Je 8 sklenic vody denně jen městský mýtus

 

Má vaše tělo skutečně potřebují 8 sklenic vody denně? Zjistěte, proč špičkové kvality a také není množství vody je důležité, aby splňovaly požadavky tekuté vašeho těla. Jedná se o město mýtus, který nemá žádný materiál nebo vědecký výzkum za ním! Pozoruhodné je dostačující, Bojoval jsem tuto mylnou, když jsem zůstal v přírodně College – a také věřte nebo jinak neplodný! Nicméně to je vše, co je mylná.

Jsem vědec. Takže jsem neustále hledají důkazy. Nyní, bohužel, existuje celá řada způsobů výzkumníci mohou ovlivnit výsledky studií: s oběma rozložení stejně jako aplikovat vyhodnocení. Navíc, výsledky jsou obvykle získány z kontextu, nebo jen nevhodná, tedy pokud se ZP nastínil milovaného riziko namísto reálné nebezpečí daného léku. – velké rozdíly, a také neuvěřitelně zavádějící.

Tak jako tak, co se týče vody?

Moje úvaha byla:

  1. Pokud jsme chtěl být asi 70% vody.
  2. Kolik vody zůstává v dobrých celých zdravé výživy.
  3. Také maso, pokud význam je z nich mají vodu.
  4. Žádná společnost v celé historii byl posedlý s vodou jako my, proč jsme i to, jak se to začít?
  5. Nelze příliš mnoho vody mít škodlivý vliv na: tepen, ledvin, srdce, mozku.

A tak jsem začal dělat nějaký výzkum. Všechny moje předpoklady byly přiměřené! Proč byli instruování tento non-doložit mylnou sídlem v přírodně univerzitě? V současné době nechápejte mě špatně. Já si myslím, že tělo potřebuje vodu. Naše buňky mají dostatek kapaliny; oni sprcha v kapalině vodní; naše krev, jakož i lymfatický systém obsahuje vodní kapaliny; Zatím musíme sledovat tento 8×8 (8 sklenic 8 uncí) vodítko? Ne.

Vaše tělo je Wise

To vás bude informovat, kdy je dehydratovaná. Podobně jako to vás bude informovat, když máte hlad. The College lidé obhajoval, že v případě, že tělo se vám, že to je dehydratovaná, které označuje, že se v současné době vyschla! Navrhl jsem, že to nebyl mnohem instance, než když jste hladoví jste v současné době ve stavu hladovění. Ale uf mě i chudé, protože to je přesně to, co všechno skutečné důkazy ukazují. V současné době pro mě je daleko důležitější problém, který se dostal bouda Při následující pravidlo 8×8. To je nejvyšší kvalita vody!

Když voda má sníženou hodnotu pH, tj., 5-7 se dostane lepkavé a získáte 18-22 H20 molekuly držet se navzájem. To není velký. Voda po které poskytuje skvělé dopravní systém pro všechny nežádoucích prvků ve vodě dostat se do vašeho těla. Když voda má pH o 8 – jako voda diskutovat vodopád – to bude určitě ztratí vodíkové vazby a také dostanete 3-5 molekul vody trčí s sebou, je to mnohem zdravější. Prostě, jak zdravé je voda, která sedí stagnuje v plastovém obalu?

Navíc je obsah minerálu ve vodě je nezbytný. Když vaše voda má výborné zdravé minerály v něm, budete těžit z různých fyzických úrovní. Takže jen to, co mám dělat?

Cesty, aby se vaše voda z kohoutku Vynikající

  1. Během noci se džbán s vodou a nechte ji na pult, bez krytu. Mnoho chloridů a také fluoridy jistě rozptýlí přes noc.
  2. V časných ranních hodinách, umístěte vody v mixéru – srovnatelný efekt jít přes pády. Bude jistě oddělit vodíkové vazby, takže vazbu nižší pH a méně H2O molekul společně.
  3. Plyny rozptýlí; těžší nečistoty jistě jít ke dnu.
  4. Opustí poslední 1/4 vody v mixéru a také zapití dřezu.
  5. Se zbytkem vody, umístěné v malé himalájské soli, stejně jako v současné době máte velkou vodu. Mějte na paměti, že někteří lidé se domnívají, výhody himálajské soli -, že řada minerálů se objevil jen ve stopovém množství – to je ve skutečnosti ke svému prospěchu ne újma. Je požadována pouze ty minerálních látek ve stopových množstvích v těle.

Takže v současné době máte opravdu vynikající vodu, která je také antioxidant, stejně jako minerální kompletní. Nemusíte ztrácet úvěr nákup vody nebo přidejte do plastového koše hromadu. Vaše voda je vynikající, zdravá a vyvážená a hospodárné! Více chuti, přidáme trochu citronové šťávy. Také zdravější.

Všichni jsme Povinné je strukturován Water

V současné době, pokud chcete vzít i další zajímavé spin – což samozřejmě je to, co mě baví dělat, poté zváží studie Dr. Pollack se o strukturovanou vodou. To se začaly objevovat o 8 let dříve a také přirozeně se mi to líbilo. Naše tělo není ani využívat vodu místo se vyvíjí H2O3, který se nazývá organizovaný voda. Důvod, proč jsem chtěl, bylo, že jsem pochopit celou řadu lidí, kteří pijí spoustu vody (znamená tak moc jako já týkalo), ale byly dehydrované. Jak je to možné? Možná, že tělo nebylo převedením H2O do H2O3. Nezapomeňte, že dobré vědecké výzkumné problémy, bez ohledu na teorie jsou v současné době v držení, a také tlačí naše chápání i dále. Kdykoliv něco skončí bude přijata jako skutečnost, začnu napadnout.