11 Dieta Patarimai atleisti užkietėjimas ir pagerinti Tuštinimasis

Pagal atlikto tyrimo 2015 m, apie 14 procentų miesto gyventojų susiduria su nesveiko ir sėslaus gyvenimo būdo pasekmes užkietėjimo forma. Kai kurorto Popping tabletes sklandžiau ryto ritualas ir ten yra ir kitų, kurie vyksta gauti gydymo kaip už reljefo klizma. Čia yra gerų naujienų. Su paprastais yogasanas, mitybos pokyčius ir Ajurveda, galite nustatyti savo žarnyno sistemą neturint gyventi per šalutinio poveikio Popping tabletes ar nereikalingų procedūrų.

Su skirtingų sistemų glaudžiai koordinuoti tarpusavyje, ar tinkamai veikia virškinimo sistemą ir šalinimo sistema padeda maistingų medžiagų pasiūlą ir didina mūsų energijos lygį, pašalinant toksinus ar Mala kaip knownin Ajurveda, paliekant vieną jausmas švieži, šviesa, žino ir daugiau dėmesio. Galite pagerinti Tuštinimasis dviem frontais: fizinių ir mitybos.

Fizinei ir struktūriniuose lygmenyse, galite praktikuoti keletą paprastų asanų , kad lengviau tuštintis. Gaurav Verma, regioninis direktorius Šri Šri jogos ir vyresnysis menas Gyvenimas mokytoją, suteikia mums kai asanos ir pranajamos, kad gali būti praktikuojamas atleisti užkietėjimas ir dujų dirbti iki žarnyno. Tai apima Katichakrasana ar nuolatinis stuburo Tvist, ARDHA MATSYENDRÂSANA arba sėdi Pusė Stuburo Tvist, Shishuasana ar vaikui Pose, Malasaña arba Garliava Pose ir Pawan Muktasana ar vėjo pamainas kelti.

Jūs taip pat gali praktikuoti šiuos pranajamos ar kvėpavimo pratimai sklandžiai išsiskyrimą: Agnisar pranajama (tai turėtų pasimokyti iš jogos ekspertas), diafragminis kvėpavimas, pilvo kvėpavimas ir Apaan Mudra.

Kodėl teisę maistas yra svarbus?

“Po jūsų skrandis skyla, ką vartoti, jūsų plonoji žarna sugeria didžiąją dalį maistinių medžiagų į jūsų kraują”, aiškina, Verma. “Likusi eina nesuvirškinto Jūsų storojoje žarnoje ir galiausiai iš savo kūno, kaip atliekomis. Lengvumas, su kuria jūsų storosios žarnos arba tiesiosios žarnos, spaudai šios atliekos daugiausia priklauso nuo to, ką valgyti ir gerti. Geriausi maisto valgyti sveiką Tuštinimasis yra tie, kurie yra daug skaidulų. iš pluošto buvimas gali pagreitinti tranzito laiką ir pasisemti vandens į jūsų dvitaškis, todėl minkštas, purus išmatose, kad būtų lengva praeiti “, aiškina jis.

Dieta Patarimai sklandžiau žarnyno funkcija

 1. Vaisiai ir daržovės, pavyzdžiui, papajos, oranžinė, pupelės, ir šparagai yra gera ir palengvinti į žarnyno judėjimą.
 2. Geriamojo citrinos sultis sumaišyti su šiltu vandeniu ryte yra naudinga valyti žarnyną.
 3. Plėtoti nuolatinį valgymo įpročiai ir tinkamai kramtyti savo maistą prieš nuryjant. Senas geras patarimas apie valgymo daug lapinių daržovių ir salotų vis dar valdo.
 4. Naudojant prieskonių, pavyzdžiui, CAROM sėklų, kmynų, juodųjų pipirų ir kardamono ne tik prideda skonio jūsų patiekalas, bet taip pat palengvina tinkamą pasisavinimą ir išskyrimą atliekomis.
 5. Reikėtų vengti vartojimas keptas maistas ir daržovės, pavyzdžiui, kopūstai, žiediniai kopūstai, bulvės ir riešutai, pavyzdžiui, anakardžiai.
 6. Venkite rūkymo, kavos, ir alkoholį.

Štai keletas namų gynimo lengvinančios Tuštinimasis, kaip siūlė dr Nibin, Šri Šri Ajurvedos konsultantas:

 1. Turi būti 10 gm ajamoda miltelių, sausų imbiero mišinį ir Pasukos kiekvieną dieną.
 2. Valgykite brandinto sūrio mangai naktį po valgio.
 3. Gerti stiklinę pieno po to, kai brandinto sūrio mangai naktį.
 4. Turi mirkyti ožragės sėklų ar mirkyti žalias gramų kiekvieną rytą.
 5. Atsižvelgdama Drumstick lapų kario tikrai gali padėti. Jūs netgi galite padaryti karis naudojant pirkimo lapų Aragwadha medžio ar Prapūtimo fistulė medį ir jį kaip dalį savo valgio išvengti vidurių užkietėjimo.

Šie paprasti dietos patobulinimai bus tikrai padaryti gyvenimą daug lengviau jums. Be to, čia papildomas patarimas – padaryti švelnius mažėjimo smūgių ant pilvo ir pilvo dešinėje, kol artimųjų žarnyno, jis gali daryti stebuklus.