Jak zoptymalizować swoją Cholesterol Bez Statyny

Chociaż nie ma dowodów na to, że linki statyn do szeregu problemów zdrowotnych, w tym bóle mięśni, cukrzycy, a nawet raka, jeden na czterech Amerykanów w wieku powyżej 45 lat są nadal je stosując jako konwencjonalnej terapii przeciwko wysokim poziomem cholesterolu.

Dlaczego statyny może być złe dla Ciebie

Zacznijmy od tego, statyny zubożają organizm z koenzymu Q10, co prowadzi do niszczących rezultatów. Ludzie, którzy przyjmują statyny bez odpowiedniego suplementu CoQ10 są na poważne zagrożenia dla zdrowia. To, niestety, jest to, co większość ludzi na statyn zrobić. CoQ10 jest kofaktorem (ko-enzymu), która jest niezbędna do tworzenia cząsteczek ATP niezbędnych do produkcji energii komórkowej. Chodzi o to, narządy takie jak swojego serca mają wyższe zapotrzebowanie na energię, co oznacza, że ​​więcej zależy od CoQ10, aby funkcjonować poprawnie. Ponieważ koenzymu jest wydzielana przez wątrobę, to także bierze udział w utrzymaniu poziomu glukozy we krwi na kontrolę.

Teoretycznie rzecz biorąc, statyny nie są konieczne do obniżania poziomu cholesterolu we krwi i naraża swoje zdrowie na poważne ryzyko. 75% cholesterolu jest faktycznie produkowane przez wątrobę pod wpływem swojego poziomu insuliny. Oznacza to, że poprzez optymalizację poziomu insuliny, automatycznie optymalizować poziom cholesterolu. Innymi słowy, proste zmiany w diecie i stylu życia może sprawić ogromną różnicę dla bezpiecznie regulowaniu poziomu cholesterolu.

9 sposobów, aby obniżyć poziom cholesterolu Naturalnie

  1. Uzyskać wystarczającą ilość witaminy D. Witamina ta okazała się być bardzo korzystne dla normalizacji poziomu cholesterolu i zapobieganiu chorobom serca.
  2. Wyciąć lub, najlepiej, wyciąć, ziarna i cukrów z diety. Zamiast tego, to więcej zieleni świeży liściastych i warzyw.
  3. Uzyskać wystarczająco wysokiej jakości oleju z ryb.
  4. Wzmocnić swoją dietę o więcej serca zdrowej żywności , takich jak oliwa z oliwek, olej kokosowy i olej kokosowy, organicznych jaj, awokado, surowe orzechy i nasiona, oraz organicznych mięs karmionego trawą.
  5. Czy regularne codzienne ćwiczenia. Nawet 20 minut władzy dojdą zrobić różnicę.
  6. Zmniejszyć narażenie na stres. Lub użyć technik odprężania, takich jak medytacja czy joga.
  7. Obniżyć nadmierne palenie czy picie alkoholu.
  8. Uzyskać wystarczającą jakość snu.
  9. Weź czerwony ryż drożdży zgodnie z zaleceniami (Thorne Choleast 2-4 caps dziennie).

Techniki te przedstawienie całościowego podejścia do zmniejszenia wysokiego poziomu cholesterolu we krwi z długoterminowymi skutkami przeciwieństwie statyny, które obniżają poziom cholesterolu kosztem swojego zdrowia.