Jak účinně zabránit tělesný pach

Pocení je přirozený mechanismus těla, které nelze vyhnout. Ale pokud pocení s sebou nese nepříjemný zápach, to je rozhodně důvodem k obavám. Existují různé příčiny špatného tělesného pachu u žen a mužů. Udržet kontrolu na nich a zjistit, jak odstranit tento problém. Všimli jste si, lidé se distancovat od vás bez konkrétního důvodu vůbec? Mohli byste mít problém tělesný pach? Pokud ano, není třeba se trápit nad ním. Existuje několik jednoduchých způsobů, jak k řešení tělesný pach a zabránit jim.

Jak snížit tělesný zápach, aniž by hodně Fuss

1. Provést změny ve vaší stravě

Věděli jste, že to, co jíte ovlivňuje, jak cítíte? Ano, slyšeli jste to správně. Vzhledem k tomu, pocení je vaše tělo je způsob, jak vypláchnout toxiny, změní svůj jídelníček může skutečně pomoci zbavit tělesného pachu. Na kari a kořeněná jídla, které zžírali může být příčinou tělesného pachu. Snižování příjem cibule a česneku mohou také snížit tělesný pach.

2. Say Yes k přiléhavým oblečením a přírodních vláken

Pokud trpíte tělesný pach, je to dobrý nápad, aby příkop oblečení vyrobené ze syntetických vláken a rozhodnout se pro oblečení vyrobené z bavlny, lnu a hedvábí místo. Budete ohromeni tím, jak méně se potíte v nich. Dalo by se také chtějí jít na přiléhavým oblečením, neboť umožňují průchod vzduchu a aby se vaše tělo větrány.

3. osušte

Pokud nemáte ručník sami správně, zbývající vlhkost se může stát živnou půdou pro bakterie. To je další příčinou špatného tělesného pachu u žen a mužů. Použijte absorpční ručník a otřete veškerou vlhkost od těla, a to zejména v podpaží a intimních míst.

4. Přejděte antiperspiračně Way

nepleťte deodoranty s antiperspiranty. Deodoranty jsou voňavé, ale nesnižují pocení. Na druhé straně, většina antiperspiranty jsou voňavé a obsahují chlorid hlinitý, který pomáhá v prevenci nadměrné pocení. Sprej nebo třít na dvakrát denně, které vám pomohou snížit ženské problémy se zápachem.

5. Oholit podpaží

Pokud jste si mysleli, že je třeba se zbavit podpaží vlasy, jen proto, že chcete nosit bez rukávů oblečení, zamyslete se znovu. Pot může uvíznout ve vlasech a může zvýšit růst bakterií, což má za následek tělesný pach v obou mužů a žen. Pravidelné voskování nebo holení může pomoci snížit riziko vzniku tělesného pachu.

Přírodní prostředky pro tělesný pach

Aplikujte ocet na podpaží, když se potíte příliš mnoho nebo čichat začátky tělesného pachu. Skočit do sprchy dvakrát denně. Třením přírodní aromatické oleje a šťávu z citrusových plodů, jako jsou citron je další způsob, jak zabránit tělesný pach. Prostě třít plátek citronu v podpaží; byste mohli nakonec zesvětlit kůži příliš.

Vědění je moc, a totéž platí i pokud jde o tělesný pach. Jakmile jste vyzbrojeni tělesný pach skutečností, jste o krok blíže k řešení tohoto problému. Podělte se o tipy, které jste se naučili se svými přáteli a blízkými, kteří by mohli být se potýkají se stejným problémem. Sbohem k tělesným pachem a pozdravit čerstvější, jistější jste.