Jak odstranit ochlupení s jednoduchými a účinnými způsoby

Ať už je to muž nebo žena, ochlupení je přirozené také nežádoucí mnoho. Vzhledem k tomu, oholené ruce a nohy jsou trendem v těchto dnech, že většina žen a někteří muži to na obtíž najít. Existuje několik metod k odstranění chloupků na těle, které zahrnují přírodní prostředky, chemické ošetření a fyzikální léčby. Některé práce na několik dní nebo týdnů, zatímco jiní dávají trvalé výsledky. Pokračovat ve čtení na vše, co potřebujete vědět o tom, jak odstranit nežádoucí chloupky na těle.

Snadné způsoby, jak odstranit Tělové chlupy přirozeně doma

Pokud hledáte způsoby, jak ztratit tělesný vlasy přirozeně bez použití jakýchkoliv umělých přísad, tyto fungují dobře:

1. Raw Papaya

Papája jsou načteny s živin, které jsou vynikající pro udržení zdraví pokožky a jako bonus, které obsahují papain což je enzym, který může strhnout vlasové folikuly a pomáhají při odstraňování chloupků. Co je úžasné o použití papája je, že je také výživné na kůži, takže je vhodný pro lidi s citlivou pokožkou. Z tohoto důvodu, jako odstranění chloupků a výživným prostředkem, papája je jedním z nejlepších přírodních možností venku.

Aby byl depilační balíček, budete potřebovat jeden syrové papája a jeden syrový kořen kurkuma. Nožem, oloupat kůži a nakrájíme na malé kostičky do masa papája. Potom pomocí vidličky, mash kostky do šťavnaté dužniny v misce. Vyzvednout malou kurkuma kořen a rošt je s jemném struhadle nebo směsi do prášku. Případně můžete také použít organické kurkuma prášek k dostání v obchodech.

Přidejte malé množství kurkumy do papáji buničiny a dobře promíchejte. Naneste pastu a jemně masírovat ji přes kůži. Nechte ho, aby zůstali po dobu 20 minut a opláchněte teplou vodou. Opakujte lék dvakrát týdně, dokud se vlasy začne řídnout. Pak můžete vosk nebo holení odstranit vlasy, co je vlevo.

2. kurkuma

Kurkuma je přírodní lék, který se používá již stovky let ženami za účelem odstranění vousů. Kurkuma má mnoho zdravotních výhod, protože jeho antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti. to je také bohatá na silný antioxidant kurkumin, který pomáhá při snižování zánětu a boji proti bakteriím, což z něj činí efektivní odstranění chloupků prostředek.

Pro přípravu tohoto balení, budete muset organickou kurkuma prášek, gram mouky a sezamový olej. Mletá kurkuma mohou být vyrobeny smícháním syrové, suché kurkumu v mixéru, až se stane jemný prášek. Případně můžete ji odebírat z organických nápravných prodejen. Chcete-li odstranění pasty vlasů, smíchejte stejné množství kurkumy prášku a gram mouky v misce.

Přidejte sezamový olej, dokud se vytváří hustou kaši. Naneste pastu nad oblastí těla se nežádoucího ochlupení a umožnit mu, aby zůstali po dobu 30 minut. Opláchněte teplou vodou a odstranit pastu s jemným pracím pohybu. Můžete si všimnout, že vlasy přijde spolu s pastou. Opakovat jednou týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

3. vejce, kukuřičný škrob a cukr

Myšlenka použití tohoto lék má co do činění s vlastnostmi syrových vajec. Oni vyschne do lepkavé, voskové substance, která zachycuje vlasy a funguje jako naprosto přirozený masky. Přidání kukuřičného škrobu a cukru urychluje proces sušení a usnadňuje vytrhnout masky ven. Vzhledem k tomu, vejce jsou přírodní a výživný zároveň tento lék lze bezpečně používat na celé tělo odstraňování chloupků u mužů i žen.

