Kā atbalstīt kādu tu mīli, kurš ir ar depresiju

Depresija ir garīgi traucējumi, kas prasa aprūpi un ārstēšanu. Ja jūsu mīļajiem cieš no šīs garīgās stāvokļa, ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai palīdzētu viņiem pārvarēt šo smago pārbaudījumu labākā veidā. Izlasiet šo ziņu, un uzzināt, kā palīdzēt kādam tuvu jums tikt galā ar depresiju.

Kā pateikt, ja persona cieš no depresijas?

Dažreiz tie, kas cieš no depresijas vai cilvēkiem tuvu tādiem cilvēkiem nevar saprast, ka viņi cīnās ar depresiju. Lielākā daļa cilvēku ignorēt vai atlaist savu depresiju domāt, ka tas ir normāls izplūst dusmas vai skumjas. Tas var parasti notiek, jo ir liela sociālā stigma cilvēkiem, kas nodarbojas ar garīgiem traucējumiem. Tomēr daži no šiem simptomiem var palīdzēt izveidot, ja kāds cieš šo traucējumi:

  • Ja persona piedzīvo uzbudināmība vai pēkšņas dusmas uzliesmojumi.
  • Ja persona piedzīvo problēmas, veicot parastu dienu, lai lēmumi, grūtības koncentrēties, vai sejas problēma domāšanā.
  • Ja persona ir piemeklēja ar domām par pašnāvību vai beidzas viņa dzīvību regulāri, jo depresija un domas par pašnāvību ir cieši saistīti.
  • Ja cilvēks nejūtas motivēti vai barošanās darīt ikdienas darbus.
  • Ja persona piedzīvo pēkšņs svara pieaugums vai svara zudums dēļ mainījusies apetītes.
  • Ja persona piedzīvo jebkura veida miega traucējumi, piemēram hipersomniju vai bezmiegs.
  • Ja cilvēks piedzīvo interesi viņa dzīvību zaudēšanu, piemēram, parastās mājsaimniecības darbus, seksuāla aktivitāte, sporta uc
  • Ja ar personu sociālā un profesionālā darbība tiek ietekmēta.

Ja daži vai visi no šiem simptomiem, tiek novērota ilgākā laika periodā, to var nosaukt par depresiju. Ir ļoti svarīgi, ka tiek prasīta tūlītēja psiholoģiska uzmanība, jo depresija reti kļūst labāk pati. Anti-depresīvu zāles kopā ar kognitīvās terapijas var palīdzēt padarīt persona justies labāk.

Efektīvi veidi, kā palīdzēt kādam Nāciet no depresijas

Neatkarīgi no profesionālu palīdzību, cilvēki, kas ir cieši saistītas ar nomākts persona var veikt arī dažus soļus, lai palīdzētu šī persona nāk no tā. Šeit ir daži efektīvi veidi, kā palīdzēt kādam cīnās depresiju vai pasākumus, lai palīdzētu kādam pārvarēt depresiju:

1. Centieties Put sevi viņu vietā

Tas ir ļoti viegli, lai palīdzētu kādam, ja jūs saprotat viņu sāpes un ciešanas. Zināt par savu situāciju sīkāk, lai jūs varētu jūtam un palīdzēt personai, kas nodarbojas ar to.

2. sagatavot sevi

Kā jūs palīdzēt kādam, ja jums paradis ir ideja par to, ko cita persona var būt saistīti ar. Ir daudzi tiešsaistes vietnes, grāmatas un citus līdzekļus, kas var palīdzēt jums uzzināt par depresiju. Iespējams, pat tikties psihiatrs un izglītot sevi labāk.

3. Tikai Be There Them

Dažreiz vienkārši klausoties rūpes, bailes vai bažas var palīdzēt viņiem justies labāk. Jums var nebūt nepieciešams, lai piedāvātu risinājumu, vienkārši saklausītu un zina, kā tieši viņi var būt sajūta, un kas varētu būt apgrūtinošas viņiem tik daudz.

4. Saglabājiet savas emocijas Izrakstīšanās

Būt tuvu ar kādu, kurš nodarbojas ar depresiju reizēm var veikt nodevu par jums too. Nav šaubu, ka negatīvās sajūtas var saņemt lipīga too. Pārvietot no mājas, mijiedarbojas ar pozitīviem cilvēkiem, vai žaut ar saviem draugiem, lai saņemtu savu pozitīvismu atpakaļ uz pareizā ceļa.

5. palikt mierīga

Darījumi ar kādu, kas pastāvīgi cīnās, var būt ļoti sarežģīta situācija, lai risinātu ar. Jūs varat justies neapmierināti, dusmīgs, un arī pieredze citas šādas emocijas. Tas ir pilnīgi normāli justies tā. Pievienojies atbalsta grupai, izklaidēties ar draugiem vai darīt citas lietas, kas padara jūs laimīgs.

6. Veikt savus darbus

Tieši tā, kā tad, kad kāds, kas ir drudzis ir grūti piecelties un darīt savu ikdienas darbus, persona, kas nodarbojas ar depresiju ir braucošo vienā laivā. Step up un palīdzēt viņiem rūpēties par viņu ikdienas uzdevumiem. Tas var šķist normāli, bet var būt liela nestabilitāte iet iekšā.

7. neuztver Personīgi

Kaut mijiedarbojas ar personu, kas piedzīvo depresiju, ir svarīgi atcerēties, tas nav par jums tas ir par viņiem. Viņi cīnās savus iekšējos dēmonus, un, ja viņi uzvedas vai rīkojas noteiktā veidā ar jums, tas ir viss, jo to slimību un nekas cits.

8. Nodrošināt beznosacījumu mīlestība un atbalsts

Nekas dzīvē, ko nevar veikt labāk ar mīlestību un aprūpi. Ja kāds, kas jūs esat tuvu ir vērsts šis nopietnu veselības problēmu, kreditēšanas viņiem savu beznosacījumu mīlestību un atbalstu, kas palīdzēs viņiem nāks ārā no drīz. Būt tur viņiem ir labākā lieta, ka jūs varat darīt, lai palīdzētu.

9. Piedāvājums Hope

Tas ir svarīgi, lai jūs, lai atgādinātu viņiem par pozitīvām lietām savā dzīvē, regulāri, vai tas ir viņu bērni, viņu kaislība dzīvē, vai kaut ko, kas var palīdzēt viņiem saglabāt turpinās. Tas ir ļoti svarīgi, lai šie cilvēki varētu atrast cerību, jo tas var būt viena lieta, ko viņi var paļauties uz visvairāk.

10. palīdzētu tām to terapija un medikamentiem

Visi iepriekš minētajiem veidiem strādās labi, ja viņi veic savus medikamentus un terapijas sesijas reliģiski. Pārliecinieties, ka neviens sesijas ir garām, un zāles tiek veikti uz laiku too.

Kad jāmeklē steidzama palīdzība

Ja persona, kas cieš no depresijas kļūst pašnāvniecisku domu pārāk bieži vai mēģina kaitēt sevi, tas ir ieteicams, ka būtu jāmeklē steidzama palīdzība. Šādi gadījumi parasti rodas, kad šī persona zaudē cerību dzīvot un domā nāve var samazināt visu viņa ciešanas. Ja kāds jūsu ģimenē ietekmē depresijas, ievērojiet šos ieteikumus un palīdzēt viņam iegūt labāku.