Jak zabránit před chladem a chřipce Přirozeně

Chřipková sezóna je v plném proudu, a existuje spousta otázek o tom, jak se vyhnout chřipce a zůstat i v zimě. To je důležitá otázka, jak dostat nemocný může stres váš imunitní systém, čímž se zvyšuje riziko světlice-up v autoimunitního stavu, štítné žlázy nebo jiné chronické nemoci. Získání nachlazení nebo chřipka může také často vést k užívání antibiotik, která jsou obvykle zbytečná (protože chlad a chřipka jsou obě způsobeny viry) a může dojít k poškození střeva. Zajištění pevný základ zdraví a po jednoduché osvědčených postupů bude trvat ještě dlouhou cestu při snižování riziko dostat chřipku. Zde je deset tipů pro zachování dobrého zdravotního stavu této chřipkové sezóny.

Umýt si ruce často a důkladně

To je číslo jedna způsob, jak zabránit chřipce a dalších respiračních infekcí. Musíte vydrhnout si ruce mýdlem a vodou po dobu nejméně 20 sekund, aby došlo ke zničení virů. Dvacet sekund je o tom, jak dlouho trvá, než zpívat ABC jednou projít. Nedotýkejte se očí, nosu nebo úst, aniž by nejprve mytí rukou.

Heal střeva

Vaše gut je odrazovým můstkem pro zdraví, 80% našeho imunitního systému se nachází v střeva. Ujistěte se, že vaše střeva je v tip-top stavu, a přijmout kvalitní, multi-kmen probiotikum s nejméně 25 miliard kusů. To bude mít vaše úrovně dobrých bakterií ve střevech tak, aby pomáhaly v boji s infekcemi.

Požívání alkoholu a cukru Spotřeba

Dokonce i mírná konzumace alkoholu potlačuje centrální nervový systém, a proto se váš imunitní systém. Spotřebovává příliš mnoho cukru může potlačit imunitní systém a dělat to více obtížný pro vaše tělo v boji s infekcí, jako je chřipka. To také ponechává otevření střeva infekcí, jako je Candida a SIBO, které potlačují imunitní systém a způsobují děravé střevo.

S hojnost dovolené chová se v tomto ročním období, cukr chutě může být skutečný medvěd. To je důvod, proč jsem rád svou doplněk Blood Sugar podpory. Jedná se o směs bylin a vitaminů, které pomáhají podporovat zdravý metabolismus glukózy, aby se překonávání cukr chutě jednodušší.

Snížit se tak stresu

Stres je známo, že potlačuje náš imunitní systém. Vezměme si meditace, jóga nebo akupunktura.

Získat 7-9 hodin spánku každou noc

Vaše tělo se opírá o spánku zotavit se z každodenního působení toxinů. Chronický nedostatek spánku může významně snížit imunitní funkce.

Vezměte imunitní Booster

Dejte imunitní systém přidanou podporu s doplněk obsahující imunoglobuliny a proteiny, jako je například imunitní boost prášku. Tento doplněk je čištěná forma mlezivo, což je první mléko po porodu určený k posílení imunitního systému. Imunoglobuliny v mlezivu zvýší své IgA protilátek, které jsou tělo první linii obrany. Tyto IgA protilátky jsou produkovány buňkami imunitního systému střeva, a může deaktivovat a dokonce eliminovat škodlivé patogeny a toxiny, jako jsou ty, které přicházejí s sezónní nemoci a bakteriální nerovnováhy. To znamená, že imunitní boost posílí, nikoli zvýšit váš imunitní systém, což je klíčové pro každého, kdo s autoimunitou.

Doporučuji tento dodatek každému, kdo hledá, aby přijaly preventivní opatření s jejich zdraví a vyhnout se sezónní onemocnění. To pochází z mléka a mléčných výrobků, je však bez kaseinu (proteinu v mlékárně, že většina lidí jsou citlivé na), a obsahuje takové minimální mléčné, že nezpůsobí reakci pro průměrného člověka.

Doplňovat s glutathionu, kurkuma, a vitamín C

Antioxidanty jsou pro funkci imunitního systému velmi důležité. Glutathion je hlavní antioxidant v těle, který je zodpovědný za posílení váš imunitní systém a pomáhají vaše játra detoxikaci. Kurkumin je oranžový pigment v kurkuma a silný antioxidant, který zlepšuje zdraví kloubů a kardiovaskulární funkce. Vitamin C poskytuje silnou ochranu antioxidační a podporuje optimální imunitní funkce

Optimalizovat vitamin D

Vitamin D je silný modulátor imunitního systému, což znamená, že je klíčem k boji proti infekcím a regulaci autoimunity. Optimální množství v rozmezí od 50 do 70 ng / ml, takže doporučuji při 5000 IU z vysoce kvalitní vitamin D doplněk denně a pracovat s lékařem pravidelně kontrolovat hladiny. Budete také chtít, aby se ujistili, že váš vitamin D doplněk je spárován s vitamínem K, aby bylo zajištěno, že je bezpečně vstřebává a nevede k kalcifikace tepen.

Vezměme si Dodatek zinek

Zinek je další silný antioxidant, který hraje klíčovou roli v imunitním zdraví. V rámci imunitního systému, zinek je zapotřebí pro regulaci genů a fungování neutrofilů, NK buňky a lymfocyty, které jsou všechny typy bílých krvinek.

Získat dostatek cvičení

Cvičení může posílit váš imunitní systém tím, že zvyšuje krevní oběh a zmírňuje stres. Zvýšená cirkulace umožňuje protilátky cestovat po celém krevním oběhu rychleji, takže je snazší pro váš imunitní systém k boji off nemoci. Cvičení může také posílit váš imunitní systém, zmírňuje stres a zpomaluje uvolňování stresových hormonů v těle.