Jak bojovat s příčinami ne zhubnout po těhotenství

Všichni mluví o radostech těhotenství – 9. měsíc dlouhé cesty transformace, cítil své dítě kop ve svém břiše, tyto pravidelné sonografie prohlídky, naslouchat jejich srdeční tep, a seznam prostě pokračuje. Ale to, co lidé nemají obecně mluvit o je menší romantická strana příběhu – na ranní nevolnost, změny nálady, a ano, přibývání na váze.

Mnozí z nás se snaží opravdu těžké jít o ztrátu těch kil po porodu; Koneckonců, matky celkové zdraví a fitness je důležitá nejen pro ni, ale i pro její dítě. Avšak navzdory snahám, často zjistíme, že nejsme schopni zhubnout. Nemá-li problém lhát? Se nebudeme jíst hned, nebo cvičení dost, nebo je důvod něco jiného dohromady?

Lékařské rady pro hubnutí po porodu je vzít to pomalu, zvláště pokud jste měli dodávku císařský řez. Ve většině případů je správné cvičení režim a výživnější, vyvážená strava jsou schopni stačit. Ale pokud si najdete sami schopni zhubnout bez ohledu na to, co je porucha nesmí ležet ve vaší stravy nebo fyzické zátěže. Podle lékařů, tam jsou některé méně známé, ale velkých důvodů, které se podílejí na ženách neschopnost zhubnout po těhotenství. Zjistěte si, zda některý z těchto důvodů by bylo možné bránit svůj post-těhotenství hubnutí, a pochopit, jak jej můžete opravit.

1. Nespavost – Nedostatek spánku

Být nový maminka je náročný úkol vskutku, a to znamená, jste ztratili váš spánek (doslova), přes vše, co souvisí s vaším dítětem. Nicméně, když jste spánku zbaven, hormony, které ovlivňují chuť k jídlu dostat nevyvážené. Vaše tělo se zrychluje výrobu ghrelin (zodpovědný za zvýšení hladu) a zpomaluje tvorbu leptinu (odpovědné za legalizovat chuť k jídlu). Ve skutečnosti, lékaři říkají, že lidé, kteří spí čtyři hodiny nebo méně za den, jsou více pravděpodobné, že konzumují více kalorií než někdo, kdo dobře spí.

Řešení: Lékaři naznačují, že i když vaše babys spánkový cyklus je nepravidelný, měli byste zkusit trénovat své tělo udržovat konzistentní plán, a to zejména pokud jde o jídlo. Jíst to samé na přesně stejnou dobu každý den pomáhá regulovat své hormony a chuť k jídlu. Kromě toho, vyzkoušet a koordinovat noční krmení se svým partnerem, a aby bylo místo, aby chytit zdřímnout, kdykoliv můžete v průběhu dne.

2. štítné přibývání na váze

Hormonální nerovnováha po těhotenství je pro nás nic nového. Nicméně, problémy se štítnou žlázou je bitva mnoho žen bojuje s aniž by věděl, rozsah jejího dopadu. Pokud jste trpěl problémy se štítnou žlázou před / během těhotenství, bude to neustálý boj o vás.

Štítná žláza je odpovědný za míry využití energie v lidském těle. Pokud existuje dysfunkce ve své práci, hubnutí se stává obrovskou výzvou, i když snížíte příjem kalorií. Pokud kromě nemožnosti zhubnout jste zažívá časté vypadávání vlasů, trvalé únavy, špatná pleť a pocit deprese, je třeba dostat své hladiny štítné žlázy kontrolována.

Řešení: Kompletní check-up je nutností. Také, na rozdíl od pravidelného cvičení, poraďte se s dietologem pro dietu štítné žlázy specifické pro které vám pomohou postarat se o vaše potřeby výživy. Správné léky, cvičení a dieta je klíčem k vyřešení tohoto problému.

3. Příliš mnoho Postnatal nebo ošetřovatelská Food

Po porodu, starší v rodině doporučit zdravou postnatální stravu pro nás. I když je to často nevýrazné, je určen ke zvýšení vašeho produkci mléka a pomoc ve své bodys zotavení po porodu. Ačkoli toto výživné stravy je rozhodně velmi zdravé a dobré pro vaše tělo, je tu něco, co nazývá příliš dobrou věc. Velmi často je postnatální strava se skládá z položek, jako jsou ořechy (např Panjeeri), hnědá rýže, pečiva a ghí laddoos. Ty jsou bohaté na tuky. Když budete konzumovat více kalorií, které dokáží spalovat, dostane uloženy jako tuk.

Řešení : Nezapomeňte si být vědomi svých velikostí porcí a snaží se vyhnout nadměrné vyžívá nebo dát do chutě. Pokud jsou problémy s řízením velikosti porcí, poraďte se s dietologem.

4. Za Námaha

Počkej, jak to může zpomalit hubnutí? Vyvíjení sám by mělo znamenat další úbytek hmotnosti, že jo? Ne nutně. Pokud si myslíte, že můžete strávit těch extra 45 minut v posilovně se děje, aby vám rychlejší výsledky, je čas přehodnotit to. Podle odborníků overexerting nejen při kterém je riziko pro zranění a prolapsu pánevních orgánů, ale také může zastavit vaše úsilí hubnutí. Lékaři také varují před příliš mnoho kardio, protože stimuluje chuť k jídlu moc.

Řešení: Místo toho, aby se rozhodly pro vysoké intenzitě cvičení, jít na cvičení se zátěží, která se zaměřuje na hlavní svalové skupiny v co nejefektivnějším způsobem. A 25 minut cvičení dvakrát týdně by měl stačit. Také mějte na kardio nízký dopad, jak se pomalu zvyšuje intenzitu vám poskytne efektivnější a dlouhotrvající výsledek. Ujistěte se, že byste se poradit se svým lékařem před zahájením jakékoli poporodní fitness program nebo vstup do posilovny. Měli byste počkat alespoň šest týdnů, zvláště pokud jste měli dodávku císařský řez.

5. Stres / Emoční Eating

Po návratu z porodu, jste jistě vysoko na emocích – a obrovská škála emocí taky. Často jsme si, že jíst naše cesta ven z těchto náhlé záchvaty deprese je jediným řešením. To je důvod, proč jsme často tendenci flámu na nezdravé potraviny a v podivných časech dne (nebo noci). Ale dříve, než se dostanete na lednici, aby sloužit sami kopeček zmrzliny, zastavit a přemýšlet – mohu opravdu potřebují právě teď? Je pravděpodobné, že budete vědět, že vy ne.

Řešení: Místo nálezu útěchu v jídle, zabírají zábavné aktivity s vaší maličká. Dejte ho do kočárku a jít na procházku, nebo jednoduše připojit jóga pomoci channelize svou energii. Přejídání se nikdy nepomůže.

6. Vyzařovací Gut

Jak divné, jak to může znít, je to společný post-těhotenství problém u žen. Kojení může způsobit nízké hladiny estrogenu, které mohou ovlivnit průběh trávicího traktu (GI). To může vést k střevní hyper-propustnost, lépe známý jako syndrom děravého střeva. Podle lékařů je tato zvýšená propustnost ve střevě je rovněž souvisí se zvýšeným viscerální (hluboké) tuku. Když se gastrointestinální trakt nefunguje správně, je obtížné trávení. Výsledek: neschopnost zhubnout.

Řešení: Zkuste včetně probiotik ve vaší stravě spolu s trávicími enzymy. Trpíte-li tento problém vyřešit, poraďte se se svým lékařem, a minimalizovat spotřebu mléčných výrobků. Můžete také zvážit rozhodly pro bezlepkovou dietu.