Iš Važinėjimas dviračiu kasdien nauda ir kodėl jums turėtų daryti

Dviratis yra viena veikla, kuri jungia begalinis įdomus su daug pratimų organizmui. Ji paleidžiama jums iš taško A į tašką B, o deginti kalorijas ir duoti jums gera kardio treniruotės. Jei esate svarsto pradėjimo važiuoti dviračiu, čia yra keletas įdomių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie tai.

10 Amazing Privalumai Dviračiai kad kiekvienas turėtų Reap

Štai keletas nauda sveikatai dviračių pratybų, kurios turėtų priversti naudoti savo dviračių daugiau.

1. Skatina Sveikata ir stato raumenis

Vienas iš dviračių dienraštyje privalumų yra tai, kad jis yra viso kūno treniruotės, nes ji apima visus raumenis, pradedant nuo ginklų prie kojų naudojimas. Jis padeda deginti riebalus, skatina prakaitavimą ir suteikia gerą širdies darbą iš visiems, kurie ciklų daugiau nei 20 minučių. Kadangi yra įvairaus atsparumą dalyvauja dviračių, ji taip pat skatina raumenų, kurie stiprina kojų, nugaros ir pečių pastatą. Į raumenų masės padidėjimas taip pat padeda deginti daugiau riebalų, net tuo poilsiui.

2. Skatina psichinę gerovę

Jis yra gerai nustatyta, kad žmonės, kurie reguliariai naudojasi paprastai turi gerą psichinę gerovę. Vienas tyrimas parodė, kad žmonės, kurie turėjo aktyvų gyvenimo būdą, numatančią pratimus skirtingų rūšių, įskaitant dviračių įmetė 32 procentų didesnis nei sėslių žmonių. Pratimai turi galimybę didinti nuotaiką per endorfinų, kurie yra fiziniai skausmo organizmui reikia išgydyti išleidimo poveikį. Šie chemikalai padidinti mūsų nuotaiką ir padeda mums gerai jaustis visą dieną. Dviračiu atvirame taip pat naudinga žmonėms, kurie kenčia nuo depresijos.

3. Padeda su svorio netekimas

Kai jis ateina į svorio, matematika yra gana paprasta. Jei sudeginti daugiau kalorijų nei suvartojate, jums numesti svorio. Kai jūs dviračiu svorio turėtumėte žinoti, kad kuo daugiau įtemptų važiavimas dviračiu, tuo daugiau jums bus sudeginti. Dviračiu kaime padės jums deginti bet kur tarp 400, kad 1000 kaloriju, priklausomai nuo to, kaip ilgai jūs į jį ir vietovės sunkumų. Pabandykite dviračiu skirtingose ​​vietose kiekvieną dieną naują iššūkį savo kūno ir sudegina daugiau kalorijų.

4. mažina stresą

Stresas yra daugelio ligų tarp žmonių priežastis. Tai veda prie svorio padidėjimo, diabetu, astma, nerimas, virškinimo problemų, aukšto kraujospūdžio, širdies ir kraujagyslių ligos, depresija ir daug daugiau. Dviratis yra geras darbas, kad padeda jums įveikti stresą, o pagerinti savo fizinę savijautą. Vyksta dviračių važiuoja į kaimą su kintančios dekoracijos ir gražių naujų vaizdų turi teigiamą poveikį jūsų nuotaiką ir mažina stresą.

5. Pagerina smegenų funkcijos

Dviratininkų lauke susijęs su kūno ir proto koordinavimo su split antrojo sprendimų priėmimo įgūdžius. Važinėjimas gerai jums reikia susitelkti ir atkreipti dėmesį į viską, kas ateina savo kelią, ir todėl įkeltų smegenų funkciją. Ši veikla atrodo reikalauja iš išorės, bet iš tikrųjų tai yra labai veiksminga valymo protą, siekiant padėti jums atsipalaiduoti. Jis taip pat skatina naujų ląstelių augimą hipokampo dalies smegenų kuri dar labiau apsaugo jus nuo neurodegeneracinių ligų.

6. Pagerina Fitness

Nuolatinis dviračiu padeda išlaikyti bendrą fizinę. Važinėjimas kalnų vietovių ar lygumų dirba visus raumenis sudeginti aplinkines riebalų. Geriausias dviračių pratimas sumažinti pilvą yra eiti off-road dėl purvo takas, todėl ji veikia pilvo raumenis ir degina riebalus. Dviračių taip pat pagerina ištvermę, lankstumą, plaučių talpa, kaulų stiprumą ir raumenų masę. Skirtingai nuo kitų formų treniruotės, Dviračiai neturi jaustis kaip jūs išleisti pastangų teisėmis, visų raumenų grupių organizme linkę dirbti koordinavimą.

