Je 8 pohárov vody denne len mestský mýtus

 

Má vaše telo skutočne potrebujú 8 pohárov vody denne? Zistite, prečo špičkovej kvality a tiež nie je množstvo vody je dôležité, aby spĺňali požiadavky tekuté vášho tela. Jedná sa o mesto mýtus, ktorý nemá žiaden materiál alebo vedecký výskum za ním! Pozoruhodné je dostačujúce, Bojoval som túto mylnú, keď som zostal v prírodne College – a tiež verte alebo inak neplodný! Avšak to je všetko, čo je mylná.

Som vedec. Takže som neustále hľadajú dôkazy. Teraz, bohužiaľ, existuje celý rad spôsobov výskumníci môžu ovplyvniť výsledky štúdií: s oboma rozloženie rovnako ako aplikovať vyhodnotenie. Navyše, výsledky sú zvyčajne získané z kontextu, alebo len nevhodná, teda ak sa ZP načrtol milovaného riziko namiesto reálne nebezpečenstvo daného lieku. – veľké rozdiely, a tiež neuveriteľne zavádzajúce.

Tak ako tak, čo sa týka vody?

Moja úvaha bola:

  1. Ak sme chcel byť asi 70% vody.
  2. Koľko vody zostáva v dobrých celých zdravej výživy.
  3. Tiež mäso, ak význam je z nich majú vodu.
  4. Žiadna spoločnosť v celej histórii bol posadnutý s vodou ako my, prečo sme aj to, ako sa to začať?
  5. Nemožno príliš veľa vody mať škodlivý vplyv na: tepien, obličiek, srdca, mozgu.

A tak som začal robiť nejaký výskum. Všetky moje predpoklady boli primerané! Prečo boli inštruovanie tento non-doložiť mylnú sídlom v prírodne univerzite? V súčasnej dobe nechápte ma zle. Ja si myslím, že telo potrebuje vodu. Naše bunky majú dostatok kvapaliny; oni sprcha v kvapaline vodné; naša krv, ako aj lymfatický systém obsahuje vodný kvapaliny; Zatiaľ musíme sledovať tento 8×8 (8 pohárov 8 uncí) vodítko? Nie.

Vaše telo je Wise

To vás bude informovať, kedy je dehydratovaná. Podobne ako to vás bude informovať, keď máte hlad. The College ľudia obhajoval, že v prípade, že telo sa vám, že to je dehydrovaná, ktoré označuje, že sa v súčasnosti vyschla! Navrhol som, že to nebol oveľa inštancie, než keď ste hladní ste v súčasnej dobe v stave hladovania. Ale uf ma aj chudobných, pretože to je presne to, čo všetko skutočné dôkazy ukazujú. V súčasnej dobe pre mňa je ďaleko dôležitejšie problém, ktorý sa dostal búda Pri nasledujúcej pravidlo 8×8. To je najvyššia kvalita vody!

Keď voda má zníženú hodnotu pH, tj., 5-7 sa dostane lepkavé a získate 18-22 H20 molekuly držať sa navzájom. To nie je veľký. Voda po ktorej poskytuje skvelé dopravný systém pre všetky nežiaducich prvkov vo vode dostať sa do vášho tela. Keď voda má pH o 8 – ako voda diskutovať vodopád – to bude určite stratí vodíkové väzby a tiež dostanete 3-5 molekúl vody trčí so sebou, je to oveľa zdravšie. Jednoducho, ako zdravé je voda, ktorá sedí stagnuje v plastovom obale?

Naviac je obsah minerálu vo vode je nevyhnutný. Keď vaša voda má výborné zdravé minerály v ňom, budete ťažiť z rôznych fyzických úrovní. Takže len to, čo mám robiť?

Cesty, aby sa vaša voda z kohútika Vynikajúci

  1. Počas noci sa džbán s vodou a nechajte ju na pult, bez krytu. Mnoho chloridov a tiež fluoridy iste rozptýlia cez noc.
  2. V skorých ranných hodinách, umiestnite vody v mixéri – porovnateľný efekt ísť cez pády. Bude iste oddeliť vodíkové väzby, takže väzbu nižšie pH a menej H2O molekúl spoločne.
  3. Plyny rozptýli; ťažšie nečistoty určite ísť ku dnu.
  4. Opustí posledná 1/4 vody v mixéri a tiež zapitie drezu.
  5. So zvyškom vody, umiestnené v malej himalájskej soli, rovnako ako v súčasnosti máte veľkú vodu. Majte na pamäti, že niektorí ľudia sa domnievajú, výhody himalájskej soli -, že mnoho minerálov sa objavil len v stopovom množstve – to je v skutočnosti k svojmu prospechu nie ujma. Je požadovaná iba tie minerálnych látok v stopových množstvách v tele.

Takže v súčasnej dobe máte naozaj vynikajúce vodu, ktorá je tiež antioxidant, rovnako ako minerálne kompletný. Nemusíte strácať úver nákup vody alebo pridajte do plastového koša hromadu. Vaša voda je vynikajúca, zdravá a vyvážená a hospodárne! Viac chuti, pridáme trochu citrónovej šťavy. Tiež zdravšie.

Všetci sme Povinné je štruktúrovaný Water

V súčasnej dobe, ak chcete vziať aj ďalšie zaujímavé spin – čo samozrejme je to, čo ma baví robiť, potom zváži štúdie Dr. Pollack sa o štruktúrovanou vodou. To sa začali objavovať o 8 rokov skôr a tiež prirodzene sa mi to páčilo. Naše telo nie je ani využívať vodu miesto sa vyvíja H2O3, ktorý sa nazýva organizovaný voda. Dôvod, prečo som chcel, bolo, že som pochopiť celý rad ľudí, ktorí pijú veľa vody (znamená tak veľmi ako ja týkalo), ale boli dehydrované. Ako je to možné? Možno, že telo nebolo prevedením H2O do H2O3. Nezabudnite, že dobré vedecké výskumné problémy, bez ohľadu na teórie sú v súčasnej dobe v držbe, a tiež tlačí naše chápanie i ďalej. Kedykoľvek niečo skončí bude prijatá ako skutočnosť, začnem napadnúť.