Připravit masku, prasknout otevřený jedno vejce do misky a přidejte jednu polévkovou lžíci cukru a půl lžíce kukuřičného škrobu. Zamíchejte a dobře promíchejte, dokud není jednotná a jemná pasta. Naneste pastu přes pokožku a vlasy a nechte zaschnout po dobu asi 25 minut. Sloupnout masku odstranění vlasy v tomto procesu. Opakovat jednou týdně pro dosažení nejlepších výsledků.

4. Ovesné vločky a Banana

Křoviny jsou skvělý způsob, jak odstranit ochlupení a byly použity po staletí k dosažení rychlé a efektivní výsledky. Oatmeals zrnité textury to vynikající exfoliační přípravek, který nejen odstraňuje chloupky, ale také odumřelé buňky dělá. Jako obchodní křoviny může mít sušicí efekt pro lidi s citlivou pokožkou, pasta z ovesných vloček a banán kaše je výborným řešením. Ovesné vločky odumřelé kůže, zatímco banány udržuje ji hydratovanou a živí.

Aby pastu, budete muset míchat jeden zralý banán s dvěma lžícemi ovesných vloček. Použít tuto pastu nad oblastí se nežádoucího ochlupení a jemně vmasírujte po dobu 15 minut. Omyjte studenou vodou a nechte vyschnout. Tato pasta je vhodná pro odstraňování chloupků v citlivých oblastech, jako je obličej, jak to je jemný, hydratační a bohatá na antioxidanty.

5. cukr, med a citron

Tento prostředek funguje podobně jako postup parafin přibývajícího odstranit chloupky využitím cukry lepivého charakteru. Směs cukru a med je přírodní alternativou parafín a současně vyživuje pokožku spolu s odstraňování chloupků. Lemon pomáhá při bělení a snižuje vlasy re-růst v dlouhodobém horizontu.

Chcete-li připravit lék, smíchejte stejné díly cukru, medu a citronové šťávy v kovové mísy, které mohou být vyhřívané. Směs se zahřívá přes zdroje tepla, dokud se cukr stane hustý sirup. Přidat malé množství vody ke kontrole tloušťky sirup, aby vyhovoval vašim potřebám. Je-li příliš tenký, můžete přidat kukuřičný škrob.

Naneste tenkou vrstvu kukuřičného škrobu přes kůži, kterou se chystáte voskem, aby se zabránilo směs přilepení na kůži. Pomocí dřevěné nebo plastovou stěrkou, použít roztavené směsi přes vlasy ve směru jeho růstu. Zatímco směs je ještě teplá a lepkavá, umístěte voskování Pás nad ním a nechte ho vychladnout a ztvrdnout. Odpárat směsi odstranit vlasy jako pravidelné voskování.

Jiné způsoby, jak se zbavit ochlupení

Zde jsou další populární metody pro odstranění ochlupení:

1. Laser

Laserové ošetření se rychle stává populární jako postup při odstraňování chloupků z těla trvale. Muži, kteří mají lehčí-posílil pleť a tmavé vlasy, zejména jít na to. Laser pracuje tak, že přináší vysoce koncentrovanou světla na tmavě pigmentované části vlasového folikulu. Škody způsobené jí zastaví vlasy před rostoucí zpět.

Pracuje na vlasové folikuly, které jsou v aktivní fázi růstu, což znamená, že jen asi 10 až 30 procent z vlasů může být léčena v jednom sezení. Více relací jsou potřebné pro léčbu, čímž se získá trvalé výsledky a ve většině lidí, to je o čtyři až sedm sezení. Můžete použít laserové odstranění chloupků na bradě, horní ret, podpaží, kotlety, paží, nohou a také oblasti třísel. Chcete-li získat to nejlepší z toho, jste neměli vosk nebo Tweeze vlasy alespoň po dobu čtyř týdnů před zákrokem a vyhýbat se dostat opálený na slunci.

2. Elektrolýza

Elektrolýza může být použit jako účinnou léčbu odstranit chloupky z míst, kde nejsou vhodné voskování a holení, jako je hlavice, bradu, kotlet a obočí. Postup používá ultratenkou jehly, který je vložen do každého vlasového folikulu dodávat elektrický proud.

