Jak uklidnit svou mysl od stresu a úzkosti

Jak se naše životy dostat nabitější a produktivnější, naše tělo a mysl začne zažít stres. Stres plochy v podobě onemocnění, nemoci, nezdravé jídlo, a mnoho dalšího. Ve skutečnosti, všichni víme, že stres je špatné pro nás, ale většina z nás nedělají nic o tom. Ale dnes, stejně vás provede řadu tipů a triků uklidnit svou mysl od úzkosti.

10 způsobů, jak vytvořit svůj Mind klidném a tichém

Zde je 10 způsobů, jak můžete trénovat sami uklidnit svou mysl od stresu a úzkosti. Ať už jste záchvat paniky nebo potřebují jednoduché pick-me-up rutinní rušných hodinách dne, to pomůže.

1. Do Nothing

Nedělat nic je v podstatě medituje. Začít v malém blokováním se pouhých 5 minut denně pro meditaci nebo prostě dělat nic. má to cenu. Pokud si nevíte, jak to udělat nic, heres cvičení – jít ven na odlehlém místě a sledovat, jak se lidé pohybují, aniž by s nimi mluvit. Existují také všímavost aplikace tam v Obchodě Play Google, které poskytují řízené meditace zasedání. Podívejte se na ně, pokud chcete další pomoc.

2. Praxe Vděčnost

Přesouvá své energie v pozitivním směru začíná s vděčností. Udělejte si seznam pěti dobrých věcí, které se vám stalo na konci každého dne nebo před spaním. Reflektovat na to a nyní pocit, že jste zažít. Úsměv před zrcadlem po probuzení a jít do postele taky. Akt s úsměvem posiluje, jak se cítíte o sobě a dny.

3. Proveďte pozitivity Habit

Stejně jako negativní chování nastavena s negativními rutiny, můžete procvičovat zklidnění své mysli zřizováním pozitivní rutiny. Blokovat čas na zábavu a relaxaci ve své rutiny, aby co nejvíce z toho. Vy nechcete, aby jen práce, práce a práce. Udělejte si čas jít nakupovat, pověsit ven s přáteli, kreslit, meditovat, a dělat věci, které se vám líbí. A učinit z něj pravidelný režim, protože to je to, co vás omlazuje.

4. Cvičení Everyday

Cvičení každý den vám pomůže uvolnit ty endorfiny, nebo dobrý pocit hormony. Jsou tím, co budete cítit naživu a dá vám energii. Navíc, kromě toho, že přínosy pro mysl, cvičení vás udrží ve skvělé kondici taky. Pouhých 10 minut z vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) nebo kardio za den je dobrý začátek pro získání výhod těchto výhod. Pokud nemáte chuť dělat intenzivní cvičení, můžete zkusit přihlásit k odběru Qi Gong a jógy. Ty mají pohyblivé meditace a jsou velmi terapeutické svým způsobem taky.

5. Neužívejte myšlenky Osobně

Myšlenky jsou jako mraky, které vznášet se nad vaší mysli. Můžete je brát osobně, nebo nechtějí. Pokud máte pocit, příliš rozptylovat, můžete označit myšlenky se budete cítit emoce. Například některé štítky by se soudit, starosti, nebo kritizovat. Označit a nechat je se na to. To vám pomůže, aby nedostal nasáván do obsahu myšlenek a umožní jim jednoduše složit.

6. Jezte zdravě

To, co jíte bude mít vliv, jak se cítíte. Pokud jste jíst nezdravé a zpracovaných potravin, Chystáte se špatně dříve či později. Nejlepší způsob, jak začít nápravě, která je jíst čerstvé ovoce a zeleninu. Přejít na ekologické trávy-krmil maso a libové maso a nezapomeňte vzít ryby Omega-3 mastné kyseliny.

7. Draw a Doodle

Existují různé pamětlivosti či arteterapie cvičení venku na zklidnění mysli. Jeden takový výkon je kresba zectangles. Dokonce i vzory, jako je Mandala vám pomůže. Ať je to cokoliv, pokusit se malovat a kreslit. A nemusíte být nejlepší umělec jeden. Jen kreslit roztavit stres pryč do papíru. Kdo ví? Jak jste si zlepšit své dovednosti, můžete mít něco víc těšit – jako předvádět své umění se svými přáteli a rodinou.

8. Začněte deníku

Journal vaše myšlenky a emoce na papíře. Dokonce i když jste měli nudný den a nic zajímavého, zapište si ho. Prostý akt psaní se bude mít terapeutický účinek na mysli, což vyvolalo odezvu uvolnění v těle a uklidnit vás.

9. jít na procházku

Nic se nevyrovná povahu, pokud jde o poskytování vás s vaší denní dávce odpočinku. Jděte ven na procházku, nyní čerstvý vzduch a sluneční svit a jednoduše pustit. Věnovat pozornost svému okolí a dělat duševní vědomí památek budete pozorovat. Youd překvapeni, jak to bere věci z vaší mysli a nemá vůbec nic stát.

10. navázat nová přátelství

Má negativní lidi kolem vás znamená, že jste s větší pravděpodobností vyzvednout na své emoce a pocit blues. Distancovat se od toxických lidí a vyzkoušet nové přátele. Setkat se s lidmi, kteří jsou pozitivní a je připraven čelit světu každý den s úsměvem. To jsou typy, které povznést ty, zklidněte svou mysl a jsou příjemné postávat s. Dá se říci pouze jednu věc sem- to funguje, jste si nové přátele, kteří vydrží po celý život a vaše starosti rozplyne.

To nestojí peníze či cokoli bohatou uklidnit svou mysl v jediném okamžiku. Vše trvá jen 5 až 10 minut svého času denně, a když budete mít na to, všimnete si, že pozitivní efekty lavinovému a stát něco velkého. Ve skutečnosti bude vaše mysl a duše děkuji za to. Pro začátek vyzkoušejte naše tipy a triky výše, aby to týden nebo dva a sledovat, jak se vaše mysl rewires nebo změny k lepšímu. Úzkost rozplynutí bude obrovský bonus na boku.