Jaké jsou dopady zaspání pro vaše zdraví?

Bít do postele po dlouhém únavném dni je jedním z nejvíce blažených pocitů na světě. Možná budete chtít trávit tolik času na spaní, přitulila se v teplé, útulné postele, jako neexistuje žádný zítřek. Pokud jste zaspat jednou za čas to nemusí být tak velký obchod; Nicméně, pokud se stane zvyk, pak to může mít vliv na vaše zdraví ve více než jedním způsobem. Pokud se to vyvolává obavy, doporučujeme přečíst si následující článek a porozumět tomu, jak zaspání vás může ovlivnit.

Jaký je ideální množství spánku člověk potřebuje?

Všichni potřebujeme, aby dobře spát být zdravý jako buk. Spánek je nejlepší způsob, jak naše tělo odpočívá a recoups. Nicméně více spánku nemusí být tak dobrá nápadu. Takže, co je ideální množství spánku, které člověk potřebuje? No, následující tabulka vám může pomoci získat reálnou představu. Uvedené hodnoty stavu uvedeno odhadované množství spánku různé věkové skupiny vyžadují. Nicméně požadavky na spánku se mohou lišit od jedné osoby na druhou.

Jaké jsou možné příčiny zaspání?

Zaspání je, když budete spát víc, než vaše tělo potřebuje. Proto člověk spí déle než 10 až 12 hodin denně mohou spadat do kategorie hypersomnie. Mnoho příčin může vést k zaspání. Některé společné zaspání důvody jsou následující.

  • Pokud jste trpí depresí nebo úzkostí, můžete spát na dlouhé hodiny.
  • Máte-li spánkové apnoe, vstane z postele může vypadat jako náročný úkol.
  • Pokud máte problémy se štítnou žlázou, může to mít za následek nadměrné spaní.
  • Pokud jste trpí srdečními chorobami, může to mít za následek zaspání.
  • Někdy extrémní únava může způsobit, že zaspat.
  • Užíváte-li určité léky, může to dělat spát více než obvykle.

Jak je Diagnóza zaspání Done?

Pokud je váš vzor zaspání sahá až šest týdnů a na další období, může to být indikací k základní zdravotní problém, který může provést takové změny ve svém spacím vzoru. Je důležité, abyste si sami důkladně zkoumal stanovit skutečnou příčinu zaspání. Váš lékař může doporučit nějaké testy a může dokonce požádat, abyste jít na spánkové studie. Pokud nejsou žádné zjevné zdravotní problémy spojené s zaspání, lékař může navrhnout následující diagnostické metody:

1. Polysomnogram test

Budete muset zůstat na klinice, nebo spánková centra a různé nástroje bude sledovat vaše tepová frekvence, činnost mozku, nohou pohyby, pohyby očí atd

2. Epworth Ospalost Scale

Váš lékař může změřit ospalost v takovém měřítku, aby zjistili, jak váš spánek může ovlivňovat svůj každodenní fungování.

3. Více spánku latence Zkoušky

Kromě toho nebo po Polysomnogram testu, může lékař doporučit více spánková latence zkoušky mít více komplexní pohled na vaši rytmu spánku a jak si zdřímnout během dne.

4. Udržovat Dairy

Váš lékař může dokonce požádat, abyste udržovat deník svého spícího vzoru, který je, když spíte, když se dostanete nahoru, kolik zdřímnutí během jednoho dne budete mít, atd.

Jaké jsou vedlejší účinky zaspání?

Jako způsob, jak naše tělo bere výživu z jídla, spánku vyživuje smysly našeho těla. Cítíme uvolněně a omlazená po dohánějí na některých klidného spánku. Nicméně, spí víc, než co je požadováno od našeho těla, nemusí být dobré pro nás, a to může vést k různým tělesným a duševním komplikací. Níže jsou uvedeny některé fyzické a psychické zaspání rizika, která mohou nastat.

fyzikálních jevů

Pokud jste zvědaví, jak může vaše tělo reagovat negativně na příliš odstavení oku dobře, zde jsou některé důvody, které může vyvolat promyslet, zda byste měli odložit pryč ke slávě, nebo ne.

1. To může zvýšit riziko vzniku diabetu

Dřímající off po dobu delší než 9 hodin denně vám mohl dát na zvýšené riziko vzniku diabetu. Takže, pokud jste si mysleli, že spí po dobu několika hodin navíc nesmí že velká hádka; dobře, to může být, a to může způsobit cukrovku. Je to proto, že bylo prokázáno, v jedné ze studií, že lidé, kteří spali na 9 a více hodin denně, měli o 50 procent větší šanci dostat cukrovku, než ti, kteří spali méně hodin na denní bázi.

2. To může vyvolat Hefty

Budete konzumovat potraviny dodávat energii do svého těla, a vaše tělo spaluje kalorie, když se během dne dělat svou základní práce. Nicméně, když budete trávit většinu času spí, může vaše tělo udržovat hromadí na kalorií, což by nakonec vedlo k nárůstu tělesné hmotnosti. Vyplývá to ze studie, lidé, kteří spali na 9 a více hodin denně, pravidelně se s větší pravděpodobností stanou obézní v rozpětí šesti let, než lidé, kteří didnt učinit.