Současná zničí růstu centrum ve vlasovém folikulu, takže vlasy mohou být následně odstraněny ručně. Tento postup se používá k odstranění ochlupení natrvalo a funguje na všech odstínů pleti a barvu vlasů. Elektrolýza je také jediný postup, který je uznán FDA jako trvalý způsob odstranění chloupků. To není tak populární jako laserové ošetření však kvůli proces je pomalý a bolestivý.

3. Threading

Threading je populární metoda žen používá k odstranění chloupků na obličeji. Tento postup se provádí vyškolený lékař, který používá zkroucený kus nití a vede jej přes kůži do pasti vlasy v závitu a vytáhněte ji z kořenů. Jedná se o efektivní a hygienický způsob, jak odstranit vlasy z obličeje bez použití jakýchkoliv chemických látek nebo potenciálně škodlivých ošetření. Na rozdíl od voskování, řezání závitů vyžaduje velmi minimální kontakt s pokožkou; Proto, to je čistý postup pro ty, kteří chtějí, aby se zabránilo chemické látky. To však může způsobit krátkodobé zarudnutí pokožky a akné breakouts pro osoby s citlivou nebo akné náchylné kůže.

4. Voskování a Cukřením

Voskování je nejpopulárnější ze způsobů odstranění chloupků. To zahrnuje nanesení vrstvy ohřátého vosku přes vlasy a hladké tkaniny na vrcholu. Tkanina je utržený, když se vosk vyschne, tedy tahání vlasy ven z kořenů. Cukřením funguje podobně. Při tomto postupu, chladný cukření gel se aplikuje na vlasy, aby je vytáhnout.

se to dělá běžně přes ruce, nohy, podpaží a oblasti třísel a účinky trvají dva až čtyři týdny. Jak vám vaše vlasy voskované, v průběhu času, vlasové cibulky utrpí škodu tím, že opakovaně vytažení u kořene. Díky tomu roste tenčí v průběhu času a méně hustá. Vzhledem k tomu, voskování zahrnuje využití vyhřívaného vosku, to může způsobit krátkodobé zarudnutí nebo vyrážky pro lidi s citlivou pokožkou. Cukřením, na druhou stranu, je jemnější, a je tu žádné riziko popálení. Obě metody mohou ublížit, nicméně.

5. vlasy odstranění Cream

Způsob vlasy odstranění krém je podobný holení, ale na rozdíl od holení se holicí strojek protíná vlasové prameny se krém práce rozpuštěním vlasy chemicky, který se pak setře. To je nejjednodušší způsob, jak odstranit vlasy a je ideální pro ty, kteří jsou náchylní k řezání se při používání žiletku. To lze udělat doma, ale spotřebuje více času, než holení.

Prvním krokem je zjistit, zda máte alergii na tom, jak někteří lidé zkušenosti svědění, brnění nebo pálení následované vyrážky a jiné alergické symptomy. Naneste malé množství krému na zadní straně ruky a čekat na pět minut. Pokud nechcete zobrazit žádné alergické reakce, postupovat při odstraňování nějaké vlasy na dolní část nohy.

Naneste krém a nechat to na dobu 5 až 10 minut a seškrábat s plastovou škrabkou, která přichází s ním. To lze provést před sprchou a sledujte prostor přes noc, aby zajistily neobjeví žádné podráždění. Vyhnout se používání krému kolem obličeje, prsou a genitálií, i když nejste alergičtí na to.

6. dermaplaning

Dermaplaning je jednoduchý proces, kde odumřelých kožních buněk a vlasy se oholil jemně použitím skalpelu ze strany lékaře. to se obvykle provádí na obličeji a je bezpečné a bezbolestné. Tam je víra, nicméně, že by vlasy dorůst silnější. Vlasy, které rostou zpět může cítit hrubý po holení kvůli tomu je nakrájené na strmém úhlu. Výsledky může trvat jeden den až týden.

odstraňování chloupků může být provedeno buď doma nebo profesionální. Experiment se každý před usazováním na ten, který je pro vás nejvhodnější.