Kā dabiski braukt prom žurkas un peles no mājām

Ja jūs paklupt uz žurkām un pelēm, jūsu mājās, jūs zināt, jums būs panikas režīmā. Ja jūs redzēt, tad tā ir problēma, un, ja jums nav, tad tā ir lielāka problēma – jūs nekad zināt, kur tie varētu būt slēpjas savā mājā. Žurkām un pelēm invāzija var padarīt jūsu dzīvi nožēlojams. Turklāt, šie radījumi arī veikt risku infekcijas slimībām. Jūs nevēlaties, ka, labi? Tātad, tas ir labākais, lai mēģinātu kaut ko ātrāk, lai atbrīvotos no šiem kaitēkļiem. Ir daudzi veidi, kā atbrīvoties no šiem kaitēkļiem no jūsu mājās, bet ir dažas mājas aizsardzības līdzekļiem arī, ka jūs varat mēģināt – vienkārša un efektīva.

Home Remedies atbrīvoties no žurkām un pelēm

No žurkām un pelēm klātbūtne var saprast dažādi zīmēm. Viņi bieži atstāj vairākus mēsli mājā. Viņi pat košļāt prom uz jūsu kastes un apģērbu, vai jebkuru edibles ja atstāj vaļā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai identificētu šos kaitēkļus un vadīt tos. Lasiet tālāk, lai sekotu šos dažus tiesiskās aizsardzības līdzekļiem, kas māca, kā atbrīvoties no pelēm dabiski.

1. piparmētru eļļa

Žurkas nepatīk smarža piparmētru eļļu. Mēs atrodam smarža piparmētru atsvaidzinošu, bet žurkas nav – tāpēc izmantojiet piparmētru eļļu vadīt tos prom no mājām. Novietojiet piparmētru eļļa iemērc kokvilnas bumbiņas priekšā vairāku mazo atverēm jūsu mājās, lai saglabātu žurku līcī.

2. Apmetums no Parīzes un Kakao pulveris

Apmetums Parīzes un kakao pulveri arī strādā, lai nogalinātu žurkām un pelēm. Sajauc 1 ēdamkaroti kakao pulveris ar ģipša Paris un apkaisa to ap standarta liecības par žurkām un pelēm. Kā kakao pulveris piesaista šos kaitēkļus, viņi mēdz ēst šo maisījumu, un drīz vien viņi jūtas dehidratācija un elpas. Lai saglabātu sevi, viņi skriešanās no mājām un mirst.

3. sīpoli

Ievietojot sīpoli ap maziem caurumiem un atverēm, vienlaikus nodrošinot, ka šie spuldzes tiek aizstāti katru otro dienu, var tur žurkas prom no mājām. Asa smarža sīpoliem drīz vadīt tos prom.

4. Ķiploki Bulb

Kā žurkas nepatīk spēcīga smarža, jums ir jāveic pilnīga izmantot šo atribūtu žurku vadīt tos prom. Sajaucot sasmalcinātu ķiploku ar ūdeni un laistīšana to ap jūsu mājās vai pat izplatās ķiploka daiviņas ar ceļu, to regulāru taku var vadīt tos prom.

5. Kartupeļu Powder

Izmantojot tūlītēju kartupeļu pulveri arī strādā, lai vadīt žurkām un pelēm prom. Kā jūs apkaisa šo pulveri mājās, žurkām un pelēm, tad iet apkārt, pēc taka un barojas uz šo yummy ārstēt. Tā kā pulveris ieiet savu ķermeni, šie kartupeļu pārslas, tad uzbriest ietvaros zarnās un nogalināt tos vēlāk.

6. Krustnagliņas

Wrap krustnagliņas muslīna lupatām un novietot blakus žurku caurumiem. Par krustnagliņu smarža būs pietiekami, lai atbrīvoties no tiem, no jūsu mājām bez lielas piepūles.

