Jak pić zieloną herbatę dla utraty wagi

Jeśli lubisz herbatę, a chcesz zdrowych opcji napoju, masz dołączył do grona pozostałych 158 milionów ludzi, którzy cieszą filiżankę w danym dniu. Szacuje się, że w ubiegłym roku ponad 80 mld porcji herbaty były spożywane przez miłośników herbaty na całym świecie. To przekłada się na około 3,60 mld litrów.

Chociaż czarna herbata jest najpopularniejszym (odpowiada on za około 84 procent całej zużywanej herbaty), zielona herbata jest zgłaszane do uprawy na znacznie większą objętość niż czarny. Nasze przypuszczenie, że właśnie z powodu zielonej herbaty potencjalnej roli w utracie wagi. Postanowiliśmy przyjrzeć się, jak można pić zieloną herbatę do utraty wagi.

Jak można pić zieloną herbatę dla utraty wagi

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, należy wykonać, aby pić zieloną herbatę do utraty wagi:

Zielona herbata może pomóc schudnąć

Liczne badania sugerują, że flawonoidy i kofeiny w zielonej herbacie mogą pomóc podnieść tempo przemiany materii, zwiększenie utleniania tłuszczów, a nawet zwiększyć aktywność insuliny. Jedno z badań wykazało, że osoby, które spożywane zieloną herbatę i kofeinę straciła średnio 2,9 funtów w okresie 12 tygodni, podczas gdy trzymanie się ich regularnej diety. Inne badanie sugeruje wzrost produkcji kalorii była równa około 100 kalorii w okresie 24-godzinnym.

Nie trzeba pić dużo zielonej herbaty, które pomogą Ci schudnąć

Chociaż korzyści odchudzania zależą od różnych dynamiki, zostały one uznane przez pitnej jak najmniej 2,5 filiżanek zielonej herbaty dziennie.

Niektóre odmiany zielone herbaty są lepsze dla utraty wagi niż inni

Jeśli są o tym zielonego i na misji odchudzania, warto wybrać Matcha zielonej herbaty (najbogatsze źródło zielonej herbaty składników odżywczych i przeciwutleniaczy). Zarejestrowany dietetyk Isabel K Smith wyjaśnia dlaczego: „Cały liść jest mielona i spożywane jako część napoju, w przeciwieństwie do innych (większości) rodzajów zielonej herbaty gdzie liści przesiąkniętych a następnie herbata jest zużywane.”

Nie ma dobra i zła droga do parzenia zielonej herbaty

Podczas parzenia zielonej herbaty, wziąć trochę dodatkowej opieki, jak wrzącej wody jest złe dla szlachetnych katechin (herbata zdrowych Chemicals). Czy przynieść wodę do wrzenia, ale niech mu odpocząć przez około dziesięć minut. Następnie wlać do wody w stosunku do herbaty i warzenia przez około jedną minutę przed podaniem. Oczywiście, czas zaparzania może być wykonany krótszy lub dłuższy, w zależności od gustu.

Zielona herbata ma wiele korzyści zdrowotnych

„Zawiera wiele składników odżywczych, w tym przeciwutleniaczy i przeciwnowotworowych i związków mózgu zdrowych,” Smith przypomina nam. Jedno jest pewne: niezależnie od tego, czy będziesz schudnąć z zielonej herbaty, nie pić i tak. „Wszystkie herbatki zawierają wiele zdrowych składników odżywczych, jest to jeden z zdrowszych wyborów do napoju!” Smith mówi. Ale nie tylko być ostrożnym piętrzyć na miód lub cukier!