Joomine Hot Water Rasedus, kas see on ohutu?

Nagu rase naine, olete kindlasti saada palju nõu päris palju iga teema. Kuigi andmed võivad tunduda suur, üks nõuanne, et peate võtma, et on juua õige kogus vett raseduse ajal. Vesi on oluline üldise tervise raseduse ajal; Kuid enamik rasedaid naisi on mured seoses joomine sooja vett ja selle mõju nende raseduse.

Kas joomine sooja vee raseduse ajal ohutu?

Joogivee õiges koguses on äärmiselt oluline, kui te olete rase, õigeks arenguks beebi. Õige kogus vett tagab, et teil on pingestatud ja detoksifitseeritud peale hoides teid vedelikku. Joomine kuuma veega on palju kasu ja aitab võidelda dehüdratsioon, väsimus ja infektsioonid. Kuid tagamaks, et vesi ei põletavalt kuum, sest see võib põletada suu limaskesta, mis muudab unrecommended kas te olete rase või mitte. Dehüdratsioon on tavaliselt värav hulk muid küsimusi, nagu iiveldus ja krambid, ja see võib isegi põhjustada enneaegse sünnituse.

Kasu joogivee sooja veega raseduse ajal

Nagu eespool mainitud, ja kogenud lugematuid emad viibivate hüdreeritud raseduse ajal on midagi, mida peab prioriteediks. Järgnevalt on viis tähtsamaid kasu viibivate hüdreeritud raseduse ajal.

Võõrutus ja seedimist

Joomine soe vesi seedimise puhastades välja kõik toksiinid kehast. Samuti puhastab seedetrakti, mis võimaldab oma keha toitaineid paremini. Need toitained on siis lihtsalt edasi lapsele. Soe vesi on väidetavalt ka lahustada rasva ja õli tilkasid.

Vähendab Hommikune iiveldus

Enamik emad kinnitavad, et hommikul haigus on üks raskemaid aspekte on rase. Iiveldus on põhjustatud dehüdratsiooni ja selle kick-algab nõiaringi, kus iiveldus paneb teid ära, kes tahavad juua vett. Et murda ja hoida end mugavalt, siis on oluline, et te juua rohkelt vett jääma vedelikku.

leevendab Kõhukinnisus

Nii palju muutusi toimunud keha ja oma dieeti, kui te olete rase, siis tõenäoliselt leida ennast võitlevad kõhukinnisus, mis on sage probleem raseduse ajal. Soe vesi teatakse olevat hea võitleja kõhukinnisus ja aitab teil on regulaarne soolestiku.

Säilitamine Bronhiaalastma tervis

Üks asi, mida arst ütleb teile, et teil tuleb vältida palju ravimeid raseduse ajal, et hoida oma arendada lapse tervise puutumata. See tähendab, et peate hoolitsema oma üldist tervist ja vältida olukordi, mis põhjustavad ühise haigusi nagu gripp. Talvisel ajal on eriti oluline, et te tarbima sooja veega, et hoida teatud tingimustel nagu kurgupõletikud köha, külmetuse ja gripi on lahe.

parem Hydration

Joomine sooja veega toob kaasa parema hüdratsioon, mis aitavad teil jätkata oma keha funktsioone kergust. Mis keha hormonaalne muutmine, keha süsteemid peavad kõik hüdratsiooni nad saavad jätkata oma normaalset toimimist. Adekvaatne hüdratsioon aitab võidelda ühise raseduse küsimusi nagu turse, hommikul haigus, krambid ja peapööritust.

Kas joomine sooja veega Rasedus kahjustada teie last?

Kuigi kuum vesi ei kahjusta teie laps vahetult, väga kuum või kupatusveega võib põhjustada põletusi suus ja kurgus. See võib põhjustada palju valu ja piirata toidu liik saab süüa. Vähendamine söömine võib põhjustada teil saada nõrk ja vähendada toitumise jõudmist arendada beebi. Burns võib saada ka nakatunud ja vajada ravimeid paranemise. Need ravimid omakorda võivad põhjustada kahju teie lapsele, kui mis tahes muutused ema organismis on otsene mõju lootele.

Ettevaatusabinõudest

On teatud ettevaatusabinõud võite võtta, kui te olete ikka mures siseneva sooja veega. Siin on mõned:

  • Veenduge, et vee te tarbima keedetakse piisavalt pikk, et veenduda, et kõik bakterid ja muud mikroobe on kõik tappis.
  • Ära joo vett kohtades sa pole kindel. Carry pudel vett teiega kodust kuhu minna.
  • Veenduge, et vesi juua ei esinemise juhtima, mis võib olla probleem, kui sa elad vanas majas, mis kasutab endiselt tinatorudega.
  • Veenduge, et te kasutate filtreeritud vesi keema ja mitte regulaarselt kraanivesi. See on kõige parem olevat turvalisem külg, kui tegemist sünnieelse tervist.
  • Joo õige kogus vett, kuid sagedaste intervallidega. Joomine liiga palju vett liiga kiiresti võib liiga palju survet neerusid.
  • Joo üks tass vett iga tund, et olete ärkvel.
  • Kui tavaline vesi ei ole oma maitse järgi, siis lisada paar viilu sidruni või paar tükki arbuusi oma vett lisatakse maitse.
  • Lisada vedelikke oma dieeti. Supid ja värskeid puuviljamahlu on suured allikad tõttu veesisaldusega. Veenduge, et mahl on valmistatud kodus ja et see on suhkru-free.
  • Ei tarbi kofeiini, sooda või töödeldud puuviljamahlade liiga palju suhkrut. Need ained toimivad diureetikum, mis on kahjulik.
  • Vältida pingutavat füüsilist koormust ja läheb välja, kui see on kuum. Sa suur kogus vett ja pane tarbetu surve keha.

Veenduge, et teil hoida ennast hüdreeritud, eriti raseduse ajal, kui hormonaalne tasakaalutus võib põhjustada tõsiseid dehüdratsiooni. On hädavajalik, et tunnustada oma keha vajadusi.

Kui teil on mingeid probleeme või kartustest tarbimisega seotud kuuma vee raseduse, parim valik on konsulteerida oma arstiga. Veenduge, et olete rahul summa ja vee temperatuuri sa tarbivad ja viivitamatult lõpetama, kui teil on tunne ebamugav.