7. Ammonia Spray

Sagatavot viegli izmantot amonjaka aerosolu. Spray amonjaku mazos kokvilnas bumbiņas un ievietot tos pie žurku caurumiem, piebraucamie ceļi un citu stūrī mājā. Amonjaka smarža liks viņiem justies elpas un viņi drīz aizbēg no mājām, lai glābtu savu dzīvību.

8. Hot Pepper pārslas

Hot Pepper pārslas, ne tikai padara cilvēki šķaudīt, bet arī saglabāt žurkām un pelēm prom. Apkaisīt karstā pipari gar durvīm un citiem stūriem jūsu māju, lai atbrīvotos no kaitēkļi.

9. lauru lapas

No līča aromāts atstāj piesaistīt žurkām un viņi domā, kā savu pārtiku. Tomēr, kad mēģina barot uz to, viņi aizrīties sevi, un galu galā iet bojā. Tātad, ievietojiet dažas lauru lapas ap stūriem jūsu māju un nogalināt šos kaitinošas kaitēkļus.

10. Šaurais Control

Žurkas ir salīdzinoši lielāki, bet pelēm var ievietot plaisām kā mazos, kā collu plats. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai atrastu šos mazos atverēm un zīmogs tos visus. Neatstāj kakts un plaisa neaizzīmogotos. Noskaidrojot, ka visi plaisām ir bloķēti, ir labs veids, lai novērstu invāziju.

11. Rattraps

Sena metode, lai atbrīvotos no žurkām ievietojot rattraps mājā. Izveidot taka viņiem saglabājot ēsmas un vadīt šos kaitēkļus tiesības ārpus mājām. Rat slazdi un peļu slazdu ir diezgan efektīvs veids, kā iegūt pilnīgi atbrīvoties no šiem kaitēkļiem.

12. Skaidrs jucekli

Kaitēkļi, kukaiņi un baktērijas ir nosliece uz ražot un piesaista vietās ar netīrumiem un putekļiem. Pēc uzglabāšanas vietās vai vietās ar lielu bagāžas / kastes salīcis up kopā, pelēm un žurkām ir pienākums līst un vairoties nepārtraukti. Tāpēc skaidri jucekli. Saglabājiet savu māju glīts, tīrs un kārtīgs, neatstājot vietu jebkāda veida invāziju.

bieži uzdotie jautājumi

Bieži vaislas piesārņotajās vietās, žurkām un pelēm parasti nosūta salmonellas un E. coli, kas ir iemesls, kāpēc, jums ir rīcība ātri nogalināt tos vai vadīt tos prom no mājām. Daudzi cilvēki ir dažādi jautājumi par kaitēkļiem. Tātad, mēs esam centušies atbildēt maz.

1. Vai, žurkām un pelēm ir bail no suņiem?

Jā, protams. Žurkām un pelēm ir bail no suņiem un kaķiem. Pet suns varētu turēt žurku-problēmu pārbaudi. Suņi ir sīva, un var vispār nobiedēt pelēm prom. Tomēr dažas suņu šķirnes, piemēram, uzkūdīt šķirņu suņiem ir mednieku suņiem, un ir zināms, lai pabarotu mazos dzīvniekus, piemēram, žurkām un pelēm. Tomēr šie kaitēkļi var būt indīgs un rīšanas vai ļauj jūsu pet suns, mieloties ar tām nav ieteicams.

2. Vai Rats iznākt gaismā vai viņi Izvairieties Light?

Žurkas ir ļoti mīl tumšās stūriem, plaisām un glabāšanas vietām, kas nav uzaicināt gaismu. Šie atverēm un pārsegumiem jūsu mājās, darbojas kā ērtas mājas šiem kaitēkļiem un dot ceļu uz smago augsni. Tādēļ ir ieteicams, ka jūs regulāri putekļi, tīra un izņemt atkritumus no jums mājās neļaut šie kaitēkļi noslēpties un šķirnes.

Ar šiem mājas aizsardzības līdzekļiem, jūs varat veikt kaitēkļu kontroli savā mājā savu. Izmēģiniet šos trikus un skatīties šos kaitēkļus bēgšana no mājām.