Jak zhubnout jen tím, že jde každý den

Můžete zhubnout jen pěšky. Zní to fantasticky, ale nemožné? No, to je velmi možné, pokud budete mít jen na paměti tento krok-za-krokem návod na chůzi na hubnutí. Busy maminky a cvičení ne vždy jdou ruku v ruce. Pokud jste schopni vytlačit čas cvičení ve svém plánu – congrats. Ale i kdyby ne, podívejte se na tuto chůzi tréninkový plán, který vám pomůže začít 2016 s ránou. Vše, co musíte udělat, je držet se na to nábožensky a neztrácí srdce v polovině. Na co čekáš? Umožňuje naučit se odejít váhu.

Důležité tipy, jak zhubnout Chůze

Chcete vědět, zda můžete zhubnout pěšky? Samozřejmě můžete. Je to jeden z nejjednodušších kardio cvičení. Nicméně, pokud se chystáte začít chodit na hubnutí, je zde několik důležitých věcí, které musíte mít na paměti, pro to, aby skutečně pracovat pro vás.

1. Warm Up Než začnete Walking

Začněte svůj každodenní procházce s warm-up zasedání 5 až 10 minut. To umožní vaše svaly vědí, že je třeba používat tukové zásoby a poskytují energii pro nadcházející procházku. Více tuku zápalné, více energie pro vás.

2. Procházka ve stanovené Pace

Chůze na fitness a hubnutí je odlišná od, řekněme, šel do obchodu s potravinami. Jedním z důležitých faktorů je rychlost, při které budete chodit. Když dýcháte tvrdě (a akusticky), ale ne těžké dýchání, je indikátorem toho, že jdeš na dobré tempo. Chodit tempem, které vykonává vaše srdce, stejně jako svaly. Pamatujte: svižné, s pohybem končetin, a aniž by se rozzlobí a potáhne.

3. Procházka po dobu 30 minut každý den

Kolik walking je nutné pro hubnutí? Značný. Neexistuje žádná uniknout to. Pokud chcete zhubnout jen tím, že chodí každý den, je třeba, aby se na něj a zajistit, budete chodit po dobu 30 minut každý den. Můžete si také vzít dvě malé procházky na 15 minut každý ráno a večer.

4. hydrát před a po Walking

Nejen, že je to nezbytné pro odvrácení dehydratace a únava, ale také něco, co pomáhá zvýšit průtok antioxidantů ve vašem těle. To zvyšuje hubnutí ještě více.

5. nepřehánějte to příliš rychlé

Proč je to důležité pro hubnutí? není intenzivnější, tím lépe? Ne. Ne, pokud chcete zrušit svou chůzi cvičení z důvodu bolesti a zranění. Je třeba postupně vybudovat svou rychlost a délku od mírné až silné.

6. Jak rychle se můžete zhubnout Walking?

Docela rychlý. Rychlá chůze je účinnější pro hubnutí, než si myslíte. Odborníci se domnívají, že pravidelné, rychlá chůze 30 minut vám pomůže ztratit až pro 200 kalorií za týden. Vynásobený 7 dní, to odpovídá 1,6 liber nebo kilogram ve čtyřech týdnech.

7. Co jiného můžete získat od Walking?

Zatímco hubnutí je pravděpodobně největší perk, tam jsou další velké výhody chůze 30 minut denně stejně. Chůzi každý den pomáhá kontrolovat diabetes, duševní zdraví, cholesterolu a dokonce i rakovinu. Vaše svaly a společný pobyt v nejlepší formě zářez a budete cítit svěžejší taky.

Tak to je, jak rychlá chůze pomáhá hubnout. No tak dámy, nechá projít svou cestu do fitness. Už jste nezačala chodit?