Jak schudnąć tylko chodząc codziennie

Można schudnąć tylko pieszo. Brzmi fantastycznie, ale niemożliwe? Cóż, to jest bardzo możliwe, jeśli tylko pamiętać ten przewodnik krok po kroku na chodzenie do utraty wagi. Busy mamusie i treningi często nie idą w parze. Jeśli jesteś w stanie wycisnąć czas treningu w harmonogramie – gratulacje. Ale jeśli nie, sprawdź to pieszy plan treningu, który pomoże Ci rozpocząć 2016 z hukiem. Wszystko, co musisz zrobić, to zachować na to religijnie i nie ustawać w połowie. Na co czekasz? Pozwala nauczyć się chodzić od wagi.

Ważne wskazówki, w jaki sposób schudnąć Walking

Zastanawiasz się, czy można schudnąć pieszo? Oczywiście, że możesz. Jest to jeden z najprostszych ćwiczeń cardio. Jednakże, jeśli masz zamiar zacząć chodzić do utraty wagi, oto kilka ważnych rzeczy, które trzeba mieć na uwadze na to, aby faktycznie pracują dla Ciebie.

1. Rozgrzewka przed rozpoczęciem Walking

Zacznij swój codzienny spacer z sesji warm-up od 5 do 10 minut. To pozwoli mięśniom wiedzą, że muszą korzystać z rezerw tłuszczu i dostarcza energii na nadchodzący spacer. Więcej tłuszczu spalony, więcej władzy dla Ciebie.

2. Spacer w określonym Pace

Chodzenie do fitness i utrata masy ciała jest inna niż, powiedzmy, idąc do sklepu spożywczego. Jednym z ważnych czynników jest tempo, w której idziesz. Kiedy oddycha ciężko (i głośno), ale nie dysząc, jest wskaźnikiem, że idziesz w dobrym tempie. Chodzić w tempie, które wykonuje swoje serce, a także mięśnie. Pamiętaj: energiczny, ruchy kończyny, bez huffing i sapiąc.

3. Spacer przez 30 minut dziennie

Jak dużo chodzenia jest potrzebne do odchudzania? Znaczny. Nie ma ucieczki to. Jeśli chcesz schudnąć po prostu chodząc codziennie, trzeba zachować na to i upewnić się chodzić przez 30 minut każdego dnia. Można także wziąć dwa małe spacery po 15 minut każdy w godzinach porannych i wieczornych.

4. Soda przed i po przejściu

Nie tylko jest to istotne, aby odeprzeć odwodnienie i zmęczenie, ale także coś, co pomaga zwiększyć przepływ antyoksydantów w organizmie. To zwiększa utratę wagi nawet więcej.

5. Nie przesadzaj zbyt szybko

Dlaczego to jest ważne dla utraty wagi? nie jest bardziej intensywny, tym lepiej? Nie. Nie, chyba że chcesz anulować swój trening chodzenia ze względu na ból i szkody. Musisz stopniowo budować swoją prędkość i czas trwania od umiarkowanego do energicznego.

6. Jak szybko można schudnąć przez Walking?

Dosyć szybko. Szybki marsz jest bardziej skuteczna w odchudzaniu, niż myślisz. Eksperci sugerują, że regularne, szybki marsz 30 minut może pomóc stracić zapisu do 200 kalorii w ciągu tygodnia. Pomnożone przez 7 dni, to wynosi 1,6 funtach lub kilogram w ciągu czterech tygodni.

7. Jakie indziej można dostać od Walking?

Podczas odchudzania jest prawdopodobnie największym plusem, istnieją inne wielkie korzyści chodzenie 30 minut dziennie, jak również. Chodzenie codziennie pomaga kontrolować cukrzycę, zdrowia psychicznego, poziom cholesterolu, a nawet raka. Mięśni i stawów pobyt w najwyższej klasy kształt i czujesz się zbyt świeża.

Tak to jest jak szybki marsz pomaga schudnąć. Przyjdź Panie, pozwala chodzić naszą drogę do sprawności. Czy zaczął jeszcze chodzenie?