Jednoduché cvičení mít silnější duševní

To je věk kondici a fyzickou sílu. Ženy na celém světě si stále více uvědomují, že je důležité zůstat fit, maminky hotelu. Ale pro splnění cíl jakéhokoli druhu, to je předpokladem, že mají ostrý zaměřený mysl. Stejně jako silový trénink a kardio pro tělo, tam je také způsob, jak budovat svou duševní sílu?

Možná jste si přečíst nekonečné knihy nazvané 10 věcí psychicky silní lidé dělat, nebo návyků, které můžete trénovat svou mysl. Ale úkoly stanovené často zdají být nemožné a velmi náročný. Jako maminky, můžeme jen těžko vzít oddechový čas pro sebe, natož podílet se na důkladném cvičební režim. Ale na druhou stranu, budeme pravděpodobně muset duševní sílu víc, než kdokoli jiný. No, heres dobrá zpráva. Tam jsou některé velmi jednoduchá cvičení, jak zlepšit svou sílu vůle a odhodlání, které nevyžadují příliš mnoho času a energie. Můžete do nich každý den a slibujeme, uvidíte ten rozdíl velmi brzy.

Nejjednodušších způsobů, jak budovat duševní sílu

1. Více

Je to vědecká pravda – lidi, kteří mají rádi čtení jsou laskavý a ohleduplný k ostatním a mají velkou mentální sílu. Samotný akt čtení vás nutí soustředit své smysly, zpomalit a relaxovat. Zkuste dělat to každý den, v dopoledních hodinách, nebo před spaním, a slibujeme, že nebudete chybět vaše digitální čas.

2. Meditate

Tato rada je patrně stejně staré jako kopce, ale hej, to vlastně funguje. Role meditace pro zvýšení vůle nelze popřít. Co je důležité je, že nepotřebujete, aby se stal pro na to. Vše, co potřebujete, je 10 minut svého času denně sedět rovně, soustředit se na svůj dech, a kontrolovat své myšlenky. Toto cvičení osvěžuje svou mysl a duši a nechává vás naplněn silou čelit den.

3. Poslech hudby

Ha, to není cvičení. No, to je. Výzkum potvrdil, že trénovat vaše uši a vaše mysl se soustředit na hudbu (a máme na mysli dobré, uklidňující hudbu zde) může mít obrovský vliv na duševní síly. Zaměřte se na melodie a popíjet jejich nitru. Můžete také přehrávat hudbu na pozadí, zatímco vy pracujete.

4. praxi jógy

Věděl jsi, že to bude dál, že jo? Jóga má uklidňující účinek na vaše tělo a také udržuje vaše životně důležité orgány fungují dobře. Nastartovat toto cvičení se základními pozicemi, jako je Surya Namaskar a hluboké dýchání, a můžete přejít na složitější pózy založené na čas a chuť. Bez ohledu na to, jak základní, jóga je vázán, aby se budete cítit pozitivní a řízený.

5. Stretch

To lze provést, když se dostanete až do rána, a slibujeme, že to se stane zvykem. Akt protahování zajistí, že vaše tělo se nabíjí, a váš oběhový systém funguje dobře. To na druhou stranu také naplňuje svou mysl s pozitivní energií a novým elánem.

6. Procházka

Ukázkovým příčinou našeho mentálního křehkosti je sedavý způsob života. Chcete-li, aby se vaše mysl aktivní a zdravý, chodí jen pár kroků každý den. Můžete investovat do krokoměr nebo ke sledování kondice, aby vám inspiraci. Chůze umožňuje také přemítat o své myšlenky a vyhnat negativitu ležící ve vás – známky mentálně silné osoby.

7. Praxe hluboké dýchání

Dýchání se přirozeně a my si ani neuvědomují, to děláme. Ale věděli jste, že akt záměrného nadýchání a vydechování pomůže stát se silnější psychicky? Hluboké dýchání je skvělý způsob, jak vyčistit svou mysl, pochopit vaše myšlenky a zlepšit své zaměření. Praxi to po dobu 10 minut každý den, nejlépe ráno a budete volit to jako jeden z nejlepších tipů, jak zlepšit sílu vůle.

8. Laugh častěji

Nic se těší mysl více než srdečně zasmál. Je-li vaše mysl cítí vyčerpaný, umění směje záměrně může skutečně pomoci se budete cítit lépe. Podívejte se na komedii, číst legrační knížku, nebo mluvit s přítelem, který trhliny vtipné vtipy. Směje se, je jedním z těch zvyků psychicky silných lidí, že je super snadné a zábavné napodobovat.

9. zápis

Nemusíte mít na přirozený talent pro psaní, aby se do tohoto cvičení. Vše, co potřebujete, je notebook a pero a ochotu zlepšit své duševní síly. Pero se vaše cíle (ujistěte se, že jsou malé a dosažitelné na první pohled), váš denní pokrok a vaše problémy. Můžete také škrábat a doodle nebo pero příběhy. Psaní je skvělý způsob, jak channelize své vnitřní pozitivitu a vyprázdnění se negativních myšlenek.