11 Дієта Поради для зняття запорів і поліпшення дефекації

За даними опитування, проведеного в 2015 році, близько 14 відсотків міських жителів стикаються з наслідками нездорового і сидячого способу життя у вигляді закрепів. Деякі вдаються до вискакують таблетки для плавного ранкового ритуалу, а потім є інші, які йдуть для лікування, як клізма для полегшення. Ось деякі хороші новини. За допомогою простих yogasanas, дієтичних змін і аюрведи, ви можете виправити вашу систему кишечника без того, щоб жити за рахунок побічних ефектів вискакують таблетки або непотрібних процедур.

З різними системами , які працюють в тісній взаємодії один з одним, належне функціонування травної системи і видільної системи допомагає запасу поживних речовин і підсилює наші енергетичні рівні, усуваючи токсини, або малий як knownin Аюрведи, залишаючи одне почуття свіжим, легкий, розуміючи і більш зосередженим. Ви можете поліпшити перистальтику кишечника на двох фронтах: фізичні і дієтичними.

На фізичному і структурному рівні, ви можете практикувати кілька простих асан , які полегшують рух кишечника. Гаерав Верма, регіональний директор по Шрі Шрі Йоги, і старший Мистецтво життя вчителя, дає нам деякі з асан і пранаями , які можуть бути практикували , щоб полегшити запор і газу і працювати кишечник. До них відносяться Katichakrasana або постійний Spinal Twist, Ардха Matsyendrasana або сидячи Половина спинного Twist, Shishuasana або дитини Поза, Маласанья або Garland Поза і Паван Muktasana або вітру звільнивши Поза.

Ви також можете практикувати такі пранаям або дихальні вправи для плавного виведення: Agnisar пранаяма (це повинно бути відомо з експертів йоги), діафрагмальне дихання, черевне дихання і Apaan мудрий.

Чому правильне харчування важливо?

«Після того, як ваш шлунок руйнує те, що ви споживаєте, ваш тонкий кишечник поглинає більшу частину поживних речовин в кров», пояснює Верма. «Решта проходить неперетравленої на ваш товстій кишці і в кінцевому підсумку з вашого тіла у вигляді відходів. Легкість, з якою ваш товстої кишки, або товстої кишки, викиди ці відходи в значній мірі залежить від того, що ви їсте і п’єте. Кращі продукти, щоб поїсти для здорових випорожнень є ті, які з високим вмістом клітковини. присутність волокна може прискорити час проходження і черпати воду в пряму кишку, в результаті чого в м’які, пухнасті табуретки, які легко пройти, “пояснює він.

Дієта поради для гладкої функції кишечника

 1. Фрукти і овочі, такі як папайя, апельсин, квасоля і спаржа добре і полегшити рух в кишечнику.
 2. Пити лимонний сік, змішаний з теплою водою вранці корисно в очищенні кишечника.
 3. Розробка регулярних звичок харчування і жувати їжу перед проковтуванням. Старий добру пораду про їжу багато листових овочів і салатів як і раніше має місце.
 4. Використання спецій, як насіння карамболя, кмин, чорний перець і кардамон не тільки додає родзинку в ваше блюдо, але і сприяє належній асиміляції і виведенню відходів.
 5. Споживання смаженої їжі і овочів, таких як капуста, цвітна капуста, картопля і горіхи кеш’ю, як слід уникати.
 6. Уникайте куріння, кави і алкоголь.

Ось деякі домашні засоби, щоб полегшити рух кишечника, як це було запропоновано доктором Nibin, Шрі Шрі Аюрведа Консультант:

 1. Є суміш 10 г ajamoda порошку, сухого імбиру і сколотини кожен день.
 2. Їжте дозрілі плоди манго на ніч після їжі.
 3. Випийте склянку молока після того, як дозрілі плоди манго в нічний час.
 4. Є замочені насіння пажитника або просочені зелений грамів щоранку.
 5. Маючи гомілку лист каррі дійсно може допомогти. Ви можете навіть зробити каррі, використовуючи ніжні листи Aragwadha дерева або продування Fistula дерева і мати його як частину вашої їжі, щоб уникнути запорів.

Ці прості дієти твики, безумовно, зробить життя набагато простіше для вас. Крім цього, тут додаткові чайові – зробити ніжні руху вниз на живіт і живота справа перед проходженням кишечника, він може творити чудеса.