Je to zdraví, která se jíst ovoce v noci?

Většina z nás má tendenci mít chutě vůči noci. To může mít nepříznivý dopad na udržení váhy zejména pokud máte chuť na sladké. Je jistě možné usínat s tím hlodat pocit ve vašem bříšku. Ale pokud se dostanete ven z tohoto zbylého lasagne nebo žrádlo dolů pytlík chipsů, jste v průšvihu.

Nejbezpečnější varianta by být malý ovocný potlačit hlad. Ale to nepřijde bez nevýhodou to, jak dobře. Jíst ovoce před spaním není tak nevinná, jak si myslíte, že by bylo. Vysvětlíme, proč by to mohlo mít nepříznivý vliv na vaše zdraví a to, co musíte mít na pozoru, když si vyberete ovoce jíst v noci.

Je jíst ovoce před spaním to dobrý nápad?

Plody jsou nedílnou součástí zdravé výživy. Mají vysoký obsah vlákniny a málo kalorií. Plody jsou bohaté na fytochemikálie, které pomáhají neutralizovat volné radikály poškození vašeho těla. Ale vaše volba ovoce před spaním je velmi důležité. To může být naprosto v pořádku jíst plátek melounu, hruška, nebo kiwi.

Je velmi důležité, však mít na paměti, že musí existovat dostatečná mezera mezi hlavním jídle a konzumaci ovoce. Plody pohody s vysokým obsahem vlákniny dostat stravitelné a přesunut do střeva rychleji než bílkoviny a tuk bohatých potravin. To znamená, že ovoce by měly být konzumovány mnohem dříve těžkém jídle, nebo o něco později. Dalším bodem k zapamatování jíst ovoce v noci na večeři je, že prudký nárůst cukru může uvolnit energii, která ovlivňuje spánek, jak vaše tělo by měl být připraven k odpočinku.

Výhody pár kousků ovoce v noci

Existuje mnoho výhod konzumace ovoce jako zákusek v noci, jak je uvedeno níže:

  • Pravidelné porcí čerstvého ovoce mohou snížit riziko pro mrtvice, selhání ledvin, srdeční onemocnění, diabetes, a úbytkem kostní hmoty.
  • Jíst ovoce s vysokým obsahem vlákniny namísto kalorií těžké občerstvení pomůže při regulaci tělesné hmotnosti.
  • Plody jsou plné stopových prvků a esenciálních vitamínů, které zlepšují své zdraví a vitalitu.
  • Pokud jde o jíst ovoce v noci, Ayurveda říká, že můžete mít s vysokým obsahem vlákniny ovoce jako meloun či jablko, které jsou dobré pro váš trávicí systém a nezpůsobí nespavost.

Možné nevýhody s Ovoce v noci

Jeden by měl být vědomi malých detailů, zatímco konzumace ovoce v noci:

  • Mnoho ovoce jsou plné cukrů a způsobí, že vaše hladina cukru v krvi okamžitě špice.
  • Příliš mnoho plodů může způsobit ztrátu živin, protože může být skákání zeleninu a jiné potravinářské skupiny vyhovět vašim ovoce.
  • Plody na energetických hladinách zvýšení spaním a může způsobit poruchy spánku.

Bezpečnostní opatření, která je třeba zvážit při jíst ovoce před spaním

Určité věci by měly mít na paměti, když jíst ovoce v noci:

  • Udržovat mezeru pár hodin mezi jídlem a noční ovoce.
  • Vyberte si ovoce, které jsou s nízkým obsahem cukru, ale s vysokým obsahem vlákniny, jako hrušky.
  • Vyhnout se okamžitě jíst ovoce před spíte.

Často kladené otázky

Některé často kladené otázky byly zodpovězeny níže:

1. Má jíst ovoce v noci Protože Weight Gain?

Je to mýtus, že konzumace ovoce v noci dělá tuk. Plody mají minimální kalorie a nemůže způsobit zvýšení tělesné hmotnosti na vlastní pěst. Ale pokud si svačinu každý večer na kaloricky bohaté na ovoce, jako banány, poté, co jste spotřebované celý požadavek kalorií za den, budete přidat několik liber do konce tohoto měsíce. Ale to platí o jakékoliv jídlo, které se jí poté, co jste dosáhli maximálních požadovaných kalorií za den.

2. Can Mít ovoce před spaním způsobit zažívací potíže?

Máte-li ovoce hned po jídle a před spaním, může to způsobit zažívací potíže, protože jídlo a ovoce se měnily s trávením sazby a ovoce může skončit fermentací v trávicím traktu. Jsou-li plody jedí se správným odstupem od jídla, nesmí vytvářet žádné problémy.

3. Které Plody jsou dobré k jídlu v noci?

Fiber-bohaté ovoce, jako jsou jablka, banány, hrušky, nebo hrozny mohou být konzumovány v noci.

4. Může jíst ovoce v noci způsobit nespavost?

Jíst velmi sladké ovoce bezprostředně před spaním vás může rušit. Jíst ovoce v noci je škodlivé, protože cukry v ovoci bude špice vaše energetické hladiny. Protože se jedná o čas, vaše tělo je útlum, zvýšení energie může způsobit nespavost a apatie.