Jak skutecznie zapobiec zapach ciała

Pocenie się jest naturalnym mechanizmem ciała, których nie można uniknąć. Ale jeśli pocenie niesie ze sobą nieprzyjemny zapach, to z pewnością kwestia obaw. Istnieją różne przyczyny nieświeżego zapachu ciała u kobiet i mężczyzn. Zachować kontrolę nad nimi i dowiedzieć się, jak wyeliminować problem. Czy zauważyliście ludzi dystansuje się od siebie bez żadnego konkretnego powodu w ogóle? Można ewentualnie mieć problem przykrego zapachu ciała? Jeśli tak, nie ma potrzeby niepokoić się nad nim. Istnieje kilka prostych sposobów, aby Tackle zapach ciała i im zapobiegać.

Jak zmniejszyć zapach ciała bez większego Fuss

1. Wprowadź zmiany w diecie

Czy wiesz, że to, co jesz wpływa na to jak pachniesz? Tak, dobrze słyszałeś. Od pocenie się jest sposobem organizmu na wypłukać toksyny, zmieniając swoją dietę może rzeczywiście pomóc w pozbyciu się zapachu ciała. Curry i pikantne jedzenie, które pożerają może być przyczyną zapachu ciała. Zmniejszając spożycie cebuli i czosnku może również zmniejszyć zapach ciała.

2. Say Yes to luźne ubrania i włókien naturalnych

Jeśli cierpisz na zapach ciała, to jest dobry pomysł, aby rowu ubrania wykonane z włókien syntetycznych i wybrać ubrania z bawełny, lnu, jedwabiu i zamiast. Będziesz zaskoczony tym, jak mniej potu w nich. Można też chce iść za luźne ubrania, ponieważ pozwalają na przepływ powietrza i utrzymać ciało wentylowane.

3. Pat się pranie

Jeśli nie ręcznik bardziej poprawnie, pozostała wilgoć może stać się pożywką dla bakterii. Jest to kolejna przyczyna zły zapach ciała u kobiet i mężczyzn. Użyj chłonny ręcznik i wytrzeć całą wilgoć od ciała, zwłaszcza pod pachami oraz części prywatnych.

4. Przejdź antyperspirantu Way

nie mylić z dezodorantów antyperspirantów. Dezodoranty są pachnące, ale nie zmniejszają potliwość. Z drugiej strony, większość przeciwpotowe są aromatyczne i zawierają chlorek glinu, który pomaga w zapobieganiu nadmiernego pocenia. Spray lub przetrzeć na dwa razy dziennie, aby pomóc zmniejszyć kobiece problemy zapach.

5. golić pachy

Jeśli myślałeś, że trzeba pozbyć się włosów pod pachami, tylko dlatego, że chcesz nosić ubrania bez rękawów, pomyśl jeszcze raz. Pot może uwięzione we włosach i może zwiększyć wzrost bakterii, co powoduje zapach ciała zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Regularne woskowanie lub golenia może pomóc zmniejszyć ryzyko zachorowania na zapach ciała.

Naturalne środki zaradcze na zapach ciała

Zastosuj ocet na pachami gdy potu zbyt dużo lub powąchać początki zapachu ciała. Wskoczyć pod prysznic dwa razy dziennie. Pocieranie naturalne olejki aromatyczne i sok z owoców cytrusowych takich jak cytryny jest kolejnym sposobem, aby zapobiec zapach ciała. Wystarczy przetrzeć plasterek cytryny w pachami; można ostatecznie rozjaśnić skórę zbyt.

Wiedza to potęga, a samo jeśli chodzi o zapach ciała. Gdy jesteś uzbrojony faktów zapach ciała, jesteś o krok bliżej do czynienia z tym problemem. Podziel się wskazówki zostały poznane ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi, którzy mogą być skierowane ten sam problem. Pożegnać się zapach ciała i przywitaj się świeższy, bardziej pewni.