Jak zrobić Sit up w domu prawidłowo

Sit up stanowią integralną część wypracowanie i najlepszym przyjacielem, jeśli chcesz płaski brzuch. Jeśli pracuje się na nich, ale czują się dzieje jest bardzo powolny, to może skorzystać z przewodnika, który sprawia, że ​​są bardziej skuteczne. Właściwym sposobem zrobić Sit up Twój może być brakującym ogniwem w wyzwaniu fitness.

Sit up to świetny trening dla mięśni brzucha. Krok po kroku, również doskonała dla bioder. Robi je religijnie, łącząc je z brzuszków, wyciągów nóg i desek, a także jedzenia prawo może Ci bardziej płaski brzuch. Dopasować procedurę z poniższych kroków, aby upewnić się, że są na dobrej drodze.

Jak zrobić Sit up w Domu właściwa droga?

Krok 1

Połóż się. Ale nigdy na łóżku. Podłoga lub twarda powierzchnia jest najlepsza, ponieważ zapewnia lepszą obsługę. Użyj matę do jogi lub duży ręcznik, aby ją złagodzić.

Krok 2

W następnym etapie swojej brzuszki rutynowego treningu, upewnij się, że szyja jest tak prosto, jak można go zatrzymać. Twoja głowa powinna być całkowicie zrelaksowany. Połóż ręce pod głowę i szyję, aby je uspokoić, ale nie obsługują je całkowicie. Jeśli jesteś początkujący, można znaleźć przejście ręce w poprzek klatki piersiowej łatwiejsze niż umieszczając je pod głowę. Jako podstawowej wzmacnia i lepiej na robi brzucha Sit up Można stopniowo rozwijać.

Krok 3

Trzeci etap ćwiczenia brzuszki jest zginać kolana do kąta 90 stopni, utrzymując kulki i obcasy stopami płasko na podłodze. Nie pozwól, by cokolwiek zakotwiczyć swoje nogi, jak to zabrać pracę, że abs trzeba zrobić. Plecy nigdy nie powinna być łukowata ale utrzymać naturalną krzywą.

Krok 4

Napinaj mięśnie brzucha przez głęboko wydechu. Będzie to narysować swój brzuch do kręgosłupa, co pozwala wykonać właściwą drogę do zrobienia Sit up , Wdychanie podczas wykonywania ćwiczeń będzie szczep tylko mięśnie pleców. Następnie delikatnie unieść głowę, a następnie swoimi łopatkami. Ruszaj się, dopóki nie są w pozycji 90 stopni lub gdy łokcie krzyż kolana.

Krok 5

Teraz, gdy już podniósł swój tors, utrzymać pozycję przez kilka sekund, napnij abs. Powoli wprowadzają się plecami do podłogi, ale nie pozwól sobie wrócić do swojej pozycji spoczynkowej. Kiedy opanujesz właściwą drogę do zrobienia Sit up Można przejść do następnego poziomu.

Krok 6

Kontynuować wymaganych powtórzeń na dzień. Miej dolnej części pleców i spód stopy płasko na podłodze w całym. Bądź świadomy tego, jak twoje mięśnie brzucha są zamawiającym, aby upewnić się, że krok po kroku, robi wszystkie prace. To jest właściwy sposób zrobić brzuszki i można ćwiczyć codziennie, aby je doskonalić.

Jeśli miałaś wykonywane przez dłuższy czas, należy rozważyć robi połowę Sit up , Ćwiczenia brzuszki dla kobiet działają najlepiej, gdy również pobyt uwodniony, jeść zrównoważonej diety i utrzymać motywację. Pozdrowienia dla bardziej płaski brzuch.