Iš lauko veiklos svarba žmonėms, turintiems ADHD ir nutukimas

Anksti miegoti ir anksti pakilti daro vyras sveikas, turtingas ir protingas ir sveikata yra turtas, yra keletas patarlės mokė vaikus mokykloje. Šios patarlės dažnai eiti per vieną ausį ir pro kita, daugeliu vaikų. Ne tik vaikai, bet daug kartų, net tėvai nesuteikia svarbą žaisti lauke.

Mes vargu ar vaikai žaidžia lauke, tiesa? Gone yra dienų, kai vaikai sugrįš iš mokyklos, patraukti greitai užkąsti namuose, ir tada skubėti ne žaisti. Vaikai, gimę tarp 1986-2000 mėgo žaisti lauke. Kadangi, vaikai gimę pastarąjį dešimtmetį mėgsta žaisti vaizdo žaidimus namie ir žiūrėti televizorių. Kodėl jūs manote, lauko žaidimų yra būtina jūsų vaikui? Na, aš esu čia, kad atkreipti dėmesį į lauko žaidimo privalumus.

Lauko žaidimų stiprina vaiką ne tik fiziškai, bet ir todėl smegenys aktyviau, todėl geros akademinės veiklos. Jis skatina atminties galią ir daro vaikas jaučiasi šviežia. Vaikas taip pat mokosi socialinių įgūdžių (kaip dalytis / Žaislai) ir gali lengvai susirasti naujų draugų.

Svarbiausia, kad jis pagerina ištvermę, taip pat. Lauko žaidimas yra taip pat svarbus aspektas didinant bendrąjį motorinius įgūdžius, pažintinius įgūdžius, loginį mąstymą ir pan. Taigi, tėvai gali sutaupyti daug pinigų, leisdami savo vaikams žaisti lauke, o ne siunčiant juos įvairių klasių, kurios yra nereikalingos.

Prakaitas yra naudingas, nes jis pašalina toksinus iš organizmo. Vienas patarimas yra užtikrinti, kad jūsų vaikas lieka skysčių. Disciplina automatiškai patenka į vietą, kai vaikas žaidžia lauke, įkvėpus šviežio oro. Kelionė į šį rutinos taip pat užtikrina, kad vaikas yra pavargę žaisti po ir valgo ir miega anksti.

Daugelis tėvų imtis savo vaikus į vaikų psichiatras, nes jų jauna vienas yra hiperaktyvus ir turi ADHD (dėmesio deficito / hiperaktyvumo sutrikimas) .Sriegines atsakymas yra vaikas turi per daug energijos organizme. Taigi, jei jūs tegul jūsų vaikas žaisti lauke, visa energija bus naudojama konstruktyviai. Taigi, leidžia skatinti lauko žaisti neleisti nutukimo ir skatinti gerą psichinę ir fizinę sveikatą, siekiant, kad vaikai šiais laikais tapti sveikiausias versija savimi, kai jie užauga.