Jakie są skutki zaspaniu do zdrowia?

Uderzanie łóżko po długim męczącym dniu jest jednym z najbardziej radosnych uczuć w świecie. Możesz spędzić tyle czasu na sen, mieszcząca się w ciepłym, przytulnym łóżku jakby nie było jutra. Jeśli zaspanie raz na jakiś czas może nie być nic wielkiego; Jednakże, jeśli staje się nawykiem, to może mieć wpływ na zdrowie w więcej niż jeden sposób. Jeśli ta budzi niepokój, proponujemy zapoznać się z następującym artykułem i zrozumieć, jak może wpłynąć oversleeping cię.

Jaka jest idealna ilość snu człowiek potrzebuje?

Wszyscy musimy się dobrze wyspać się hale i serdeczny. Sen jest najlepszym sposobem nasze ciało odpoczywa i recoups. Jednak bardziej sen nie może być tak, że dobrym pomysłem. Więc, co jest idealną ilość snu, że człowiek potrzebuje? Cóż, Poniższa tabela może pomóc Ci sprawiedliwy pomysł. Wartości wymienione powyżej stanu szacunkowej ilości snu różnych grup wiekowych wymagają. Jednakże wymogi snu mogą się różnić od jednej osoby do drugiej.

Jakie są możliwe przyczyny zaspaniu?

Zaspaniu kiedy śpisz więcej niż potrzebuje organizm. Dlatego osoba śpi na więcej niż 10 do 12 godzin dziennie, może spaść w kategorii nadmierna. Wiele przyczyn może prowadzić do oversleeping. Niektóre z najczęstszych przyczyn zaspaniu są następujące.

  • Jeśli cierpisz z powodu depresji lub lęku, można spać przez długie godziny.
  • Jeśli masz bezdechu sennego, wstanie z łóżka może wydawać się trudne zadanie.
  • Jeśli masz problemy z tarczycą, może to doprowadzić do nadmiernego spania.
  • Jeśli cierpisz z powodu chorób serca, może to spowodować oversleeping.
  • Czasami skrajne zmęczenie może spowodować zaspanie.
  • Jeśli pacjent przyjmuje pewne leki, może to sprawi, że spać więcej niż zwykle.

Jak jest Diagnoza zaspaniu Sporządzono?

Jeśli wzór zaspaniu rozciąga się aż do sześciu tygodni i później, może to być oznaką bazowego problem medyczny, który może dokonać takich zmian w strukturze snu. Jest ważne, aby dostać się dokładnie zbadane w celu ustalenia rzeczywistej przyczyny oversleeping. Lekarz może zalecić kilka testów i może nawet poprosić, aby przejść do badania snu. Jeśli nie ma żadnych ewidentnych problemów medycznych związanych z oversleeping, lekarz może zaproponować następujące techniki diagnostyczne:

1. Polysomnogram test

Użytkownik będzie zobowiązany do pozostania w klinice lub uśpienia centrum i różne instrumenty będą monitorować tętno, aktywność mózgu, ruchy nóg, ruchy oczu itp

2. Skala senności Epworth

Lekarz może zmierzyć senność na taką skalę, aby ustalić, jak sen może wpływać dnia na dzień funkcjonowania.

3. Wiele Testy latencji snu

Poza lub po teście polysomnogram, lekarz może zalecić wielu testów latencji snu, aby mieć pełniejszy obraz swojego wzorca snu i jak drzemka w ciągu dnia.

4. prowadzić mleczarni

Lekarz może nawet poprosić o utrzymanie pamiętnik swojego wzorca snu, to jest, gdy śpisz, kiedy wstać, ile drzemki w ciągu dnia można podjąć, itp

Jakie są skutki uboczne zaspaniu?

Jak sposób nasz organizm pobiera pokarm z pożywienia, snu odżywia zmysły naszego ciała. Czujemy się zrelaksowani i odmłodzony po dogania na jakimś spokojnym śnie. Jednak spanie więcej niż to, co jest wymagane przez nasze ciało nie może być dla nas dobre, a to może prowadzić do różnych powikłań fizycznych i psychicznych. Oto niektóre fizyczne i psychiczne ryzyko oversleeping, które mogą wystąpić.

Skutki fizyczne

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób organizm może negatywnie zareagować na zbyt dużo zamknął oczu, dobrze, oto kilka powodów, które sprawiają, że można przemyśleć, czy należy odłożyć z dala do chwały, czy nie.

1. To może zwiększyć ryzyko zachorowania na cukrzycę

Zasypiając na więcej niż 9 godzin dziennie może narazić pacjenta na zwiększone ryzyko zachorowania na cukrzycę. Tak więc, jeśli myśli, że śpi na kilka dodatkowych godzin może nie tak wielki kłopot; dobrze, to może być i może spowodować cukrzycę. To dlatego, że okazał się jednym z badań, że ludzie, którzy spali na 9 lub więcej godzin dziennie, miał 50 procent większe szanse zachorowania na cukrzycę niż ci, którzy spali mniej godzin na codzień.

2. To może powodować Hefty

Spożywać żywności w celu zapewnienia energii dla organizmu, a organizm spala kalorie, kiedy wykonujesz swoje podstawowe obowiązki w ciągu dnia. Jednak, gdy spędzasz większość czasu śpi, organizm może zachować palowania na dodatkowych kalorii, które doprowadziłoby do nadwagi. Według badań, ludzie, którzy spali na 9 lub więcej godzin dziennie, w regularnych odstępach czasu były bardziej narażone na otyłość w okres sześciu lat, niż ludzie, którzy nie zrobił tak.

