Jak naturalnie odpędzić szczury i myszy z domu

Jeśli można natknąć się szczurów i myszy w domu, wiesz, że będzie działać w trybie paniki. Jeśli je zobaczyć, to jest problem, a jeśli nie to jest to większy problem – nigdy nie wiadomo, gdzie mogą się ukrywać w domu. Szczury i myszy zakażenia może uczynić swoje życie nieszczęśliwy. Ponadto istoty te również niosą ze sobą ryzyko wystąpienia chorób zakaźnych. Nie chcesz, prawda? Tak, najlepiej jest spróbować czegoś szybko pozbyć się tych szkodników. Istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się tych szkodników z domu, ale istnieją pewne środki zaradcze domu też, że można spróbować – proste i skuteczne.

Strona główna zadośćuczynienie pozbyć się szczurów i myszy

Obecność szczurów i myszy mogą być zrozumiałe przez różne znaki. często pozostawiają one wiele odchody w domu. Nawet żuć daleko na swoich polach i ubrania, lub jakichkolwiek spożywczymi jeśli pozostaje otwarta. Dlatego ważne jest, aby zidentyfikować te szkodniki i wypędzić ich. Czytaj dalej, aby śledzić te kilka środków zaradczych, które uczą, jak pozbyć się myszy naturalnie.

1. Olejek mięty pieprzowej

Szczury lubią zapach olejku miętowego. Uważamy, zapach mięty pieprzowej ochłody ale szczury nie – więc używać olejek miętowy do kierowania ich z dala od domu. Umieścić miętę nafty świateł waciki przed kilku małych otworów w swoim domu, aby zachować szczurów w zatoce.

2. gips i kakao w proszku

Gips i kakao w proszku działa również zabijać szczury i myszy. Wymieszać 1 łyżkę proszku kakaowego z gipsu i posypać go wokół standardowej ścieżki dla szczurów i myszy. Jak proszek kakaowy przyciąga tych szkodników, mają tendencję do jedzenia tej mieszaniny i wkrótce czują się odwodniona i dusi. Aby zapisać się, pędzą z domów i umierają.

3. Cebula

Umieszczenie cebulę wokół małych otworów i otworów przy jednoczesnym zapewnieniu, że te żarówki są zastępowane co drugi dzień, może szczury trzyma z dala od domu. Ostry zapach cebuli wkrótce ich przegonić.

4. czosnek żarówki

Jak szczury nie lubią silny zapach, należy dokonać pełnego korzystania z tego atrybutu szczurów do prowadzenia ich. Mieszanie posiekany czosnek wodą i posypując go w całym domu, a nawet rozprzestrzeniania ząbki czosnku w szlaku ich regularny szlak może prowadzić je z dala.

Proszek 5. ziemniaków

Korzystanie z proszku instant ziemniaczaną działa również pojechać szczurów i myszy z dala. Jak można posypać ten proszek w domu, szczury i myszy, a następnie przejść się po szlaku i karmienia na tej pysznej leczeniu. Jako proszek wprowadza swoje ciało te płatki ziemniaczane następnie pęcznieją w jelicie i zabić je ostatecznie.

6. Ząbki

Owinąć ząbki w pieluszki muślinowe i umieścić w pobliżu otworów szczura. Zapach goździków będzie wystarczająco, aby się ich pozbyć z domu bez większego wysiłku.

7. Amoniak Spray

Przygotować łatwy w użyciu aerozolu amoniaku. Spray amoniaku na małych waciki i umieścić je w pobliżu otworów szczur, podjazdów i innych rogu domu. Zapach amoniaku pozwoli im czuć się dusi i będą wkrótce uciekać z domu, aby ocalić swoje życie.

8. Hot Pepper Flakes

Hot pieprz płatki nie tylko sprawiają, ludzie kichania, ale również zachować szczurów i myszy z dala. Posypać pieprzem gorąco wzdłuż drzwi i innych zakątków domu pozbyć vermins.

9. laurowe

Aromat liście laurowe przyciągają szczury i mają tendencję do myślenia go jako pożywienia. Jednak, gdy staram się żywić tym, że dusić się i ostatecznie umierają. Tak, umieścić niektóre liście laurowe wokół narożników domu i zabić tych irytujących szkodników.

10. Kontrola szczelinowa

Szczury są stosunkowo dużych rozmiarów, podczas gdy myszy można dopasować do szczeliny tak małe jak cala szerokości. Dlatego ważne jest, aby zlokalizować te małe otwory i uszczelnić je wszystkie. Nie pozostawiają zakamarek hermetycznie. Stwierdzenie, że wszystkie szczeliny są blokowane jest dobrym sposobem, aby zapobiec inwazji.

11. Rattraps

Dawany metoda pozbycia szczurów jest umieszczenie rattraps w domu. Skonfiguruj szlak dla nich utrzymanie przynęt i prowadzić tych szkodników tuż obok domu. Pułapki dla szczurów i myszy Pułapki są dość skuteczne sposoby, aby całkowicie pozbyć tych szkodników.

12. Usunąć bałaganu

Szkodników, owadów i bakterie są podatne być wytwarzane i są przyciągane do obszarów brudem i kurzem. W miejscach składowania lub obszarach o dużym bagażem / pudełka skulony razem, myszy i szczury są zobowiązane do wkraść się i rozmnażajcie się stale. Dlatego wyczyścić bałagan. Zachować swój dom schludny, czysty i schludny, nie pozostawiając miejsca na wszelkiego rodzaju zakażenia.

Często Zadawane Pytania

Często hodowli w zanieczyszczonych obszarów, szczurów i myszy zazwyczaj transmitować salmonelli i E. coli, który jest dlaczego, trzeba akcja wkrótce je zabić lub wypędzić ich z dala od domu. Wiele osób ma różne pytania dotyczące szkodników. Tak, staraliśmy się odpowiedzieć na kilka z nich.

1. Czy szczurów i myszy boją Dogs?

Tak oczywiście. Szczury i myszy boją się psów i kotów. Pies zwierzę mogło utrzymać RAT-problem w szachu. Psy są zazwyczaj ostra i może przestraszyć myszy z dala. Jednak niektóre rasy psów, na przykład, ogar ras psów to psy Hunter i są znane żerują na małe zwierzęta, takie jak szczury i myszy. Jednak te szkodniki mogą być trujące i połykaniu lub pozostawienie psa pies święto na nich nie jest zalecane.

2. Czy Szczury wychodzą w Świetle czy też unikać Light?

Szczury są bardzo lubiący ciemnych kątów, szczelin i powierzchni magazynowych, które nie zachęcają światło. Te zakamarki w domu, działać jako komfortowe domy dla tych szkodników i ustąpić na ciężkim podłożu hodowlanym. Dlatego zaleca się, aby regularnie kurz, czyste i wyjąć śmieci od ciebie do domu, aby nie pozwolić te szkodniki ukryć się i rozmnażać.

Z tych środków domu można wykonać zwalczania szkodników w domu na własną rękę. Spróbuj tych sztuczek i oglądać tych szkodników ucieka z domu.