Jak přirozeně odhání krysy a myši z domova

Pokud můžete narazit u potkanů ​​a myší ve vaší domácnosti, víte, že bude v režimu panice. Máte-li vidět, pak je to problém, a pokud ne, pak je větší problém – nikdy nevíte, kde by mohly být skrývá ve svém domě. Potkanů ​​a myší napadení může váš život ubohý. Navíc, tito tvorové také nesou riziko infekčních chorob. Nechcete, že? Tak, to je nejlepší zkusit něco hned, jak se zbavit těchto škůdců. Existuje mnoho způsobů, jak se zbavit těchto škůdců z vašeho domova, ale existuje příliš některé domácí opravné prostředky, které si můžete vyzkoušet – jednoduché a účinné.

Domácí opravné prostředky se zbavit potkanů ​​a myší

Přítomnost potkanů ​​a myší lze chápat různými značkami. Oni často opouštějí několik trus v domě. Dokonce žvýkat dál na vašich krabicích a oblečení, nebo jakékoliv poživatinami když zůstanou otevřené. Proto je velmi důležité identifikovat tyto škůdce a vyženu. Čtěte dál následujících několika léky, které vás naučí, jak se zbavit myší přirozeně.

1. Peppermint Oil

Krysy nelíbí vůně máty peprné. Najdeme vůni mátového osvěžení, ale krysy ne – tak použijte máty peprné, která ho přivede daleko od svého domova. Umístěte mátu olejové namočený vatových tamponů před několika malými otvory ve vaší domácnosti, aby krysy na uzdě.

2. sádra a kakaový prášek

Sádra a kakaového prášku také pracuje zabíjet krysy a myši. Smíchejte 1 lžíce kakaového prášku s sádry pokropí kolem standardní trase pro krysy a myši. Jak je kakaový prášek přitahuje těchto škůdců, mají tendenci k jídlu této směsi a brzy se cítí dehydrataci a dusí. Chcete-li ušetřit sami, vyběhnout z domovů a umírají.

3. Cibule

Uvádění cibuli kolem malých otvorů a otvorů a zároveň zajistit, aby tyto žárovky jsou nahrazeny každý druhý den, můžete stále krysy daleko od svého domova. Štiplavý zápach cibule brzy řídit je pryč.

4. Česnek Žárovka

Jako krysy nelíbí silný zápach, je nutné provést kompletní využití tohoto atributu krys řídit je pryč. Smíchání nasekaný česnek s vodou a kropení kolem vašeho domu nebo dokonce šíří stroužky česneku v cestě jejich pravidelného stezky mohou řídit je pryč.

5. Potato Powder

Použití instantního prášku brambor funguje také řídit krysy a myši pryč. Jak jste posypeme tento prášek doma, krysy a myši pak chodit po stezce a krmení na tento báječný dárek. Vzhledem k tomu, prášek vstupuje do jejich těla, tyto bramborové vločky pak naběhnout do střeva a zabít nakonec.

6. Hřebíček

Zabalit hřebíček do mušelínové tkaniny a umístěte poblíž krysích děr. Vůně hřebíčku bude stačit, aby se jich zbavit ze svého domova bez větší námahy.

7. Amoniak Spray

Připravte si snadno použitelný sprej amoniaku. Sprej amoniaku na malých vatových tamponů a umístit je poblíž krysích děr, příjezdové cesty a další rohu domu. Zápach čpavku na ně bude cítit udusil a budou brzy uteče z domova, aby zachránil jejich životy.

8. pálivá paprika vločky

Pálivá paprika vločky nejen aby lidé kýchnutí, ale také udržet krysy a myši pryč. Posypeme feferonky podél dveří a jiných koutech vašeho domu, jak se zbavit škůdci.

9. bobkový list

Vůně bobkový list přitahovat krysy a mají tendenci si to promyslet, jak jejich jídlo. Nicméně, při pokusu o krmení na tom, že dusit sebe, a nakonec umírá. Takže, do kterého umístí nějaké bobkové listy kolem rohů svého domu a zabít tyto nepříjemné škůdců.

10. Ovládací Štěrbinová

Krysy jsou co do velikosti relativně větší, zatímco myši se vejde do štěrbin tak malé, jako palce široký. Z tohoto důvodu je velmi důležité najít tyto malé otvory a utěsněte všechny. Neponechávají skulinu neuzavřených. Zjištění, že všechny trhliny jsou blokovány, je to dobrý způsob, jak zabránit invazi.

11. Rattraps

Prastarý způsob, jak se zbavit krys se umístí rattraps v domě. Zřízena stezka pro ně udržet návnad a vést těchto škůdců vpravo mimo domov. Rat pastí a pastí myši jsou velmi účinné způsoby, jak se úplně zbavit těchto škůdců.

12. Zrušte nepořádek

Škůdci, hmyz a bakterie jsou náchylné být produkován a jsou přitahovány k oblastem s prachem a nečistotami. Ve skladovacích prostorách nebo v oblastech s velkým množstvím zavazadel / boxy schoulený dohromady, myši a krysy jsou povinni vplížit se a množte se stabilně. Z tohoto důvodu vyčistit nepořádek. Udržovat váš dům čistý, čisté a uklizené, takže žádný prostor pro jakékoliv napadení.

Často kladené otázky

Často se chová v zamořených oblastech, krys a myší typicky vysílat salmonely a E. coli, což je důvod, proč je nutné akce brzy zabít nebo vyhnat pryč z domova. Mnozí lidé mají různé otázky týkající se škůdci. Takže jsme se snažili odpovědět na několik.

1. Jsou krysy a myši bojí psů?

Ano, samozřejmě. Krysy a myši se bojí psů a koček. Pet pes mohl držet krysí problém pod kontrolou. Psi jsou divoký a může obecně zastrašit myší pryč. Nicméně, někteří psích plemen, například chrt plemena psů jsou lovci psi a je známo, že se živí malých zvířat, jako jsou krysy a myši. Avšak tito škůdci mohou být jedovaté a polykání nebo umožňující váš mazlíček pes hodovat na nich se nedoporučuje.

2. Do Krysy Come Out ve světle nebo se jim vyhnout světlo?

Potkani jsou velmi rádi temných koutů, štěrbin a skladovacích ploch, které nemají pozvat světlo. Tyto zákoutí ve vaší domácnosti, působí jako pohodlné domovy pro tyto škůdce a dávat cestu pro těžkou živnou půdu. Proto se doporučuje, abyste pravidelně prach, čisté a vyjměte odpadky od vás domů nenechá tito škůdci schovat a chovat.

S těmito domácí opravné prostředky můžete provést kontrolu škůdců v domě sami. Zkuste tyto triky a sledovat tyto škůdce útěk z domova.