietekmēt viņu attiecības. Tādējādi, ir svarīgi kontrolēt dusmas un jādomā divreiz, pirms runāt, kad esat sajukums vai dusmīgs.
  • Dusmas var padarīt jūs zaudēt savu fokusu, kas var negatīvi ietekmēt jūsu darbu.
  • Novecošana ir dabisks process, bet ir dusmīgs lielāko daļu laika, var atņemt gadus no jūsu sejas un jums izskatīties vecāks par savu vecumu. Laimīgs un jautrs izskats padara persona izskatīties jaunāki un skatiens uz sejas liek jums izskatīties vairāk nekā jūsu vecumu.
  • Dusmas var veikt nodevu par savu attēlu too. Ja jums nav let aiziet no sava ieraduma, jūs var apzīmēt kā Angry Birds ar saviem kolēģiem, draugiem vai pat mūsu ģimenes locekļiem.

Dusmas var būt fizioloģiskas, emocionālo, sociālo un fizisko ietekmi uz jums. Tāpēc ir svarīgi pieradināt savu rūdījums īstajā laikā. Nākamajā sadaļā mēs apspriedīsim dažus efektīvus padomus, kā tikt galā ar šo emocijas vislabākajā veidā.

Padomi, lai kontrolētu savu dusmas

Zemāk ir daži efektīvi dusmas vadības padomi, ko varat izmēģināt, ja jums dusmīgs pār triviāla jautājumiem.

1. Parādiet savas dusmas

Ja ir kaut kas, kas padara jūs mad, jums vajadzētu izteikt, jo bija iepildīts pudelēs jūsu jūtas var kaitēt jūsu veselībai. Tas ir ļoti normāli sajukums vai dusmīgs pār kaut ko, bet to, kas ir vēl svarīgāk, ir channelise šīs emocijas pozitīvā veidā. Tas var palīdzēt jums justies labāk, un nevis vainot citus par savām jūtām.

2. sviedri tā Out

Viens no labākajiem veidiem, kā kontrolēt savas dusmas, ir darba veikšanu. Indulging kādā fiziskās aktivitātes ir viens no visefektīvākajiem veidiem, kā vent negatīvās emocijas, no jūsu sistēmā. Ikreiz, kad jūs saņemtu sajukums pār kaut ko, mēģiniet izstaipīšanās vingrinājumus, jogu vai darboties.

3. Padomājiet, pirms runā

Aizvainojošs vārdi var darīt vairāk kaitēt personai, nekā jebkura veida fizisku kaitējumu. Tāpēc, neatkarīgi no tā, cik traks vai dusmīgs esat, pārliecinieties, ka jūs savākt savas domas un domāju, ka pirms jums izdvest kaut kas slikts. Tas var palīdzēt jums kontrolēt jūsu dusmas un nezaudē to, par kādu.

4. skaits Līdz 10

Ja kaut kas vai kāds ir sajukums jums, bez šaubām, jums būs dusmīgs. Bu šis uzliesmojums dusmas parasti ilgst līdz pat tikai divas sekundes. Ja jūs nevēlaties, lai parādītu jūsu dusmas, skaitīt līdz 10. Tas faktiski var likt malā savas dusmas, un var palīdzēt jums domāt sanely un darīt lietas racionāli. Tas ir lielisks veids, kā nedara lietas siltumu brīdi. Jūs varat iemācīt šo ieradumu jūsu bērniem, kā arī lai palīdzētu viņiem kontrolēt savas dusmas.

5. Elpojiet

Kad esat dusmīgs jūsu sirdsdarbība palielinās. Tomēr, ja jums kontrolēt savu elpošanu vai saņemt to atpakaļ normālā līmenī, jums būs iespēja pārvaldīt savu dusmas labi. Dziļa elpošana vingrinājumi ir liels, sarūk, jo tie var palīdzēt jums iegūt savu elpošanu atgriezties normālā līmenī. Koncentrēšanās uz elpošanu arī palīdz enerģiju, kas savukārt var palīdzēt jums atpūsties kanālos.

6. Pavadīt kādu laiku Alone

Dažreiz dzīve kļūst tik saspringta, ka mūsu neapmierinātība pārvēršas dusmas. Tomēr, ja jūs izņemt dažus klusus brīžus, lai būtu par savu vai atpūsties, tas var palīdzēt jums daudz pārvaldīt savas dusmas jautājumiem un stresu. Veikt kādu laiku, domāju par to, kas jums jādara, tad plānot to atbilstoši. Šeit ņemot pārtraukuma nozīmē veikt kādu laiku off situāciju, un domāju, ka tas, ko jūs varat darīt, par to. Ejot prom no scenārija un domāšanas vai mulling vairāk tas var palīdzēt jums atgūt savu perspektīvu, un tikt galā ar to, ko var liekot jums off agrāk.

7. rast risinājumu

Lielākā daļa reizes dusmas var izraisīt trūkuma par iespējamo risinājumu. Tāpēc labākais veids, kā ļaut aiziet pie šīs emocijas ir, nosakot iespējamos risinājumus problēmām, kuras var augkopība up dusmas pirmajā vietā. Ja netīrs telpa ir tas, kas izraisa jums iet crazy, tīrīt savu istabu, vai lūgt kādam, lai to izdarītu jums.

8. Let Go no īgnumā

Ja kāds sāp jums, vai ir darīts nepareizi, lai jūs, bez šaubām jums būs dusmīgs. Iespējams, ka jūs paradis pat sarunāties ar šo personu. Bet, ja jūs domājat, ka sanely, jūs apzināties, ka nerunājam šai personai var netikt padarīt jūs laimīgu. Jums būs apbēdināts. So let aiziet pie skaudība vai jebkuru negatīvu jūtas, jo šīs sajūtas darāt nekādu kaitējumu personai, jūs esat dusmīgs ar diezgan ietekmē tevi. Tāpēc vislabāk to darīt, ir piedot un aizmirst.

9. nav vainīgi Citi

Gandrīz visi no mums mēdz kritizēt vai vainot citus par mūsu pašu kļūdām un virzīt mūsu dusmas pret viņiem. Tomēr tas neatrisina problēmu, bet tas palielina to. Tātad, iemācīties pieņemt savus trūkumus vai kļūdas. Pietura ir dusmīgs vai kliegt uz citiem savām kļūdām. Būt par savu kādu laiku un meklēt risinājumus.

10. Mēģiniet Relaksācijas metodes

Ikviens jūtas mierīgi un atviegloti darot konkrētas darbības. Uzziniet, kas padara jūs laimīgs un kad dusmas streiki jums, mēģiniet un ieguldīt savu laiku darot savu iemīļoto aktivitāti.

11. Runā par jūsu Anger

tas ir labi, ja jums dusmīgs. Jums nav justies vainīgs par to. Tā ir normāla cilvēka emocijas, kas dažkārt var iziet no kontroles. Lai kontrolētu šo emocijas, ir svarīgi pieņemt pirmās. Pieņemt jūsu dusmas un nevis kliegt uz kādu esiet kluss uz brīdi, un dalīties ar jūsu jūtas ar saviem mīļajiem.

12. miega

Iegūt pietiekami daudz gulēt pa nakti, un pārējo dienu, ja iespējams laikā. Dažreiz miega trūkums un atpūtas var padarīt jūsu emocijas iet haywire, kas var novest arī pie dusmas jautājumiem. Getting pietiekami miegs ir viens no ideāla, kā rīkoties ar dusmas grūtniecības.