Jak pít zelený čaj na hubnutí

Máte-li rádi čaj, a máte rádi zdravý volby nápojů, jste se připojil k řadám z dalších 158 milionů lidí, kteří se těší šálek na daný den. Odhaduje se, že v loňském roce více než 80 miliard porcí čaje byly spotřebovány milovníky čaje na celém světě. Která se promítá do zhruba 3,60 miliard galonů.

Ačkoli černý čaj je nejpopulárnější (to představuje asi 84 procent veškeré spotřebované čaje), zelený čaj se údajně roste mnohem vyšší objem než černé. Náš odhad je, že je to z důvodu zeleného čaje potenciální roli v hubnutí. Rozhodli jsme se blíže podívat na to, jak můžete pít zelený čaj na hubnutí.

Jak můžete pít zelený čaj na hubnutí

Níže jsou uvedeny některé tipy byste měli dodržovat pít zelený čaj na hubnutí:

Zelený čaj vám pomůže zhubnout

Některé studie ukázaly, že flavonoidy a kofein v zeleném čaji může pomoci zvýšit rychlost metabolismu, zvýšit oxidaci tuků a dokonce zlepšit inzulínovou aktivitu. Jedna studie ukázala, že ti, kteří konzumují zelený čaj a kofeinu snížila v průměru o 2,9 liber za období 12 týdnů, zatímco držet své pravidelné stravě. Další studie navrhuje zvýšení kalorické výroba byla rovná asi 100 kalorií během 24 hodin.

Nemusíte pít hodně zeleného čaje, který vám pomůže zhubnout

Zatímco výhody hubnutí lišit v závislosti na různou dynamikou, byly nalezeny pití za pouhých 2,5 šálků zeleného čaje denně.

Některé ze zeleného čaje odrůdy jsou lepší pro hubnutí, než ostatní

Pokud jste vše o této zelené a na hubnutí misi, možná budete chtít vybrat Matcha zelený čaj (nejbohatší zelený čaj zdroj živin a antioxidantů). Registrovaný dietetik Isabel K Smith vysvětluje proč: „Celý list se rozemele a konzumovány jako její součást nápoje, na rozdíl od jiných (většinou) typy zeleného čaje, kde jsou listy ponořený a poté čaj je spotřebována.“

K dispozici je správné a co špatné způsob, jak vařit zelený čaj

Když se vaří zelený čaj, brát trochu zvýšené opatrnosti, neboť vařící vody je špatné pro drahých katechinů (čaj zdravé chemikálií). Ještě přinést vodu do varu, ale necháme odležet asi deset minut. Pak nalijte vodu na čaj a vařit po dobu asi jedné minuty před podáváním. Samozřejmě, že čas vařit může být kratší nebo delší, v závislosti na vaší chuti.

Zelený čaj má mnoho zdravotních výhod

„To obsahuje mnoho živin, včetně antioxidantů a anti-rakovinou a mozku zdravé sloučenin,“ Smith připomíná. Jedna věc je jistá: bez ohledu na to, zda jste se zbavit kil s zeleného čaje, pít stejně. „Všechny čaje obsahují mnoho zdravých živin, je to jedna z možností pro zdravější nápoje!“ Smith říká. Ale jen dávat pozor, aby pilot na medem nebo cukrem!