Kā efektīvi novērst ķermeņa smarža

Svīšana ir dabisks mehānisms no ķermeņa, kas nevar izvairīties. Bet, ja svīšana rada ar to sliktu smaku, tas noteikti ir jautājums, kas rada bažas. Ir dažādi iemesli sliktu ķermeņa aromātu sievietēm un vīriešiem. Saglabājiet pārbaudi uz tiem, un uzzinātu, kā, lai novērstu šo problēmu. Vai esat pamanījuši cilvēki atsvešinātību no sevis, bez īpaša iemesla vispār? Vai jūs, iespējams, ir ķermeņa smarža problēmu? Ja jums nav nepieciešams fret pār to. Ir daži vienkārši veidi, lai risinātu ķermeņa smarža un novērstu tos.

Kā samazināt ķermeņa smarža bez lielas satraukums

1. Veikt izmaiņas diētu

Vai jūs zināt, ka tas, ko tu ēd ietekmē to, kā tu smaržo? Jā, jūs uzklausītu tā labi. Tā kā svīšana ir ķermeņa veids, lai flush no toksīniem, mainot savu diētu, var reāli palīdzēt, lai atbrīvotos no ķermeņa smaržu. Par curries un pikantu pārtikas, ka jūs rīt varētu būt iemesls ķermeņa smaržu. Samazinot savu uzņemto sīpolus un ķiplokus var arī samazināt savu ķermeņa smarža.

2. Say Jā vaļīgs Apģērbs un dabīgajām šķiedrām

Ja jūs ciešat no ķermeņa aromātu, tā ir laba ideja, grāvis apģērbus, kas izgatavoti no sintētisko šķiedru un izvēlēties apģērbu, kas izgatavoti no kokvilnas, lina un zīda vietā. Jūs būsiet pārsteigti, cik mazāk jūs sviedri tiem. Jūs varētu arī vēlaties doties vaļīgu apģērbu, jo tie ļauj gaisam iet un saglabāt savu ķermeņa jāvēdina.

3. Pat sevi Dry

Ja jums nav dvieli sevi pareizi, atlikušais mitrums var kļūt par augsni baktērijām. Tas ir vēl viens iemesls, sliktu ķermeņa aromātu sievietēm un vīriešiem. Izmantot absorbējošu dvieli un noslaukiet visu mitrumu no ķermeņa, it īpaši zem rokas un privāto daļām.

4. Go pretsviedru Way

nejauciet dezodorantos ar pretsviedru. Dezodoranti ir tīkams, bet ne samazināt svīšanu. No otras puses, lielākā daļa pretsviedru ir tīkams un satur alumīnija hlorīdu, kas palīdz novērst pārmērīgu svīšanu. Spray vai berzēt divas reizes dienā, lai palīdzētu jums samazināt sieviešu smaku problēmas.

5. Shave padusēm

Ja jūs domāja, ka jums ir nepieciešams, lai atbrīvotos no padušu matiem tikai tāpēc, ka jūs vēlaties valkāt piedurknēm drēbes, padomājiet vēlreiz. Sviedri var iesprūst matiem un var palielināt baktēriju augšanu, kā rezultātā ķermeņa smarža gan sievietēm, gan vīriešiem. Regulāra vaksācija vai skūšanās var palīdzēt samazināt risku saslimt ar ķermeņa smarža.

Natural Remedies par ķermeņa smarža

Piesakies etiķi uz padusēm, kad jūs sviedri pārāk daudz vai šņaukāties aizsākumu ķermeņa smaržu. Pārlēkt uz dušā divreiz dienā. Berzes dabiskās aromātiskās eļļas un sulu citrusaugļu, piemēram, citronu, ir vēl viens veids, lai izvairītos no ķermeņa smarža. Vienkārši berzēt citrona šķēlīti ar padusēm; jūs varētu beidzot gaišāku ādu too.

Zināšanas ir spēks, un tas pats attiecas arī tad, ja runa ir par ķermeņa smaržu. Kad Jums ir bruņota ar ķermeņa smaku faktiem, Tu esi soli tuvāk nodarbojas ar šo problēmu. Dalīties padomus esat iemācījušies ar saviem draugiem un mīļajiem, kas varētu būt saskaras ar to pašu problēmu. Cenu ardievas ķermeņa aromātu un teikt hello uz svaigāku, jo pārliecinātāks.