7. Padeda pagerinti miego

Tai should jus nustebinti, kad po geros treniruotės sesijos, galite miegoti geriau. Fizinio yra tiesiogiai susijęs su miego kokybe, ir dviračiu kiekvieną dieną skatina gerą miegą. Tai ypač efektyvi tarp tų, kurie turi nemigą ir sukelti sėdimas gyvenimą. Nors geriausias laikas eiti į kelionę yra vakare, dviračiu bet kuriuo metu per dieną yra puikus padėti jums užmigti.

8. Tai puiki priemonė važinėti

Yra privalumų dviračiu į darbą skaičius. Norėdami pradėti su, dviračiu į darbą yra sveikas. Jūs gausite daug pratimų pakeliui į darbą, kuris taip pat turi papildomą naudą išlaikyti jūsų protas aštrus ir perspėjimas visą dieną. Kasdien važinėti į motorinės transporto priemonės gali vartoti savo pinigus riekė į kuro išlaidų forma, o ne paminėti; jis teršia aplinką. Galiausiai, jei esate perkrautas miesto, jungiamas per dviračio gali būti greičiau nei viešuoju transportu ar automobiliu, kaip jūs įpratęs būti stabdo eismą.

9. Statyti Jūsų socialinį ratą

Jei dažnai važinėti dviračiais, Theres geras šansas jums bus paleisti į mąstančių žmonių. Dviračiai klubai yra puiki vieta susitikti su naujais žmonėmis ir augti savo socialinį ratą. Dviračiu su senais draugais taip pat yra geras būdas smagiai praleisti laiką su artimais žmonėmis.

10. Pagerina bendrą produktyvumą

Dviračiu atgaivina protą kiekvieną dieną ir išlaiko kūno sveiki. Abu šie prisidėtų geresnį jausmą gerovę ir padidinti produktyvumą, ar ji yra darbe ar mokykloje.

Saugos patarimai apsvarstyti Nors dviračių

Panašus į visus kitus pratimus, yra saugos patarimai jums reikia nepamiršti.

  • Investuoti į gerą apsaugines priemones, pavyzdžiui, šalmas, alkūnių bei kelių apsaugos pareigūnų. Jūs reikia.
  • Dėvėti aukštųjų technologijų pluošto drabužius, skirtą dviračiu. Ji nereikalauja prakaitas geriau, o medžiaga yra paprastai atspindintis, todėl jums labiau matoma kitiems kelyje.
  • Pirkti dviratį su gera pakaba ir plačias padangas, rankena kelių gerai.
  • Naudokite pasagos balneliai geriau komfortą ir vėl platinti spaudimą iš klubų. Nustatykite rankenėlę ir sėdynės aukštis tinkamai laikysena.
  • Venkite klausytis garsiai muzikos, o kelyje.
  • Sekite eismo taisykles.
  • Būkite atsargūs kaskart imtis savo ruožtu arba perjungti juostas. Visada naudoti rankinius signalus.
  • Visada turėkite pakankamai vandens su jumis.
  • Refleksyviais lipdukus arba įdiegti strobe šviesos gale.
  • Saugokitės automobilių, užsivilkti prieš jus; jie gali atverti duris be įspėjimo.

Dažnai užduodami klausimai

1. Kiek Jums ciklas Dienos Norėdami gauti geriausius rezultatus?

Laikas, kad jums reikia praleisti dviračiu priklauso nuo to, kiek jūs planuojate įrašyti per pratimą kiekvieną dieną ir ką jūsų suvartojamų kalorijų kiekį yra. Vidutiniškai 1 valandą dviračiu yra pakankamai gera, dauguma žmonių gauti naudą sveikatai pratybų. Pastovus ir tvarkingi dviračių sudegina apie 300 kalorijų per valandą, ir manoma, kad dega ne mažiau kaip 2000 kalorijų per savaitę per pratybų yra naudingas sveikatai. Tiems, kurie negali daryti valandą, nauda sveikatai dviračiu 15 minučių per dieną griežtai užtenka išlaikyti juos sveikus.

2. Dviračių versus veikia, Kuris yra geresnis?

Tiek dviračiu ir bėgimas suteikia kūno gerą pratimą ir dirbti įvairius rinkinius raumenis. Tačiau, bėgimas yra aukštos poveikis mankšta ir daugiau įtemptų ant kūno ir netinka visiems. Dviratis yra švelnesnis būdas sudeginti daugiau kalorijų kiekvieną dieną, palyginti su veikia.

Dviratis yra labai efektyvus pratimas, kuris yra linksmas ir padeda deginti daug kalorijų. Nuolatinis važinėjimas dviračiu yra daug naudos sveikatai, kuri daro tai puikus pratimas visų amžiaus grupių žmonių.