3. To může způsobit bolesti hlavy

Pokud se setkáte s konstantní záchvaty bolesti hlavy, existuje dostatečné množství možností, které mohou být oddávat příliš mnoho spánku. To se děje proto, že nadměrná spánku negativně ovlivňuje neurotransmiterů v mozku, což může vést k problémům, jako jsou bolesti hlavy a bolesti.

4. To může způsobit bolesti zad

Může to znít trochu mimo mísu, ale spí na delší časové období může způsobit bolesti zad a bolesti. Je to proto, že vaše tělo není předstíral, že je v pozici, kterou se stanoví na dlouhou dobu, ale spíše má být v pohybu. Vleže na posteli dlouho může vést k problémům držení těla a bolesti zad.

5. Může vměšovat se vaši plodnost

Snoozing a plodnost, že nemají žádnou souvislost? No, pokud plánujete otěhotnění, to může být moudré, aby zvážila, kolik času strávíte na spaní, protože spí na delší časové období může brzdit vaši plodnost tím, že ruší hormonální rovnováhu a ovlivňuje cirkadiánní cykly. V jedné ze studií bylo zjištěno, že ženy, které spali 9 až 11 hodin za den, byly méně úrodné ve srovnání s ženami, které podřimoval osm nebo méně hodin denně.

6. Mohlo by dojít k Heart Tahy

Vyplývá to ze studie, to bylo poznamenal, že lidé, kteří spí déle než 8 hodin denně jsou při teplotě asi 50 procent vyšší riziko mrtvice než u lidí, kteří spali na 8 nebo méně hodin denně. Z tohoto důvodu delší spací hodiny vás může ohrozit zdvihu. Odložit méně udržet srdce tahy v šachu.

mentální efekty

Na rozdíl od ovlivnění vaši fyzickou pohodu, zaspával může nepříznivě ovlivnit vaše duševní pohodu taky. Zde jsou některé způsoby zaspání mohou mít vliv na vaše duševní zdraví:

1. To může vyvolat úzkost nebo vyvolat úzkost

Úzkost je, když se starat víc o věcech a situacích, než je nutné. Někdy to může vyvolat spánek zbaven, ale někdy to může dělat pravý opak. Které mohou vás více ospalí a omámený, protože budete chtít vyhýbat realitě a trávit čas na spaní.

2. Může způsobit depresi

Zaspání mohou ovlivnit hladinu serotoninu, což může vést k příznakům deprese nebo jiných takových duševních stavů. Proto spací tyto hodiny navíc nemusí být dělat nic hezkého, aby si vaše nálada prudce stoupá, ale může se budete cítit všechny chmurné nebo odsouzeni, takže udržet kontrolu na své odložení čase.

3. Může to způsobit problémy s pamětí

Zaspání může manipulovat s vaší pamětí nebo způsobů, jak pamatovat si věci. Je to proto, že dlouhé hodiny spánku v pravidelných intervalech může ovlivnit vaši bodys neurotransmitery, takže budete zapomnětlivý.

4. Mohlo by dojít k spánku Hangover

Když spíte více, může dojít k zamlžení nebo netečnost. Tyto pocity jsou také nazývány spánku kocovina. Když se tyto příznaky, může to mít vliv na tom, jak si myslíte, nebo jednat. Proto, aby se více ve střehu a aktivní, spánek s mírou, aby se zabránilo zaspání nevolnost a jiné takové pocity.

5. Mohlo by dojít k bipolární poruchy

Můžete mi věřit, že zaspání může vést k bipolární poruchy příliš? No, podle studie, bylo zjištěno, že lidé, kteří měli bipolární poruchy spal po velmi dlouhou dobu, než který brankář vyrazil.

6. To může způsobit podrážděnost a ostatní emocionální problémy

Takže si myslel, že extra snooze hodin by vám šťastnou stav mysli, ale ocitnete se celý nevrlý a podrážděný. No, zaspával může plést s vaší hormonální rovnováhu takže budete nevyrovnaný a rozmrzelý.

Jak zastavit se před zaspání?

Pokud jste spal dál ke slávě nebo zaspání, existují opatření, která může učinit, aby se zastavit to. Zde jsou některé zaspání opravné prostředky, které mohou skutečně pomoci.

  • Udělejte si plán pro svůj spánek a pokusit se držet na to.
  • Získejte budík na záchranu a nastavení budíku překonat svůj zaspání nepořádek.
  • Vystavovat se více denního světla a ujistěte se, že váš pokoj má jasné světlo i proto, že jasná světla jsou velmi účinné při řešení zaspání příznaky.
  • Někdy se některé léky předpisy může způsobit tento problém také. Můžete požádat svého lékaře, aby změnit svůj recept.

Tyto tipy vám mohou pomoci vypořádat se s zaspání otázkami a také pomáhají udržet je na uzdě. Ačkoli zaspání nemusí být tak časté u lidí, a tento stav může nastat v pouze 2 procenta lidí, pokud si myslíte, že máte co do činění s touto podmínkou, je třeba jednat rychle a přijmout nápravná opatření. Zeptejte se svého lékaře pomoc pro stejný.