Kā dzert zaļo tēju, lai svara zudums

Ja jums patīk tēju, un jums patīk veselīgu dzērienu iespējas, esat pievienojies rindās citu 158 miljoni cilvēku, kuri bauda tasi jebkurā konkrētā dienā. Tiek lēsts, ka pagājušajā gadā, vairāk nekā 80 miljardiem porcijas tējas bija patērējuši tējas mīļotājiem visā pasaulē. Tas pārvēršas aptuveni 3,60 miljardus galonu.

Lai gan melnā tēja ir populārākais (tas veido aptuveni 84 procentus no visa tējas patērētā), zaļā tēja tiek ziņots, ka pieaug daudz lielāks apjoms, nekā melna. Mūsu minējums ir, ka ir, jo zaļās tējas iespējamā loma svara zudums. Mēs nolēmām tuvāk apskatīt, kā jūs varat dzert zaļo tēju svara zudums.

Kā jūs varat dzert zaļo tēju, lai svara zudums

Zemāk ir daži padomi, jums vajadzētu sekot, lai dzert zaļo tēju svara zudums:

Zaļā tēja var palīdzēt jums zaudēt svaru

Vairāki pētījumi liecina, ka flavonoīdus un kofeīna zaļā tēja var palīdzēt paaugstināt vielmaiņas ātrumu, palielināt tauku oksidāciju, un pat uzlabot insulīna darbību. Viens pētījums parādīja, ka tie, kas patērē zaļā tēja un kofeīnu zaudēja vidēji 2,9 £ 12 nedēļu laikā, bet pieturoties to regulāri uzturā. Citā pētījumā ierosināts pieaugums kaloriju izlaides bija vienāda ar aptuveni 100 kalorijām vairāk nekā 24 stundu laikā.

Jums nav nepieciešams dzert daudz zaļo tēju, lai palīdzētu jums zaudēt svaru

Kaut svara zudums priekšrocības atšķiras atkarībā no dažādu dinamiku, tās ir konstatēts, dzerot mazāk kā 2,5 krūzes zaļās tējas dienā.

Daži zaļās tējas šķirnes ir labāk svara zudums nekā citi

Ja jums ir visu par šo zaļo un svara samazināšanas uzdevumu, jūs varētu vēlēties, lai izvēlētos matcha zaļā tēja (bagātākā zaļā tēja avots barības vielu un antioksidantu). Reģistrēta diētas Isabel K Smith izskaidro, kāpēc: “Visa lapa ir zemes un patērēts kā daļa no dzērienu, nevis citiem (vairumam) no zaļās tējas veidiem, kur lapas tiek mērcēts, un pēc tam tēja tiek patērēts.”

Ir labi un pareizi veids, kā pagatavot zaļo tēju

Kad alus zaļo tēju, ņem nedaudz extra aprūpi, kā verdoša ūdens ir slikts par dārgajiem katehīnu (tēja ir veselīga ķimikālijas). Vai dot savu ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai, bet ļaujiet tai atpūsties apmēram desmit minūtes. Tad pārlej ar ūdeni pār tēju un ievilkties apmēram vienu minūti pirms pasniegšanas. Protams, brūvēt laiku var veikt īsāks vai garāks, atkarībā no jūsu gaumes.

Zaļā tēja ir daudz veselības pabalstus

“Tas ir daudz barības vielu, tai skaitā antioksidantiem un pretvēža un smadzeņu veselīgu savienojumiem,” Smits atgādina mums. Viena lieta ir pārliecināts: neatkarīgi no tā, vai jums būs shed mārciņas ar zaļo tēju, dzert to anyway. “Visas tējas ir daudz dziedinošs uzturvielas, tas ir viens no veselīgāku izvēli dzēriens!” Smits saka. Bet tikai jābūt uzmanīgiem, lai pāļu uz medu vai cukuru!