Jak palivo růstového hormonu na tréninku

Jako ženy, chceme vypadat dobře a mít zdravé a fit tělo. Ale naše hormony ne vždy shodují s námi spolupracovat. PMS, menstruace nebo zkreslený poměr růstového hormonu vs produkci kortizolu může dělat věci složitě. Zatímco první dva jsou opravdu v naší kontrolou, existují jednoduché způsoby, jak získat růstový hormon pracuje pro vás.

Na rozdíl od toho, co někteří věří, přísný trénink rutinní nemusí být vždy prospěšné. Výzkum naznačil, že namáhavé cvičení může dokonce urychlit proces stárnutí. To je vzhledem ke vztahu lásky a nenávisti mezi našimi hormonů – něco, co musíme vyladit k našemu prospěchu.

Chcete-Balanced tréninkovou rutinu pro ženy? Zde jsou 4 nápady, aby prozkoumala

1. mít jasno o růstového hormonu kortizolu vs. rovnice

Než se vydáte na cvičení, je důležité pochopit specifika hormony a roli, kterou hrají který vám pomůže zůstat fit. Například to, co je lidský růstový hormon a jaký význam to má, když cvičíte? GH nebo mládí hormon je magický hormon, který je produkován v průběhu tréninku a pomáhá vaše tělo spaluje přebytečný tuk, a zároveň na budování svalové hmoty. Ale na delší cvičení, další hormon kortizol je propuštěn. Tím se snižuje rychlost metabolismu těla a ztěžuje spalovat tuk.

2. Vezměte dostatečné přestávky mezi sety cvičení

Cvičení je účinná pouze tehdy, když můžete udržovat optimální rovnováhu mezi těmito dvěma hormony. Trik je zvýšit produkci růstového hormonu a potlačuje produkci kortizolu. Když hovoříme o konfliktními hormonů, co udržuje tuto rovnováhu a jak snížit kortizol? Rozdělit svoji tréninkovou rutinu do několika krátké trvání a vysoké intenzity relací spíše než jít na delší cvičení pro ženy.

3. Ujistěte se, že budete mít dobrý warm-up

Teorie naznačují, že růstový hormon dostane stimulovány jen pár 30sekundových výbuchy extrémně tréninku s vysokou intenzitou, jako je sprint. Pokud se vám podaří, aby to udělat několikrát za den, vaše tělo uvolňuje GH několikrát taky. A budou tyto krátké setkání také zajistit, aby vaše tělo nemusí trpět negativními důsledky uvolňování kortizolu. Před přísného tréninku, úsek, sprint, nebo jen tanec. Space vaše cvičení se podle svého rozvrhu a práci.

4. Mějte dávat pozor na zpackal Hormony

Jste zažívá zadržování vody v těle, nadýmání nebo úplné selhání cítit montéra navzdory cvičení? Ty by mohly být příznaky nadměrné produkci kortizolu. Na druhou stranu, slabost nebo únava mohou být příznakem nedostatečného kortizolu. Buďte na pozoru těchto příznaků, a pokud máte pocit, něco není úplně v pořádku, poraďte se se svým lékařem.

Když pochopíte hormonální reakce na cvičení, můžete si být chytrý a plánovat své cvičení získat požadovaný efekt z nich, jako větší spalování tuků, štíhlejší a více tvarované tělo a dávky anti-aging. Sweat to chytře při své příští cvičení zasedání.