Jak to udělat Sit up doma správně

Sit up jsou nedílnou součástí zpracování a váš nejlepší přítel, pokud chcete byt abs. Pokud jste pracovali na nich, ale pocit, že jde opravdu pomalý, možná byste mohli použít průvodce, který z nich dělá efektivnější. Správný způsob, jak udělat Sit up by mohla být vaše chybějící článek ve fitness výzvou.

Sit up jsou skvělé cvičení pro břišní svaly. Oni jsou také vynikající pro boky. Dělat je nábožensky, kombinovat je s drtí, výtahů a prkna nohou, stejně jako správná strava může vám plošší břicho. Slaďte svůj postup s níže uvedených kroků, abyste zjistili, jste na dobré cestě.

Jak to udělat Sit up doma ta správná cesta?

Krok 1

Lehnout. Ale nikdy na postel. Podlaha nebo tvrdý povrch je nejlepší, protože poskytuje lepší podporu. Použijte jógu nebo velký ručník, aby ji zmírnit.

Krok 2

V dalším kroku vaší sit-up cvičení rutiny, ujistěte se, že krk je tak přímo, jak si můžete udržet. Vaše hlava by měla být zcela uvolnila. Položte si ruce pod hlavu a krk, aby je uklidnil, ale ne úplně je podporovat. Pokud jste začátečník, můžete najít přes své ruce k hrudi snadnější než jejich umístění pod hlavu. Jak vaše jádro posiluje a lépe na tom břišní Sit up Můžete postupně postupovat.

Krok 3

Třetí sit-up cvičení krokem je pokrčte kolena do úhlu 90 stupňů, vedení míče a paty chodidla celou plochou na podlaze. nenechte něco ukotvit své nohy, jak to vezme práci, že vaše abs je třeba udělat. Vaše záda by měla být nikdy klenutá, ale zachovat přirozené zakřivení.

Krok 4

Utáhněte vaše břišní svaly tím hluboce vydechování. To bude čerpat vaše břicho k páteři, takže můžete provést správný způsob, jak dělat Sit up , Vdechování Při provádění cvičení zatíží jen zádové svaly. Dále jemně zvedněte hlavu, následovaný svým lopatkami. Dál, dokud jste na pozici 90 stupňů nebo když lokty kříž kolena.

Krok 5

Nyní, když jste zvedl trup, držet pozici po dobu několika sekund a napjatých vaše abs. Pomalu aby vaše záda na podlahu, ale snažte se nechat vrátit se do svého klidové polohy. Když jste zvládli správný způsob, jak dělat Sit up Můžete přejít na další úroveň.

Krok 6

Pokračovat s požadovanými opakování na den. Udržujte své dolní části zad a dolní část nohy naplocho na podlaze v celém textu. Buďte si vědomi toho, jak jsou vaše břišní svaly smluvní, aby se ujistil, že oni dělají všechnu práci. To je ten správný způsob, jak to udělat sit-up, a můžete trénovat každý den, aby ji zdokonalit.

Pokud jste nebyli u globusu vykonávána po dlouhé době, zvažte dělá polovinu Sit up , Sit-up cvičení pro ženy fungují nejlépe, když si také zůstali hydratované, jíst vyváženou stravu a zůstat motivovaný. Na zdraví plošší břicho.