Kā iesildīties pirms izmantošanas viegli

Kamēr jūs esat satraukti par fitnesa izaicinājumu un jau nokļūst garastāvokli treniņa, neaizmirstiet laba iesildīšanās rutīnas. Tas palīdzēs jums stiept, ka vēl daudz treniņa laikā. Niršana taisni stingra rutīnas var izraisīt traumas. Nozīme iesildīšanās vingrinājumi ir nopietns bizness. Par jaudas treniņu, jums ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka jūsu muskuļi ir pietiekami, lai apstrādātu stingrību zaudēt. Izmēģiniet dažas no šīm lieliskajām iesildīšanās vingrinājumi pirms sākat ar dienas fitnesa grafiku pilnu jaudu.

Kā viegli Warm Up pirms treniņa

1. dinamiskā pārceļas

Tava pirms treniņa rutīnas būtu dinamiska un efektīva. Par labu iesildīšanās sesijā, mēģiniet vienkāršu ķermeņa iesildīties vingrinājumus, piemēram, uz priekšu izklupiens, rokas attālumā, rokas aprindās vai pat sānu tupēt. Jūs pat varat izmēģināt 3 komplekti 15 pagalmā lineāro Lēcieni. Nedaudz stiepjas parasti tas triks.

2. Jump ap

Fitnesa speciālisti iesaka 5 minūtes lecamaukla nedaudz strauju tempu, lai iesildīties jūsu locītavām. neizjūt nepieciešamību pārspīlēt to. Restraint ir svarīga. Ja Jūs kavējat piliens jūsu maz vienu skolu, lecamaukla sesijas palīdz dot savu sirdsdarbību un ķermeņa temperatūru palielināt. Ja 5 minūšu joprojām ir pārāk daudz, lai jūs, sāciet ar 3 minūtēm un pēc tam doties uz augšu. Kā iesildīties pirms treniņa? Ne tik grūti, jūs redzēt.

3. Pagrieziet up tempo

Pirms treniņa deju sesija dažiem iesildīšanās melodijas var arī palīdzēt jums out. Šāds deju rutīnas palīdz noteikt tempu par lielisku treniņu pēc iesildīšanās. Jūs vienmēr varat paļauties uz veco hits no 1990. vai izvēlēties kādu no jaunāku RandB un hip-hop mūziku šim tik ļoti nepieciešamo stimulu. Šis ir viens no daudziem galvenajiem iesildīšanās vingrinājumi jūs varat noteikti dod shot. Arī iesaistīt savus mazuļus, kas ir dejas.

4. lekt domkrati

Lekt domkrati palīdz strādāt jūsu kājas, sirds un kodols visus uzreiz. Izlēkt no stāvus ar jūsu rokas un kājas virzienā uz āru. Tas palīdzēs atraisīt jums pakaļ treniņa un palīdzēs jums sviedri tikai mazliet bez darba jums kauliem. tas ir svarīgi, jūs saglabāt savu enerģiju, lai intensīva treniņa, kas seko tālāk. Tas ir viens no labākajiem iesildīšanās vingrinājumi abs, kājām un sirdi.

Laba siltie iesildīšanās vingrinājumus treniņa var palīdzēt jums iegūt gropē ātrāk. Tas arī dod savu ķermeni laiku, lai pielāgotos slodzes vēlāk. Pat tad, ja Jūs izmantojat vēlu vai nav garastāvokļa, lai laiks nedaudz iesildīties. Tā darīs jūsu muskuļi ir daudz laba. Jūs apzināties, cik svarīgi ir iesildīšanās vingrinājumi, kad jūs atrast savu dienas mērķi tik daudz sasniedzams.