Kā ātri sarauties resnajam vēderam

Tauku vēders ir saistīts ar dažādām slimībām, jo ​​tie ir viskaitīgākie tauki jūsu ķermenī. Papildus treniņam, izvairīšanās no nevēlama ēdiena un alkohola ir viens no veidiem, kā iegūt plakanu vēderu. Pārbaudiet arī šos padomus, kā mazāk nekā nedēļas laikā sadedzināt vēdera taukus.

1. Iekļaujiet aerobos vingrinājumus savā ikdienas rutīnā

Ja vēlaties ātri sadedzināt taukus, nav iespējams apiet kardio treniņus. Pētījumi atklāj, ka tas ir visefektīvākais vingrinājumu veids, lai samazinātu vēdera tauku saturu. Sadedzinot daudzas kalorijas, jūsu vispārējā veselība uzlabosies. Tādējādi sāciet veikt augstas intensitātes treniņus skriešanas, peldēšanas vai aerobikas nodarbībās, taču paturiet prātā, ka rezultātu apmierināšanai ir būtiska biežums un ilgums.

2. Samaziniet rafinētos ogļhidrātus

Jāizvairās no rafinētu ogļhidrātu patēriņa, lai zaudētu taukus vēdera zonā un vielmaiņas veselība būtu laba. Nav nepieciešams stingri ievērot diētu ar zemu ogļhidrātu saturu, tomēr tā jāaizstāj ar neapstrādātiem ogļhidrātiem. Baltmaizes, balto rīsu un gāzēto dzērienu vietā ēdiet vairāk dārzeņu un pilngraudu.

3. Pievienojiet diētai taukainas zivis

Taukainas zivis, piemēram, lasis, sardīnes vai tuncis, ir augstas kvalitātes olbaltumvielas un bagātas ar omega-3 skābēm. Apēdot 2 līdz 3 porcijas nedēļā, jūs varat samazināt tādu slimību risku kā sirds slimības, kā arī sadedzināt vēdera taukus. Pētījumi atklāja, ka Omega-3 tauki spēj samazināt viscerālos taukus, kas atrodas ap vēderu.

4. Sāciet dienu ar brokastīm ar augstu olbaltumvielu saturu

Sāciet dienu ar kādu grieķu jogurtu, olbaltumvielu kokteiļiem, olu kulteni vai putru. Pēc rīta olbaltumvielu lietošanas jūs jutīsities sāta sajūta līdz pusdienām bez izsalkuma lēkmēm. Olbaltumvielas palielina vielmaiņas ātrumu, vienlaikus saglabājot muskuļu masu svara zuduma laikā. Katrā citā ēdienreizē varat pievienot arī olbaltumvielas, piemēram, olas, zivis, vistas gaļu, pupiņas vai piena produktus.

5. Dzert pietiekami daudz ūdens

Pat ja jūs nevēlaties zaudēt svaru, hidratēta uzturēšanās ir svarīga jūsu vispārējai veselībai. Katru dienu ieteicams dzert 4 līdz 5 litrus ūdens, un tas sadedzinās vairāk kaloriju. Arī dzeršana tieši pirms ēšanas samazina apetīti, kā arī kaloriju patēriņu. Noteikti izvairieties no citiem dzērieniem, kas satur daudz cukura un kaloriju. No rīta tukšā dūšā dzerot siltu ūdeni ar citronu, jūs varat sākt vielmaiņu un gremošanas sistēmu.

6. Samaziniet sāls uzņemšanu

Patērētais sāls aiztur ūdeni un liek vēderam uzpūsties. Pirms pirkuma veikšanas vienmēr pārliecinieties, ka uzturvielu marķējumā nav minēts augsts nātrija līmenis, jo pārstrādāta pārtika sastāv no sāls, pievienota cukura un neveselīgiem taukiem.

7. Patērē šķīstošās šķiedras

Līdzīgi olbaltumvielām šķīstošās šķiedras dažu stundu laikā liek justies pilnvērtīgai, lai ēdienreizē nevajadzētu patērēt nevajadzīgas papildu kalorijas. Šķīstošās šķiedras absorbē ūdeni un veido želeju, kas pazemina tauku uzsūkšanos – laba lieta tiem, kas vēlas zaudēt svaru. Tos var atrast miežos, riekstos, sēklās, pupiņās un lēcās.