Jaké jsou vaše fitness instruktor chce, abys věděl, ale může vám neřeknu

Každý osobní trenér nebo fitness instruktor má svůj příběh o něčem chtějí klient nebo třída účastník by udělal jinak, například použití deodorant, kartáček na zuby, nebo opotřebení příznivějšího podprsenku.

Osobní hygiena a skříň poruchy stranou, centrum zdraví a fitness profesionální insider perspektiva by mohla pomoci lepší výkon a získat více výsledků a požitek z tréninku. Zde jsou čtyři zveřejnění že váš osobní trenér a fitness instruktor chce, abys věděl, ale nemusí jít rovnou ven a říct.

Nenechte se pozdě, pokud si to může pomoci

Můžete si myslet, že praskání do fitness třídy 10 nebo 15 minut poté, co se začalo, nebo přijíždějí do tréninku dobře pozadu, není velký problém, protože jen vy nechat ujít, je to tak? Není to jen o vás, ačkoli.

Vaše nedochvilnost ve skupině cvičení je nebezpeční pro ostatní lidi ve třídě a působí rušivě na instruktora. Plus nemusíte dostat správně zahřát, což může bránit svůj výkon a zvyšuje riziko zranění. To je to, co se děje prostřednictvím svého instruktora mysli, jak si proklouznout do pozdě.

I když jste ještě dostat, aby se zahřál, když jste pozdě na osobní-tréninku, to není ideální. Váš trenér by měl program zmapována na cokoliv přidělen čas, který měli být spolu. Když se nečekaně objeví pozdě, váš trenér musí buď přijít na mouchu, jak na pokrytí programu v kratším čase nebo mentálně tahanice přijít s upraveným plánem.

Váš výraz tváře říká vše

Náročný více ze svého těla, než je používán dělat může cítit nepohodlně, ale to je to, jak budete postupovat s posilovnou. Přesto se někdy zákazníci a účastníci fitness snaží se vyhnout nepohodlí intenzivní cvičení tím, že jde přes pohyby hnutí, aniž by se skutečně tlačit. Hádej co? Trenéři a instruktoři jsou si dobře vědomi.

Naštěstí, mnoho klientů / účastníků vykazují jasnou a bezprostřední Řekni o jejich skutečné snaze: výrazy obličeje. Když se lidé tvrdě pracují a jsou zaměřeny na cvičení, můžete ho vidět na tvářích: vypadají, jako by se soustředit, a oni by mohli grimasy nebo drtí zuby. Školitelé / instruktoři hledat narážky, jako jsou tyto vám mohou pomoci určit, pokud se chystáte na to, předstírá, nebo prostě potřebujete větší výzvou.

Pokud tomu tak není cítit, mluvit

S výše řečeno, žádný trenér nebo instruktor chce, abyste překousnou, když něco není v pořádku, nebo je prostě bolestivé. Tam je rozdíl mezi náročné sebe a ublížit si. Pokud vás trenér požádá dělat cvičení, které se cítí špatně o své tělo nebo pokud se chystáte dělat škodu, řekni něco. Ve fitness třídě, upravit podle potřeby a pak ať instruktor po hodině vědět, takže můžete diskutovat alternativy pro příště.

Energie proudí oběma směry

Jako klient nebo třídní účastníka, budete pravděpodobně oceníte osobního trenéra nebo fitness instruktor s dobrou energií – to vám pomůže dostat motivováni k tréninku! Ale tok energie jde oběma směry, a to je to, co zdraví a fitness profesionálové chci, abys věděl.

Klient, který trvale nebo trvale stěžuje mopes kolem tělocvičny nakonec přepínat trenér energii. Účastníci fitness třída, která se objevují zcela unenthused totéž pro instruktora. I když se jedná o zdraví a fitness profesionální práce nastavit optimistický tón pro cvičení, klient postoj může buď zvýšit nebo bránit celkový zážitek.