Jaké jsou esenciální oleje, které mohou udržet prsa zdravé a pevné

Těhotenství a kojení může ovlivnit velikost a tvar prsou. Když se kojit své dítě, je tok mléka roztáhne prsní kůži, která posune tukovou tkáň a pojivovou tkáň v prsou. Jedná se o běžný kosmetický problém poté, co kojit dítě; nejedná se o lékařský problém. To je také hlavní důvod, proč ženy skončit s volnými, prohnutý prsa po kojení.

Je zde velká šance, že vaše prsa nemusí vrátit do své pre-kojení tvaru a velikosti, ale to neznamená, že nemohou být pevné a zdravé. Namísto hledání chirurgické řešení pro krásnými prsy, podívejte se na přírodní způsoby, jak mít pevnější prsa po kojení.

Dobrota silic dokáže divy pro zdraví prsu, a může skutečně proměnit vaše prsa vypadat pevné a zdravé. Ženy, zejména kojící maminky se staly mimořádně opatrný o jejich zdraví prsu a přírodní masáže ropy jsou přesně to, co oni potřebují pomoci jejich obavy.

Éterické oleje pro prsu zdraví

Tady je seznam éterických olejů pro pevné a zdravé prsa. Různé oleje jsou prý zmírnit příznaky různých kožních onemocnění. Všimněte si, že některé oleje se nehodí každý typ pleti. Takže vybrat ten správný olej pro vaše ňadra pouze po konzultaci s lékařem.

1. Olivový olej

Věděli jste, že to zdravé kuchyně přísada je stejně zdravá pro vaše prsa? Bohaté na antioxidanty a mastných kyselin, olivový olej divy v léčení prověšení prsou. To pomáhá zlepšit texturu a tón vaší pokožky, takže prsa firmu. Chcete-li používat olivový olej na prsu zpevnění, vzít malé množství oleje, třít dlaně dohromady, aby jim teplo a masírujte prsa. Začněte tím, že masíruje jednoho prsu najednou v kruzích – jak ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček. Tento postup opakujte pro druhou prsu a masáže za pět až deset minut denně.

2. Kokosový olej

Výhody kokosového oleje na pleť a vlasy jsou nespočetné. Při použití pro masírování, posiluje prsní tkáně a pomáhá zbavit těhotenství strií. Jemná vůně kokosového oleje pomáhá zklidnit nervy a rovnováhu hormonů. Výhodou kokosového oleje je, že je méně mastný ve srovnání s jinými druhy olejů, takže můžete jednoduše masírujte prsa s kokosovým olejem a nechte jej bez obav o barvení si podprsenku. Masírujte prsa jednou denně pro dosažení nejlepších výsledků.

3. Mandlový olej

Prsu kůže má tendenci ztratit svou vlhkost, když tkáně natáhnout – to je místo, kde mandlový olej přijde k záchraně. Tento vitamin-bohatý olej vyživuje prsa a dává jim vlhkost, kterou potřebují. Léčí tkáně, aby vaše prsa vypadat větší a pevnější. Plus, budete cítit svěží po masírovat vaše prsa s mandlovým olejem, protože jeho sladká vůně setrvává na svém těle. Také, mandlový olej může zvýšit velikost šálku, protože zvyšuje růst buněk, a pravidelné masírování může pomoci zlepšit průtok krve, a tím léčbě povislá prsa.

4. sojový olej

Olej se extrahuje ze semen sóji je vynikající pro zvětšení prsou. Sojový olej může zvýšit hladiny estrogenu v těle, čímž se zvýší velikost prsů. Podporuje růst prsní tkáně a tím hojení povislá prsa a dělat je vypadat -firmer. Masírujte prsa každý den se dvěma lžícemi sojového oleje a uvidíte změnu brzy. To je také věřil, že konzumace sojových produktů může pomoci zvýšit velikost prsou, ale musíte je konzumovat s mírou.

5. Pískavice Oil

To je další účinná prsu utahování olej. Masírovat oblast prsou s pískavice olejem pomáhá rozšířit prsní tkáně, a tak jim uzdravení a dělat vaše prsa pevnější. Pískavice olej smísí s zázvorový olej divy v přirozeně utahování prsu kůži. Aplikovat tuto kombinaci na prsou a jemně masírujte krouživými pohyby po dobu deseti minut. Nechte ji přes noc. Za pár týdnů, budete mít měkké a pevná prsa.

6. Primrose Oil

Pupalkový olej je široce používán k léčbě mnoha kožních poruch. Tento olej je vysoce doporučeno u žen, kteří mají bolesti prsou. Bohaté na mastné kyseliny, to zmírňuje zánět kůže, omlazuje pokožku a udržuje ji zdravou a pružnou. Masírovat vaše prsa se petrklíč olej může zvýšit krevní oběh v oblasti hrudníku, a přirozeně zvýšit velikost prsou. Ženy s volnými prsou se doporučuje používat petrklíč olej, ale pokud vaše pokožka je citlivá, není tento olej aplikovat přímo na povrch. Ujistěte se, že jste ji smícháme s mandlemi nebo olivový olej.

7. Emu Oil

Emu olej není jako žádný jiný olej, protože se získává z ptáka namísto osiva nebo květiny. Tento olej je unikátní, protože mastné kyseliny obsažené v něm napodobují buňky v lidském těle. Vzhledem k jeho úzké podobnosti k lidské kožní buňky, to je rychle vstřebává do těla a proniká do kožních vrstev, dosažení tkáně a buňky. Emu olej se může ve skutečnosti pronikat sedm vrstev pokožky a vyživují pokožku kolem oblasti prsu. To dělá divy při snižování strie kolem prsou, zahušťuje vrstvy buněk a zvyšuje velikost prsou.

Tyto éterické oleje pronikají povrchní vyživují a léčit kožní tkáně. Pro pevnější a zdravější prsa, měli byste začít masírovat vaše prsa s některou z těchto olejů, které vyhovují kůži.

Masážní Tipy pro pevnými prsy

Zde je několik tipů, které byste měli mít na paměti při masírování vaše prsa:

  • Před masírovat vaše prsa, třít dlaně dohromady, aby se zahřál olej.
  • Nebuďte krutý na prsou. Jsou jemné orgány, a měly by být masíruje jemně.
  • Masáže v kruhovém pohybu, jakož i směrem vzhůru. To pomůže zvýšit krevní oběh v prsou.
  • Masírujte prsa buď před koupáním v dopoledních hodinách, nebo před ulehnutím do postele v noci. Vyberte si čas jako na vaše pohodlí.
  • Omezte masáž čas 15 minut.
  • Konzistence je klíčem. pravidelně masírovat pro dosažení nejlepších výsledků.

Není pochyb o tom, že jsou chirurgické řešení pro větší a pevnější prsa. Ale proč trávit štěstí při éterické oleje může stačit pro vás přirozeně? Dát tyto oleje vyzkoušet, a vy jste povinni zaznamenat změnu brzy.