Jak uspokoić umysł od stresu i niepokoju

Jak nasze życie się bardziej ruchliwe i bardziej wydajne, nasze ciało i umysł zaczynają odczuwać stres. Stres powierzchnie w postaci chorób, choroby, niezdrowego jedzenia, i wiele więcej. W rzeczywistości, wszyscy wiemy, że stres jest zły dla nas, ale większość z nas nie wiem nic na to poradzić. Ale dzisiaj, jak przejść przez szereg porad i wskazówek, aby uspokoić swój umysł od lęku.

10 sposobów, aby twój umysł cicha i spokojna

Oto 10 sposobów można nauczyć się uspokoić swój umysł od stresu i niepokoju. Niezależnie od tego czy ma atak paniki lub potrzebujesz prostego rutynowych pick-me-up dla ruchliwych porach dnia, to pomoże.

1. Nie rób nic

Czy nic nie jest w zasadzie medytacji. Start małe, blokując się zaledwie 5 minut dziennie na medytacji lub po prostu nic nie robi. jest tego warte. Jeśli nie wiesz jak to zrobić nic, herezje ćwiczenie – wyjść na ustronnym miejscu i obserwować, jak ludzie poruszają się bez konsultacji z nimi. Są też tam uważność aplikacje w Sklepie Google Play, które zapewniają przewodnikiem sesje medytacyjne. Sprawdź je, jeśli chcesz dodatkowej pomocy.

2. Praktyka Wdzięczność

Przesunięcie swoje energie w pozytywnym kierunku zaczyna się wdzięczności. Zrób listę pięciu dobrych rzeczy, które ci się stało pod koniec każdego dnia lub przed pójściem do łóżka. Zastanowić się nad tym i cieszyć się wrażenie, że doświadczenie. Smile przed lustrem po przebudzeniu i snem też. Akt uśmiechając wzmacnia, jak się czujesz o sobie i dni.

3. Dodać pozytywności zwyczaj

Podobnie jak ustawić negatywne zachowania się z negatywnymi rutyny, można ćwiczyć uspokojenie umysłu poprzez tworzenie pozytywnych rutyny. Zagłuszenia czas na zabawy i relaksu w rutynę, aby jak najwięcej z tego. Nie chcesz po prostu praca, praca i praca. Czas, aby udać się na zakupy, spędzać czas z przyjaciółmi, rysować, medytować, i robić rzeczy, które lubisz. I sprawiają, że regularnych rutynowych ponieważ to, co odmładza was.

4. Ćwiczenia codzienne

Wykonując codziennie pomoże Ci uwolnić te endorfiny lub dobrego samopoczucia hormonów. Są co czujesz żyje i daje energię. Dodatkowo, poza tym, że korzyści dla umysłu, ćwiczenia trzyma w świetnej formie zbyt. Zaledwie 10 minut HIIT (HIIT) lub cardio dziennie to dobry początek dla czerpania tych korzyści. Jeśli nie masz ochoty intensywne ćwiczenia, można spróbować zalogować się na Qi Gong oraz zajęcia jogi. Są wyposażone w ruchome medytacje i są bardzo terapeutyczny na swój sposób też.

5. Nie Take Your Thoughts Osobiście

Myśli są jak chmury, które unoszą się nad swoim umysłem. Można wziąć je osobiście lub nie chcą. Jeśli czujesz się zbyt rozkojarzony, można oznaczyć myśli masz uczucie ze wzruszenia. Na przykład, niektóre etykiety będą sądząc, martwiąc się, czy krytykować. Etykiety i zostawić je na to. Pomaga to nie dać się wciągnąć w treści myśli i pozwolić im po prostu przejść.

6. Jedz zdrowo

Co jesz wpłynie, jak się czujesz. Jeśli jedzenie śmieci i przetworzonej żywności, będziesz czuć się chory prędzej czy później. Najlepszym sposobem, aby rozpocząć naprawienia że jest jedzenie świeżych owoców i warzyw. Idź do organicznych mięs i karmione trawą chudych mięs i nie zapomnij zabrać rybę do Omega-3.

7. Draw i Doodle

Istnieją różne ćwiczenia uważności lub arteterapii tam dla uspokojenia umysłu. Jednym z takich ćwiczeń jest rysunek zectangles. Nawet wzory jak Mandala pomoże. Cokolwiek to jest, spróbuj rysowania i doodling. I nie trzeba być najlepszym artystę albo. Wystarczy wyciągnąć do stopienia stresu na papierze. Kto wie? Jak poprawić swoje umiejętności, możesz mieć coś więcej oczekujemy – jak popisywać swoją sztukę do znajomych i rodziny.

8. Rozpocznij kroniki

Journal twoje myśli i emocje na papier. Nawet jeśli miał nudny dzień i nic ciekawego, zapisz go. Prosty akt spisując będzie mieć efekt terapeutyczny na głowie, wywołując reakcję relaksacyjną w organizmie i uspokoić Cię.

9. Idź na spacer

Nic nie przebije charakter, jeśli chodzi o zapewnienie Państwu codzienną dawkę relaksu. Wyjdź na spacer, cieszyć się świeżym powietrzem i słońcem i po prostu puścić. Zwracać uwagę na otoczenie i zanotuj psychicznego zabytków Państwo obserwować. Youd być zaskoczony, jak to ma rzeczy od swojego umysłu, ani w ogóle nic nie kosztuje.

10. nowych przyjaciół

Uwzględniając negatywne ludzi wokół ciebie oznacza, że ​​są bardziej prawdopodobne, aby podnieść na ich emocje i poczuć bluesa. Zdystansowanie się od toksycznych ludzi i próbować nowych przyjaciół. Spotkać się z ludźmi, którzy są pozytywne i gotowa stawić czoła światu na co dzień z uśmiechem. Są to typy, które uplift ty, uspokoić umysł i są przyjemne w obijać się. Możemy powiedzieć tylko jedno tutaj- to działa, poznać nowych przyjaciół, którzy całe życie i swoje obawy topnieć.

To nie kosztują ani nic rozrzutny uspokoić swój umysł w jednej chwili. Wystarczy tylko 5 do 10 minut swojego czasu dziennie, a kiedy zachować na to, można zauważyć pozytywne skutki śnieżki i stać się coś wielkiego. W rzeczywistości, twój umysł i dusza będzie dziękuję za to. Na początek wypróbować nasze porady i wskazówki powyżej, nadać mu tydzień lub dwa i obserwować, jak twój umysł rewires lub zmiany na lepsze. Niepokój topnieją będzie ogromnym bonusem na boku.