3. Może powodować bóle głowy

Jeśli wystąpi ciągłe napady bólów głowy, istnieje duża ilość możliwości, które mogą być sobie na zbyt wiele snu. Dzieje się tak, ponieważ nadmierny sen wpływa niekorzystnie na neuroprzekaźniki w mózgu, co z kolei może prowadzić do problemów, takich jak bóle głowy i bóle.

4. To może powodować bóle pleców

To może wydawać się trochę nie na miejscu, ale śpi przez dłuższy czas trwania może powodować bóle kręgosłupa i bóle. To dlatego, że organizm nie jest być w określającego pozycji przez długi czas, a to ma być w ruchu. Leżąc na łóżku, na długo może prowadzić do problemów z postawy i bólu pleców.

5. Niech wtrącać płodność

Drzemka i płodność, mają one żadnego związku? Cóż, jeśli planujesz ciążę, może być mądry rzeczą do rozważenia, ile czasu spędzasz spania bo śpi przez dłuższy czas trwania może utrudniać płodności przez zakłócenia równowagi hormonalnej i naruszających rytmu dobowego. W jednym z badań stwierdzono, że kobiety, którzy spali od 9 do 11 godzin dziennie były mniej płodna w porównaniu do kobiet, które drzemał przez osiem lub mniej godzin dziennie.

6. To może spowodować Serce Strokes

Według badań, to zaobserwowano, że ludzie, którzy śpią dłużej niż 8 godzin dziennie to około 50 procent wyższe ryzyko wystąpienia udaru mózgu niż ludzie, którzy spali na 8 lub mniej godzin dziennie. Dlatego dłuższe godziny snu może narazić Cię na ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Drzemki mniej uderzeń serca, aby utrzymać na dystans.

Skutki psychiczne

Oprócz wpływu na swoje fizyczne samopoczucie, zaspaniu może mieć negatywny wpływ na swoje mentalne samopoczucie też. Oto kilka sposobów zaspaniu mogą wpływać na zdrowie psychiczne:

1. To może powodować niepokój lub powodować niepokój

Lęk jest po bardziej martwić o rzeczy i sytuacji, niż jest to wymagane. Czasami może to sprawi, że pozbawieni snu, jednak czasem może to zrobić dokładnie odwrotnie. To może sprawić, że bardziej senny i wycieńczony bo może chcesz uciekać od rzeczywistości i spędzać czas ze snem.

2. To może powodować depresję

Zaspaniu mogą wpływać na poziom serotoniny, co z kolei może prowadzić do objawów depresji lub innych takich warunkach psychicznych. Dlatego, spanie tych dodatkowych godzin nie może być cokolwiek, aby uzyskać miły nastrój gwałtowny wzrost, ale może czujesz wszystko ponury lub skazany, więc zachować kontrolę na swojej drzemki żywo.

3. To może powodować problemy z pamięci

Zaspaniu mogą bawić się z pamięcią lub sposobów zapamiętania rzeczy. To dlatego, że długie godziny snu na regularne mogą wpłynąć na Bodys neuroprzekaźników, dzięki czemu można zapominalskich.

4. To może spowodować uśpienia Hangover

Kiedy śpisz więcej, mogą wystąpić otępienie lub ospałość. Te uczucia są również nazywane kac sen. W przypadku wystąpienia takich objawów, może to mieć wpływ na sposób myślenia i działania. Dlatego, aby być bardziej czujny i aktywny, sen z umiarem, aby uniknąć zaspaniu nudności i inne takie uczucia.

5. To może spowodować Bipolar Disorder

Czy uważasz, że zaspaniu może prowadzić do zaburzeń dwubiegunowych też? Cóż, według badań, stwierdzono, że ludzie, którzy mieli zaburzeń dwubiegunowych spała przez dłuższy czas niż kto strzału.

6. Może powodować rozdrażnienie i inne problemy emocjonalne

Więc pomyślałem, że dodatkowe godziny drzemki dałby ci szczęśliwego stanu umysłu, ale znaleźć się wszystko zrzędliwy i drażliwy. Cóż, zaspaniu mogą mieszać się ze swoim równowaga hormonalna czemu można niekonsekwentny i zepsuty.

Jak powstrzymać się od zaspaniu?

Jeśli zostały śpi z dala do chwały lub oversleeping istnieją środki, które można podjąć, aby zatrzymać to. Oto kilka zaspaniu środki zaradcze, które mogą naprawdę pomóc.

  • Zrób harmonogram snu i spróbuj przylegającą do niego.
  • Uzyskaj budzika na ratunek i ustawić alarm budzenia się przezwyciężyć zaburzenia oversleeping.
  • Narazić się na więcej naturalnego światła i upewnić się, że pokój ma jasne światło, ponieważ zbyt jasne światła są bardzo skuteczne w radzeniu sobie z objawami oversleeping.
  • Czasami niektóre recepty leki mogą powodować ten problem zbyt. Można zwrócić się do lekarza, aby zmienić swoje recepty.

Te wskazówki mogą pomóc radzić sobie z problemami oversleeping, a także pomóc w utrzymaniu ich na dystans. Choć zaspaniu nie może być, że występuje u ludzi i stan ten może wystąpić tylko 2 centów za ludzi, jeśli uważasz, że masz do czynienia z tą chorobą, trzeba działać szybko i podjąć działania naprawcze. Zapytaj lekarze pomóc za to samo.